Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα δύο μπουρδέλα της Αλκαμένους σήμερα το πρωί ήταν ανοιχτά, μιας κι η λαϊκή αγορά του Σαββάτου, μέχρι το τέλος του έτους, θα λειτουργεί λίγο πιο πάνω, στη Μιχαήλ Βόδα. Απ' του χρόνου και για τους επόμενους έξι μήνες, το Σάββατο, τα συγκεκριμένα πορνεία θ' ανοίγουν μετά τις πέντε το απόγευμα.
Στο εσωτερικό βρήκα την υπηρεσία που τελευταία συναντάω εκεί, «περάστε καθίστε!», η οποία αμέσως κάλεσε την πόρνη της βάρδιας, «έλα κουκλί μου να σε δούμε!»
«Γεια σουουου!», με χαιρέτησε εκείνη πλησιάζοντας. Επρόκειτο για μια χαμηλού αναστήματος γυμνόστηθη νεαρή, με ίσιο κατάξανθο σκληρό (απ' την πολύ λακ) μαλλί μέχρι την πλάτη της ψηλά, ομορφούτσικο προσωπάκι, μικρό στήθος, καλοφτιαγμένο κορμάκι, ψιλοαξύριστες μασχάλες, ωραίο κωλαράκι, χυτά ποδάρια.
«Ρωσιδούλα! Την έχουμε ξαναδεί;», θέλησε να μάθει η τσατσά ρωτώντας σε πρώτο πληθυντικό. «'Οχι», της απάντησα και στη συνέχεια στράφηκα προς την κοπέλα για να ρωτήσω τ' όνομά της.
«Νίκη!», την πρόλαβε εκείνη και συνέχισε, πάντα σε πρώτο πληθυντικό: «Τσιμπουκάκι ελεύθερο τελειωτικό, εάν θέλουμε, πισωκολλητό, από πάνω, ελεύθερα πιασίματα, ωραίο εξήντα εννιά –στο 69 κάνει γλειψιματάκι από πάνω μέχρι κάτω–, κάνει κι ισπανικό κι είναι αστεράκι!»
Τελικά πλήρωσα ένα εικοσάρι και πέρασα στο κατασκότεινο αλλά ικανοποιητικό δωμάτιο. Πάντα εκεί τυχαίνει να με βάζουν...
Η Νίκη άνοιξε την πόρτα μου, «γεια σου μωρό μου, τι κάνεις;», αφού πρώτα τέλεψε με τον διπλανό. Μετά από κανένα δεκάλεπτο δηλαδή.
Αφήνοντας τη συσκευασμένη καπότα στο κρεβάτι πλάι μου, ξεκίνησε με ήπιο ακρογλώσσιο γλείψιμο απ' τις θηλές μέχρι τις μηροβουβωνικές πτυχές μου. 'Εκανε κι ένα συντομότατο πέρασμα απ' τα αξούριστα αρχίδια μου, ενώ βλέποντας το «πουτσάκι», όπως προσφάτως είχε πει κάποια ψυχή, να έχει γίνει πούτσα, με ρώτησε εάν την πίπα θα την ήθελα με ή χωρίς προφυλακτικό. Απάντησα, «με». Ακολούθησε ένα αργό, βαθύ τσιμπούκι διαρκείας, με συχνή οπτική επαφή, που έκανε τη στύση μου ικανή για διείσδυση. Ζήτησε να περάσουμε στο σεξ. Πρώτα τη γάμευσα (νιώθοντας ικανοποιητικά) στη στάση των άνοων ζώων. «Πλαφ, πλαφ, παλφ», χωρίς πολύ «κρικ, κρικ, κρικ» απ' το κρεβάτι. Μετά την ανέβασα από πάνω. Εκεί στην αρχή το πήγε μαλακά, αφήνοντας σιγανούς αναστεναγμούς. Βέβαια σιγά σιγά ανέβαζε ρυθμούς (εγώ απλώς ακολουθούσα, απολαμβάνοντας την πρόστριψη), με τους αναστεναγμούς της να μεταβάλλονται σε όλο και πιο έντονους βόγγους κι οι ήχοι των ελασμάτων της κλίνης, από «κρικ», να μετατρέπονται σε «κρακ», μέχρι που έπειτα από ένα πνιχτό δικό μου «Ωωωχ!...» απότομα σταματήσουν... Τότε ρώτησε: «Φίνις;». 'Οντως είχα «φίνις», εεε, είχα τελειώσει ήθελα να πω... Είδα και την ώρα... Οκτώμισι λεπτά απ' την στιγμή που είχε μπει. Αλλά δεν καθυστέρησε, ξεκίνησε αμέσως!
