Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348161
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σάββατο βράδυ και στα πλαίσια της τσάρκας μου με τον φίλο και αδερφό(με αρκετά χρόνια διαφορά όμωςΓλώσσα) cheyenne, βρεθήκαμε και στο συγκεκριμένο στούντιο. Εργαζόμενο κορίτσι η Λυδία, ένας πραγματικός άγγελος, με μακριά ίσια καστανόξανθα μαλλιά, μέχρι το ύψος της περιφέρειά της, όμορφο πρόσωπο, αδύνατο μοντελέ κορμί, με μικρό στήθος φυσικό, γυμνασμένη κοιλιά και μικρό και σφιχτό κωλαράκι και ατελείωτα πόδια καλλίγραμμα. Πραγματικά ένα εντυπωσιακό σύνολο, που δεν είναι δυνατόν να σε αφήσει ασυγκίνητο. Μόλις δεύτερη φορά την έβλεπα και μιας και δε συνηθίζει να κάνει βραδινές βάρδιες, είπα να κατευθυνθώ στα ενδότερα για να αποκτήσω και προσωπική άποψη. Πληρωμή προγράμματος για 69 και είσοδος στο δωμάτιο. Τυπικό, καθαρό, με ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης. Ντουζάκι για να χαλαρώσω και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει η Λυδία.

Η είσοδος στο δωμάτιο της κορασίδας με γέμισε με μαύρες σκέψεις και αμφιβολίες, μιας και το πρώτο πράγμα που έσπευσε να μου πει και σε ιδιαίτερα έντονο και απαξιωτικό ύφος, ήταν ότι δεν κάνει κώλο, δε δίνει φιλιά και απαγορεύονται τα δάχτυλα.Λες και εγώ θα τα έκανα όλα αυτά αν δεν της ζήταγα πρώτα την άδεια...Τέλοσπάντων το προσπέρασα όπως συνηθίζω με χιούμορ, και είπα να της κάνω λίγο μασαζάκι μπας και "ανάψουμε". Εκείνη πήγε μπροστά στον καθρέφτη και άρχισε να αυτοθαυμάζεται χουφτώνοντας το στήθος της και μου λέει το εξής τρομερό.."πως νιώθεις που έχεις μια τέτοια γυναικάρα στο κρεβάτι σου"??...τι να απαντήσει κανείς...πάει και αυτό το προσπερνάμε, αφού τελείωσα την περιποίηση της πλάτης της, τη γυρνάω ανάσκελα να αρχίσουμε το παιχνίδι, κάποια φιλιά στο λαιμό της, στο στήθος της, στην κοιλιά της μέχρι να φτάσω στο αιδοίο της. όση ώρα την έγλειφα, πραγματικά ανησύχησα αν ζούσε, γιατί καθόταν ακίνητη, σχεδόν δεν ανέπνεε, και κοίταγε το ταβάνι. Μόνο κάποια στιγμή έδειξε να "ξυπνάει" με λίγες ανάσες και κάποια χάδια στο χέρι μου, όπου μου έκανε ένα κοπλιμέντο και της είπα ο αφελής ότι θα μπορούσα να τη γλείφω όλο το βράδυ και εκείνη με άκρατο ερωτισμό και πάθος μου είπε "αγάπη μου αυτό δε γίνεται, έχεις πληρώσει μόνο για 20 λεπτά"...Με την υπομονή του γαιδάρου, συνέχισα να τη γλείφω, μέχρι που κάτσαμε αντικρυστά, περιμένοντας να αναλάβει εκείνη δράση και για περιπου 3 λεπτά κοιταζόμασταν..Λέω, αμάν την κάτσαμε...η κοπέλα είναι παρθένα...συνεχίζοντας με το ίδιο πάθος και ερωτισμό μου λέει ξερά "θες να σου πάρω πίπα"? της απαντάω "πάρε μου και τσιγάρο" αρκεί να καταφέρεις να με φέρεις σε στύση. Καλά δε το συζητάμε, η πίπα της ήταν για γέλια, με παιχνίδι μόνο με τη βάλανο, πολύ χαλαρή και αργή και περιμετρική.

Η έναρξη στο σεξ φυσικά έγινε με το ίδιο ερωτικό στυλ λέγοντάς μου "θες να τον βάλεις μέσα"??...Πρώτη στάση cowgirl, με εκείνη να κουνιέται άτσαλα πάνω μου, χωρίς χάρη και κάνοντας κάποιες κυκλικές κινήσεις. Επόμενη στάση ιεραποστολικό, όπου κάπως έφτιαξαν τα πράγματα, με πιο έντονες διεισδύσεις,με λίγο πιο ενεργή συμμετοχή και δε δυσανασχέτησε...Στήσιμο στα 4....ή μάλλον προσπάθεια για στήσιμο γιατί ότι και αν της είπα, όσες φορές και να τη διόρθωσα, εκείνη έκανε του κεφαλιού της με αποτέλεσμα να είναι αδύνατο να μπω μέσα της. Μιας και περνούσα τόσο καλά..είπα να σφυρίξω λήξη και της είπα ότι ο μόνος τρόπος για να τελειώσω ήταν να παίξω λίγο με τα πατουσάκια της και γενικά με ποδολαγνικές καταστάσεις. Ακόμα και αυτό το έκανε άτσαλα, βαριεστημένα, και τελικά μετά από κάμποσο και με κλειστά μάτια εννοείται τελείωσα, όπου μου έκανε και παρατήρηση η δεσποινίς για την ποσότητα σπέρματος που έβγαλα...

