Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488181
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ξανθό άλογο ταιριάζει όχι στο ότι η Έβελιν είναι ψηλή και νταρντανα σαν άλογο,αλλά στο ότι τα μάτια της είναι λίγο αλοιθωρα,φεύγουν δηλαδή το ένα δεξιά και το άλλο αριστερά όπως του αλόγου!! Σπασίκλας Αυτά όλα όμως ξεχνιούνται στο λεπτό με το που σου πετάξει τις σιλικονατες βυζαρες της στη μάπα σου και ξεκινησεις να τις γλειφεις και να τις ρουφας..ΚΑΥΛΑ!!!!!
Η συνεδρια έλαβε χώρα αποκλειστικά πάνω στον καναπέ του δωματίου(κάτι το οποίο θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να διαθέτουν όλα τα δωμάτια σε όλα τα στουντιο για να γουσταρουμε και μεις που δεν είμαστε φαν του κρεβατιού βρε αδερφέ!!! Χεχε! ).
Το μωρό μπήκε μέσα ευδιαθετο και μέσα στην τρελή χαρα..ξεκινησε να μου γλείφει τις ρωγες και στη συνεχεια πιπωνει(αφού βέβαια πρώτα εγώ τις είχα μουλιασει τις βυζαρες της από το ρουφηγμα)και με αφησε να της γαμησω το στόμα χωρίς όμως να τον βάζει βαθιά στο λαρύγγι της και έχοντας πάντα το χέρι στη βάση της πουτσας μου..δώρο άδωρο θα μου πείτε αλλά δεν πειράζει καλό ηταν..στη συνέχεια με καβάλησε χαρίζοντας μου ένα πολυ δυνατό και αισθησιακο cow girl παίζοντας παράλληλα με το μουνακι της,κατι το οποίο με έφτιαξε ακομα πιο πολύ..σ'αυτή τη φάση της είπα να με φτύσει στο στομα (κάτι το οποίο με καυλωνει τρελα)και παρόλο που στην αρχή δεν κατάλαβε τι ήθελα,στη συνέχεια το εκανε δύο φορες και γουσταρε κιόλας!!Κουλ
Επόμενη σταση πισωκολλητο στο οποιο δεν εμεινα και πολύ καθώς δε με συγκινει ιδιαίτερα σαν σταση και για τέλος τη γύρισα σε ιεραποστολικο,ανοιγοντας τις ποδαρες της και έχοντας τρομερή θεα την πουτσα μου νά μπαινοβγαινει μέσα στην τρύπα της..εκεί σε κάποια φάση έκανε κάποιους μορφασμους σαν να πονουσε και τη ρώτησα αν όντως συμβαίνει κάτι τέτοιο λαμβανοντας την αποστομοτικη απάντηση "oh no keep fucking me it's really good"!!!
Ε δεν ήθελα και πολύ μετά από αυτό,ανέβασα ρυθμους και μετά από λίγο έχασα κουβαδες μέσα στην τρύπα της..
συμπερασματικα πρόκειται για μια 30-35αρα(τόσο την έκοψα, αν κάνω λάθος διορθώστε με)αρκετά εμφανισιμη γυναικα(όχι όμως όπως στις φωτο,εκεί έχει παίξει αρκετό photoshop η αλήθεια ειναι), η οποία τιμάει τα λεφτά της,γουστάρει να γαμιεται και το κάνει και καλά!!
Αυτά από εμένα, ελπίζω να βοήθησα, να είστε καλά και να γαματε αβερτα!! Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έβελιν
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2014
ωραίος καράφλα μου!!!Κουλ την είχα στα υπόψην...τώρα βουρ...έφυγα!!!
18 Νοεμβρίου, 2014
Βάρα αγόρι μου βάρα!!!!!! ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
19 Νοεμβρίου, 2014
Φίλε,γλωσόφιλλα γουστάρει?
20 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σου πω την αλήθεια, δεν επιχειρησα να γλωσσοφιλιασω αλλά δε νομίζω να δινει..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4