Περίπου τρία λεπτά μετά την έξοδό της απ' την κάμαρα κι ενώ εγώ έβαζα το πανωφόρι μου, ξαφνικά άκουσα την πόρτα ν΄ανοίγει! «Πώς μας φάνηκε η μικρούλα;». 'Ηταν η υπηρεσία που ρωτούσε, πάντα σε πρώτο πληθυντικό. «Καλή», απάντησα. «Ευχαριστημένος; Τα κάνει αυτά που λέω;», θέλησε να μάθει. «Τα κάνει, τα κάνει», της επιβεβαίωσα. «Να 'στε καλά!», είπε κι έκλεισε την πόρτα.
Περίεργη μου φάνηκε η αδιακρισία της. Δεν μου έχει ξανασυμβεί...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, CHRIS1971

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2014
Αγαπητε συναδελφε το εκανε και σε μενα αυτο ,πριν κανα μηνα που ειχα περασει και εγω απο τον οικο!Χμμμ;
16 Νοεμβρίου, 2014
Χαιρεται κυριε Φανουρη.Διαβαζοντας οτι σας εβαλαν στο ιδιο κατασκοτεινο δωματιο.Μα νομιζω ολα τα δωματια του συγκεκριμενου κατασκοτεινα ειναι.Επισης,οπως ειπατε μεινατε ακριβως οκτωμιση λεπτα μεσα.Εμεις ομως που επιλεγουμε τα λεγομενα ακριτικα αποζητουμε και μια ανεση χρονου παραπανω.Και μετα διαμαρτυρομαστε για τα πιεστικα επταλεπτα στη Φυλης.Τελος,μιλησατε για την υπηρεσια.Μα παντα την ιδια συμπεριφορα δεν εχει εκει;Οποτε συνοψιζοντας αυτα τα τρια αρνητικα στοιχεια θα περιμενε κανεις οτι απ τη στιγμη που επαναλαμβανονται συνεχως σαν πολιτικη του καταστηματος θα ηταν αποτρεπτικα.Αφου ομως περασατε εσεις καλα,το καταστημα εκανε τη δουλεια του και θα συνεχισει στον ιδιο ρυθμο μη αλλαζοντας τιποτα,οποτε ολα καλα.Γνωμη μου ειναι παντως οτι ο πελατης εχει τη δυνατοτητα να επιλεξει και να επηρεασει καταστασεις.Φυσικα η επιλογη του καθενος ειναι αυστηρα προσωπικη.
16 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα σας κύριε Kolleti.
Να κάνω κάποιες διευκρινήσεις. Λοιπόν, όσον αφορά αυτό που έγραψα για το δωμάτιο, ότι δηλαδή «πάντα εκεί τυχαίνει να με βάζουν», δεν το έγραψα ως παράπονο επειδή εκεί επικρατούσε σκοτάδι, δεν μ' ενόχλησε τόσο το σκοτάδι (αν και προτιμώ τα φωτεινά δωμάτια), αλλά το γεγονός πως μέχρι τώρα δεν μου δόθηκε η ευκαιρία να φωτογραφίσω και κάποια άλλη κάμαρα στο συγκεκριμένο σπίτι. Αν θυμάμαι καλά δεν έχω φωτογραφίες παρά μόνο από αυτή.
Δεύτερον, σχετικά με τα οκτώμισι λεπτά. Δεν με πίεσε κάποιος να τελειώσω στα οκτώμισι λεπτά. Εγώ, ολοκλήρωσα στον συγκεκριμένο χρόνο. Μακάρι ν' άντεχα περισσότερο.
Τρίτον, αναφορικά με την υπηρεσία. Δεν γνώριζα πως έχει αυτή την αδιάκριτη συνήθεια (μάλιστα ο φίλος vangelisf [θενξ για το σχόλιο φίλε vangelisf!] είπε πως του έτυχε κι εκείνου το ίδιο, εάν κατάλαβα καλά), γι' αυτό της έβαλα και 6. Τη συγκεκριμένη τη συναντούσα στις τσάρκες μου, δεν έτυχε όμως να βρίσκεται εκεί όταν γαμούσα, παλιότερα, στο συγκεκριμένο μπουρδέλο έτσι ώστε να γνωρίζω ή να το μάθω από κάπου αλλού. Εάν γνώριζα εννοείται πως θα την προειδοποιούσα να μην κάνει το αστείο κι ανοίξει την πόρτα. 'Οχι για κανέναν άλλο λόγο, απλώς επειδή δεν είναι σωστό. Αυτά...
Σας ευχαριστώ για το σχόλιο.
16 Νοεμβρίου, 2014
Η συγκεκριμένη μάλλον το έχει σύστημα το μπουκαρισμα στο δωμάτιο. Σε μένα έχει μπει στο δωμάτιο ενώ δεν έχω ντυθεί ακόμη.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4