Ένα τεράστιο κρίμα για τη συγκεκριμένη κοπέλα, διαθέτει μια σπάνια εμφάνιση, θα μπορούσε να μαζέψει όλο το "χαρτί", αλλά με τέτοια συμπεριφορά, ύφος και μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της τις δύσκολες εποχές που ζούμε το πιθανότερο είναι να καταλήξει να χτυπάει το κεφάλι της στον τοίχο. Είναι στυγνή επαγγελματίας, με την κακή έννοια, κάνει αγγαρεία φανερά, δε νοιάζεται για τον παρτενέρ της στο ελάχιστο...Δε συστήνεται για κανέναν λόγο και σε κανέναν...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Λυδία
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2014
Στα στούντιο δικέ μου,έχουν πέσει αναδουλειές και οι κοπελιές ξεσπάνε πάνω σε πελάτες,πιστεύοντας ότι είμαστε τόσο μαζόχες που θα ξαναπάμε μόνο και μόνο επειδή είναι όμορφες...Μπράβο για την κριτική σου,η οποία ελπίζω να ανοίξει μάτια και επιτέλους να αποτρέψει πολλούς συναγωνιστές να τροφοδοτούν την όποια πατσαβούρα μας χαλάσει την καύλα.Δεν λέω ότι όλες οι στουντιακές είναι έτσι,αλλά υπάρχουν πολλές που έχουν πάρει αέρα και αυτές θα πρέπει να μαυριστούν πάραυτα.Μόνο όταν θα καταλήξουν στα γκαλντερίμια του Μεταξιού,με τους Πάκιδες και την κατρουλίλα,θα εκτιμήσουν το 50άρικο,τουλάχιστον,του κάθε συναγωνιστή,αλλά και τις συνθήκες εργασίας.
17 Νοεμβρίου, 2014
σε ενημερωση που ειχα κανει στο παρελθον ειχα γραψει οτι αυτο το στουντιο βρίθει κομοδηνων
17 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσυπογράφω 100% το ποστ σου και είναι ακριβώς αυτό που συμβαίνει...Γερο-μύστης
18 Νοεμβρίου, 2014
Σε αυτό το σπορ των στουντιο συνηθως 1 στα 2 πενηντάρικα πιανει τοπο που ειναι μικρο ποσοστο.! Τετοια ψωνια και κακες επαγγελματίες πρεπει να επισημαινονται.Ευγε
18 Νοεμβρίου, 2014
πολυ κριμα γιατι ειναι πολυ ομορφη κοπελα Ελληνιδα γεγονος που θα μπορουσε να την κανει πιο ανετη στην επικοινωνια αλλα δεν το εχει πραγαματικα να κανει σε καμια περιπτωση αυτη τη δουλεια καλιτερα να σερβιρει καφεδακια ισως τα καταφερει καλιτερα εντελως απαραδεκτη.Πολυ χρησιμη και καθοριστικη η κριτικη σου φιλε lagonisian θα γλυτωσει αρκετους απο απωλεια 50ευρου και παλι κριμα θα μπορουσε αν ειχε λιγο διαθεση να κανει πολλα
18 Νοεμβρίου, 2014
Μπράβο φιλαρακο! Απαιχτος!
18 Νοεμβρίου, 2014
Αυτό είναι που ακριβώς με εκνεύρισε...όπως ανέφερα και στην κριτική θα μπορούσε να μαζέψει όλο το χαρτί με στοιχειωδώς καλύτερες υπηρεσίες και καθώς διαθέτει το πλεονέκτημα της επικοινωνίας να γίνει στανταράκι πολλών...αλλά φαίνεται ότι το κάνει αγγαρεία, να οικονομήσει σε βάρος των κορόιδων και να την κάνει...
19 Νοεμβρίου, 2014
Να σου πω,κι εγώ αν ήμουνα γκόμενα με τέτοιο φυσικό παρουσιαστικό,έτσι θα συμπεριφερόμουν... Αφού η ομορφιά είναι το διαβατήριο για μια άνετη ζωή,ειδικά στην Ελλάδα των στερημένων και ευνουχισμένων αρσενικών,θα την πλάσαρα εντέχνως να καβατζωθώ από κανά πλούσιο κορόιδο που θα ''τσίμπαγε'',κι αυτός θα γαμούσε το μουνί μου,κι εγώ το πορτοφόλι του.Μέχρι τότε δε,θα έβγαζα άκοπα κι εύκολα χρήμα με βίζιτες,χωρίς να ιδρώνω τη φανέλα,αφού όλοι θα ψαρώνανε μόνο και μόνο με την εμφάνισή μου...
27 Νοεμβρίου, 2014
Κρίμα, όντως, γιατί όπως είπε ο φίλος, το περιτύλιγμα είναι πολύ καλό...
Τουλάχιστον, θα γλυτώσω τα χρήματα της δοκιμαστικής Γλώσσα
21 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε, μολις ειδα τις φωτογραφιες της στο site. Προφανως ειναι μουναρα. Ευτυχως που διαβασα την κριτικη σου και δεν θα παω. Ολες αυτες πρεπει να επισημαινονται και να εξοστρακιζονται!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10