Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν ξερω ρε παιδια τι με συμβαινει αλλα οτι καινουργιο δοκιμαζω τον τελευταιο καιρο δεν με βγαινει με τιποτα, απελπιστηκα και απο δω και περα θα πηγαινω μονο με στανταρακια για λιγο καιρο. Λοιπον ας τα παρουμε απ την αρχη, επισκεψη στο πρωτο οικημα του λας βεγκα απο την μερια της πετρου εριμητη. Μεσα ο χωρος ωραιος, καινουργια και ομορφα τακτοποιημενα τα πραγματα. Βλεπω την (ξεπετα) μπαρμπαρα,με πρωτη ματια... ωραια γυναικα μικρης ηλικιας ψιλη με μεγαλουτσικο κωλο, αλλα και μικρα στητα βυζακια. Ωραια λεω ας δοκιμασουμε την καινουργια, με ειπε απο που ειναι αλλα δεν θυμαμαι, ελληνικα καταλαβαινει τι την λες αλλα μαλλον δεν τα μιλαει και πολυ καλα. Και παμε στα του αγωνα, η αλλιως τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου... ερχεται λεει ενα γεια αφηνει στην ακρη την κρεμα βγαζει τα εσωρουχα και παει να μου βαλει αμεσως την καποτα... ερε φουστη λεω, κατι γινεται με εμενα δεν μπορει να ειμαι τοσο γκαντεμης, τελος παντον για να μη σας τα πολυ λογο, πιπα μετρια σε μισοπεθαμενο πεος, ψιλο χερι εγω σε βυζακια και κωλο και ετσι ψιλο φτιαχτηκα, ενταξει αυτη μολις πηρε χαμπαρι οτι σηκωνετε αμεσως παιρνει κρεμα βαζι στο νινι της και ανεβαινει χωρις καν να με κοιταξει σε σταση απο πανω...ερε γλεντια λεω απο μεσα μου, αυτη θελει να μου τον σπασει, οπως καταλαβατε δεν γινεται κατι ετσι και παιρνω πρωτοβουλια και την γυρναω στα 4 της τον βαζω και αρχιζω σιγα, σιγα το πισωκολητο, με πηρε κανα πενταλεπτο ισως και παραπανω για να τελειωσω, ευτυχως (εφτασα πλεον σε αυτο το σημειο να το λεω) δεν πηρε καμια πρωτοβουλια να αλλαξει σταση και να με ξενερωση.Τελος να πω οτι φυσικα δεν σας την προτεινο,γιατι ειναι μεγαλο κομοδινο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2015
ρε συ συντροφε την ειχες πεντε λεπτα στα τεσσερα και το γλεντουσες
χωρις να σε πει τελειωνε κ.τ.λ και δεν τη προτηνεις
θα μας τρελλανετΑΙ
10 Απριλίου, 2015
αυτο το κοριτσακι ειναι εδω
κατα λαθος και ουτε θα ξαναδειτε τετοιο μουναρο
μη θελετε να τρελαινεται αυτη μαζι σας
οταν την εχει πηδηξει η μιση ευρωπη και βαλε
εδω πρεπει να ασχολεισε τρεις μερες με το ενα ποδι
και τρεις μερες με το αλλο τι να λεμε τωρα
και με τριαντα ευρω γαμω τις ευκαιριες ειναι
μακαρι να φερει και τις φιλες της
10 Απριλίου, 2015
Περικλη φερτε καμια αλλη δεν τραβαει το κοριτσι Μεγάλο χαμόγελο Αν η φιλες της ειναι σαν την σισσυ και αυτην ζητω που καηκαμε. Δεκα ευρω και πολυ τους ειναι.
JS
jamaican style
12 Απριλίου, 2015
συντροφε θα εισηγηθω να αποζημιοθεις
για το ατυχες συμβαν
και την ψυχικη οδυνη που περασες
τι λες για ενα free trio
μπαρμπαρα σισσυ και μια φιλη της αρεσκειας σου
ξερεις ρε συ συντροφε οτι πριν τη πτωση του ανατολικου μπλοκ
εδω μας φερναν κατι γουρουνακια μοσχαρακια κατσικακια
και μας λεγαν οτι ειναι γυναικες αυτα εχουμε περασι
γαμω την ατυχια μου
12 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eυχαριστω τυπε αλλα δεν παω με κομοδινα οσο και αν μ'αρεσουν Μεγάλο χαμόγελο
JS
jamaican style
13 Απριλίου, 2015
GOOD FOR YOU
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6