Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζένη είναι μια από τις κοπέλες που μου αρέσουν πολύ όσον αφορά την εμφάνιση της.
Σώμα με σωστές αναλογίες, πλούσιο φυσικό στήθος, αρκετά σφιχτό, ζουμερή περιφέρεια με ωραίες καμπύλες. Γλυκύτατο πρόσωπο, λαμπερό χαμόγελο, πονηρά μάτια. Τα μακριά σγουρά ξανθά μαλλιά της, πλέον έχουν «αντικατασταθεί» με ένα ωραίο κοντό χτένισμα που αναδεικνύει τα όμορφα χαρακτηριστικά της. Ίσια μαλλιά λοιπόν μέχρι τους ώμους περίπου το νέο της look.

Είχαν περάσει γύρω στους 4 μήνες από την τελευταία μας συνάντηση, που μου είχε αφήσει κάποια μικρά παράπονα, και δεν ήταν δύσκολη η απόφαση όταν την ξαναείδα για μια νέα συνέδρια, αφού όπως προανέφερα μου αρέσει πολύ σαν κοπέλα. Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο, κρατώντας μια πετσέτα και το αφροντούς της. Έκανε μπάνιο, προσφέροντας μου ένα mini sex show και ξάπλωσε δίπλα μου. Αγκάλες, φιλάκια, χαδάκια με την Τζένη να ελέγχει την κατάσταση και να με περιποιείται πολύ τρυφερά σε όλο μου το σώμα, από τα αυτιά μέχρι τον «μικρό Cheyenne» και την ακολουθία του, με μεγάλη ποικιλία, αρκετά βαθύ στα όρια του πνιγμού με τα ανάλογα «ηχητικά εφέ», φτάνοντας με σε υψηλά επίπεδα ερεθισμού.

Σειρά μου να αναλάβω δράση σε μια ανάλογη περιποίηση από τα αυτιά, το λαιμό της, το στήθος την κοιλιά, «το γατάκι» της, αλλά και τις γάμπες και τις πατούσες της που «ανακάλυψα» ότι είναι το ευαίσθητο σημείο της, και την φτιάχνει αρκετά, έτσι ώστε στο sex που ακολούθησε να έχει πολύ πάθος, ένταση και δυνατή συμμετοχή από την Τζένη σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε. Κουβέντα για λίγο μετά το τέλος, χωρίς να βιαστεί παρόλο που το κουδούνι ακούστηκε αρκετές φορές, μέχρι την αποχώρηση της. Στην έξοδο μου βγήκε από την κουζίνα, με ξαναφίλησε και μαζί με την ευγενέστατη υπηρεσία με συνόδευσαν στην έξοδο.

Η Τζενούλα διόρθωσε τα λαθάκια που είχε κάνει στην προηγούμενη συνάντηση μας, και μου πρόσφερε μια πολύ ικανοποιητική συνεδρία. Ίσως το γεγονός ότι ανακάλυψα το ευαίσθητο σημείο της να έπαιξε ρόλο, πάντως ήταν πολύ θερμή, με υψηλή συμμετοχή και σε συνδυασμό με την εμφάνιση της είχαν σαν αποτέλεσμα να περάσω ένα πολύ όμορφο απόγευμα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζένη, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού