Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199291
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κυριακή απόγευμα και μετά από την καθιερωμένη σύναξη για μπαλίτσα με έτερους πόρνους, εγώ πήρα τους δρόμους ψάχνοντας για να ρεφάρω τη Σαββατιάτικη μου αποτυχία, φανερά ζαλισμένος από τη μπαλιά που έφαγα στο κεφάλι, αλλά με ερωτική διάθεση στο φουλ...Αφού οι πρώτες μου απόπειρες για κάποια συγκεκριμένα κορίτσια στην περιοχή του Γκαζιού, απέβησαν άκαρπες λόγω διαφορετικών αιτιών, είπα να ανηφορίσω προς το "βουνό" και το Βριλησσού36α. Εργαζόμενο κορίτσι η Κέλλυ. Ένα γλυκύτατο πλάσμα, με καστανόξανθα μακριά μαλλιά, συμπαθητικό και γλυκό πρόσωπο, όμορφο φυσικό στήθος 2.5άρι, ωραίο κορμί κανονικό, με "πιασίματα" και εξαιρετική περιφέρεια και πόδια. Είναι από τις περιπτώσεις που ενώ δε σου γεμίζει το μάτι με την πρώτη με το σεξ απίλ της ή την "πουτανιά" της, εντούτοις τη συνοδεύουν θετικότατες εντυπώσεις και εξαιρετικές υπηρεσίες. Είχα την ευκαιρία να βρεθώ μαζί της όταν είχε πρωτοξεκινήσει στο χώρο με πολύ καλές εντυπώσεις και τότε. Έτσι και έχοντας μεσολαβήσει σχεδόν 7 μήνες, είπα να κάνω την επαναληπτική...

Είσοδος στο στούντιο και υποδοχή από τον ευγενικό κύριο, πληρωμή προγράμματος για ελεύθερο στοματικό και 69 και είσοδος στο δωμάτιο. Γρήγορο ντουζάκι και μικρή αναμονή. Είσοδος της Κέλλυς στο δωμάτιο και με προσκάλεσε να τη "βοηθήσω" να κάνει μπάνιο και εκείνη. Ήξερα τι θα επακολουθήσει...Το μπάνιο μετατράπηκε σε παιχνίδια με το νερό, πολλά τριψίματα, φιλιά, αγκαλιές μέχρι να μεταφερθούμε στο κρεβάτι. Έντονο πάθος και ρυθμός από την αρχή, με φιλιά παντού, σφιχτές αγκαλιές και τριψίματα. Περιποιήθηκε κάθε εκατοστό του κορμιού μου, μέχρι να φτάσει στο ερεθισμένο μου μόριο. Εξαιρετικό στοματικό, με ποικιλία κινήσεων, βαθύ, με περιποίηση και της γύρω περιοχής για ώρα και με οπτική επαφή. Ακούραστη ακόμα θα με έγλειφε, αν δε τη σταματούσα. Πρωτοβουλία δική μου και αναλαμβάνω να ανταποδώσω την περιποίηση. Το στήθος της έγινε αντικείμενο του ενδιαφέροντός μου, ο λαιμός της, τα φιλιά έδιναν και έπαιρναν. Το αιδοίο της πεντακάθαρο και όμορφο, δέχτηκε με ευχαρίστηση την ενασχόλησή μου μαζί του, και η ανταπόκριση της Κέλλυς εξαιρετική, με αισθησιασμό αλλά και με χιούμορ, κάτι που μου άρεσε ιδιαίτερα...

Ξεκίνημα με στάση του λωτού στο σεξ, με σφιχτές αγκαλιές, καλό κούνημα της λεκάνης της πάνω στο πέος μου για αρκετή ώρα και καλό ρυθμό. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, στην αρχή κλασσικά με αργό ρυθμό, στη συνέχεια πιο γρήγορα και με τα πόδια της πότε ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου και εν συνεχεία στο στήθος μου ανοιχτά, έχοντας και την ευκαιρία να περιποιηθώ και τα υπέροχα δαχτυλάκια της. Αλλαγή στα 4, όπου στήθηκε εξαιρετικά, με ωραίο σπάσιμο μέσης, τούρλωσε το κωλαράκι της όπως έπρεπε και συνεχίσαμε τη διαδικασία κρατώντας την από τα χέρια και να καρφώνεται με δύναμη πάνω μου, λέγοντας και ωραία βρωμόλογα...Διάλειμμα για εκατέρωθεν περιποίηση και για να πέσουν λίγο οι ρυθμοί και η συνέχεια δόθηκε με cowgirl με εκείνη να με ιππεύει με χάρη και με ωραίο ρυθμό, ενώ δεν παρέλειψε να μου μοστράρει και το στήθος της για να ξανασχοληθώ έντονα μαζί του. Γύρισμα για τελευταία φορά ιεραποστολικά σε έντονους ρυθμούς χωρίς να "μασάει" λεπτό και μετά από λίγα λεπτά με βρήκε το τέλος απόλυτα τρελλαμένο από ηδονή και ευχαρίστηση....

Η Κέλλυ απεδείχθη άριστη παρτενέρ, με οδήγησε σε πολύ "δυνατά" μονοπάτια ευχαρίστησης και ηδονής, τίμησε τα λεφτά που έλαβε, και έκανε ότι μπορούσε όση ώρα ήμουν στο δωμάτιο μαζί της για να με κάνει να νιώσω μοναδικός. Και μου θύμισε ότι είναι πραγματικά λάθος κάποιος να την υποτιμήσει, λόγω του ότι είναι κάπως πιο συνεσταλμένη σε σχέση με άλλες κοπέλες, γιατί τότε στο δωμάτιο σε περιμένει μια πραγματικά ευχάριστη έκπληξη...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2014
Αφού έφαγες τη μπάλα στα μούτρα...από το μυώδες πόδι του Μπαρούχου...και πήγες για κατάθεση,+1...Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1