Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μεσάνυχτα δευτέρας προς τριτη λίγο μετα της 01.00 και είπα να περάσω μια βόλτα απο την Γιάννα που ειχα να την δοκιμασω απο τοτε που ηταν Φώκαιας. Έτσι δίνω το20ευρω στον Τσάτσο πάω και μετα λίγη ωρα έρχεται η Γιαννα και κατευθείαν αφού μου είπε ξαμπλωσε παιρνει τον πουτσο στο στόμα της και αρχίζει ενα εντελώς μηχανικό τσιμπούκι μετα απο λίγο τελείωσαν στο στόμα της τα έφτυσε στο νεροχυτη χαιρέτησε και έφυγε.Πραγματικο ρομπότ σαν να μην πέρασε ουτε μια μέρα απο τοτε που την είχα πάρει Φώκαιας.Εντάξει το περίμενα οτι κάπως έτσι θα γίνονταν τα πραγματα απλα έλεγα μήπως έχει βελτιώσει λίγο τις υπηρεσίες της.Πιστευω οτι αυτή είναι η μεθοδολογία απόλυτης ξεπετας δηλαδή μπαίνει δωμάτιο και καταπίνει το πουτσο θα μπορούσε όμως να έχει μειώσει την τιμή φυσικά καποιοι μπορεί να γουσταρουν το τελείωμα στο στόμα της.Πάντως το ερώτημα παραμένει γιατί έχουν την τιμή στα20 ευρώ ειδικα σε αυτό το μαγαζί που τα δωμάτια είναι σαν κελιά κοροϊδία σκέτη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2014
Πιστευω το με το 6 στην εμφανιση την αδικεις.
19 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε DEVITO δεν νομιζω οτι την αδικω στο σαλονι της βλεπεις με τα μεγαλα τακουνια στηθος εχει πολυ μικρο φατσα εχει σχετικα καλη κατα τα αλλα τιποτα το σπουδαιο εφαμιλη και σε πολλες περιπτωσεις κατωτερη απο πολλες που ειναι στο μεταξι με10ευρω.Για μενα το ολο πακετο εμφανιση και υπηρεσιες της Γιαννας οπως τις παρεχει δεν αξιζουν20ευρω προσωπικη μου αποψη ετσι σιγουρα υπαρχουν και διαφορετικες οι οποιες .ειναι σεβαστες
29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς έτσι πέρασα κι εγώ με την Γιάννα.Μονότονο, μηχανικό τσιμπούκι της πλάκας, για γέλια και για κλάματα, αδύνατο σώμα αλλά και χαλαρό και μια κωλοτρυπίδα κατάμαυρη, πίσσα, κατράμι, λες κι είχε φάει ένα δισεκατομμύριο ψωλές.
Γαμήσι 120 Ενωμένα Εργοστάσια Επίπλου και Κομοδίνου γωνία.
Δεν αξίζει το 20ευρο με τίποτα.Χαμένα λεφτά.
PK
Panos Kassandras
30 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κριμα φιλε που εχασες τα χρηματα σου παιρνωντας αυτο το ρισκο οι υπηρεσιες της ειναι χαλια μαυρα ας προσεξουν οι επομενοι που θα σκεφτουν να δοκιμασουν
30 Νοεμβρίου, 2014
το μονο που εχω να πω ειναι οτι την Γιαννα την εχω γαμησει 500000000 φορες,παρολο που δεν εχω γραψει για αυτην κατι,γιαυτο οταν ακουω μαλακιες,οπως μην πας εκει,ο κωλος της ειναι μαυρος,με κανουν να νευριαζω γιατι ξερω οτι δεν ειναι αληθεια,και οτι ειναι παντα αψογη στην δουλεια της.. τιποτα αλλο και συγνωμη και ολας,αλλα πιστευω οτι τα παραπανω σχολια δεν ειναι αληθινα,και κρυβουν αλλα πραγματα..
A
alkisss
30 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλακίες και ψέματα γράφεις εσύ, μαλάκα, προμότορα του μπουρδέλου Μαραθώνος και Αχιλλέως 48.
Αφού έχεις γαμήσει 500.000.000 Φορές την Γιάννα γιατί δεν έγραψες και για αυτήν κάτι, αλλά διαφημίζεις σχεδόν σε όλες σου τις κριτικές την Μόνικα την ψόφια;;;
Δεν τα βρήκατε στα λεφτά;;;Ή στα κωλοδάχτυλα;;;
Σε έχουν πάρει γραμμή όλοι Ρουφιάνε και σε φτύνουν κι εσύ νομίζεις ότι ψιχαλίζει, τσουτσέκι, ε τσουτσέκι της κάθε σαβουροπουτάνας.
Άντε βούλωστο πουστράκι, που θα μας πεις αν είναι μαύρη ή όχι η κωλότρυπα της Γιάννας.
Χάνουμε τα εικοσάρικα, που μας βγαίνει η πίστη στη δουλειά για να τα βγάλουμε, και θα μας κάνει συστάσεις το κάθε γαμημένο κωλοσφούγγι, ο κάθε κωλοτρυπιδιάρης προμότορας της κάθε ξεκωλιάρας πουτάνας.
Άντε και γαμήσου πουτανορουφιάνε.
PK
Panos Kassandras
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6