Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στο συγκεκριμενο τσαρδι, στις 1 το μεσημερι,μετα απο καποια θετικα σχολια που διαβασα ειπα να επισκεφτο και εγω την μικρη παολα, Η τσατσα αδιαφορη , την ωρα μονο που εδωσα το 20ρικο με αναστεναγμο ειπε καλα να περασης...Λεω κακο σημαδη αυτο..Η παολα φανηκε γλυκια στο σαλονι πετιτ πιπινι με πεταχτο κολι μικρο στηθος κασταρο πιασμενο μαλλι, αδιαφορα αδυνατα ποδαρακια...Αναμονη 5 λεπτα και ερχετε , αμεσος πιανη πουτσο και τον παιζει πολυ ατεχνα αλλα οχι αγαρμπα..του μειλαγε κιολας και ελεγε δεν ξυπνας εεεε....[που να ξυπνηση ετσι οπως τοκανε λες και εξυνε τον κολο της..] τεσπα , βαζη καποτα σε πεσμενο μοριο..διοτι λεει δεν σηκονετε ετσι...πιπα μετρια εκανε κατι με την γλωσσα που με ποναγε αρκετα...στην συνεχια το σταματησε με δικη μου προτροπη, και συνεχισα πιπα κουφια με λιγο δοντι..οπου μου σηκοθηκε...Ρογα δεν ηθελε να πιανο...οπου αλλου θες εκτος απο ρογα ειπε..οποτε μαλαζα το βυζι λες και αρμεγο κατσικα...γιαυτο και ο τιτλος..εντομεταξυ μασαγε και τσιχλα η τυπισσα συνεχος..λεω ας αφησο το αρμεγμα και να επικεντροθο στο ωραιο πεταχτο κολι της μπας και καυλοσο...ετσι και εγινε καυλοσα...με το να μαλαζο το κολαρακι της..Εκηνη συνεχισε την πιπα...να πω οτι δεν της λυπει δοντι..μαλλον εβαλε θηκες...επισης ειχε πολυ σκουρες ρογες..και ακομα πιο σκουρο ηταν το μουνακι της και ακομα περισοτερο η κολοτρυπηδα της...δεν μου εβγαινε ουτε τρυπα να πιασο ουτε μουνακι..ασε που δεν θαφηνε αλλα λεμε τωρα....Γυρησμα στα τεσσερα οπου στυνετε πολυ καλα....ταιριαζαν και τα γεννητικα μας οργανα και εδωσα ρεσιταλ..εκηνη πολυ λιγο εκανε ιχ ιχ σε μια μονο φαση...δεν πτοηθικα εχυσα...τα καταφερα...Βγαζο την καποτα την πεταο στο καλαθη και εκει μου λεει κατι γυαλιζι...λεω ο πουτσος μου Χμμμ; λεει οχι οχι τα γυαλια στο τραπεζακι...λεω ναι ναι...λεει ολα τα βλεπο εγω.....και εγω λεω ολα τα γραφο....και εφυγε...αυτα τυποι μου Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού