Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 198789
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλίνα : Μια mignon κοπέλα, με ίσια μαύρα μαλλιά στο ύψος της ωμοπλάτης. Μουτράκι σκέτος πειρασμός, ματιά πονηρή, φωνή όλο νάζι. Κορμί σε σωστές αναλογίες, στήθος φυσικό, ζουμερό, σφριγηλό που δεν χορταίνεις να ασχολείσαι μαζί του. Περιφέρεια με προκλητικές καμπύλες.

Όσο μπόι της λείπει τόσο «διαολάκι»-με την καλή έννοιας είναι στο δωμάτιο. Προκαταρκτικά πλούσια και σε μεγάλη χρονική διάρκεια με πάθος και ένταση. Στοματικό με ποικιλία, βαθύ, με φτυσίματα, περιποίηση όλης της γύρω περιοχής, Άριστη ανταπόκριση και στην δική μου στοματική περιποίηση, για να ξαναπάρει αυτή τα ινία του oral sex με νέο στοματικό που εξελίχτηκε σε κλασσικό 69. Η διάθεση της και η συμμετοχή της στο sex σε υψηλά επίπεδα σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε (cow girl, όρθιος λωτός – μια στάση που με τον σωματότυπο της ενδείκνυται -, στα τέσσερα) χωρίς να πει όχι ή να δυσανασχετήσει σε κάθε αίτημα μου. Μετά το τέλος, κουβεντούλα, αστειάκια φιλάκι και αποχώρηση.

Ήταν η τρίτη μου φορά σε βάθος χρόνου με την Αλίνα και έχοντας πλέον διαμορφώσει πλήρη εικόνα, μπορώ να πω ότι πρόκειται για μια κοπέλα που δύσκολα κάποιος δεν θα περάσει καλά μαζί της. Την εμφάνιση την έχει, κατά την άποψη μου και το service της είναι πολύ ικανοποιητικό. Μπορεί να προσαρμοστεί σε όλα τα θέλω του επισκέπτη της , τόσο σε gfe όσο και σε pse. Δεν έχω κανένα παράπονο από αυτή και μόνος λόγος που δεν την επισκέπτομαι συχνότερα, είναι ότι συνήθως εργάζεται σε πρωινή βάρδια, μια βάρδια η οποία έμενα δεν εξυπηρετεί…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2015
Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!! Μονο αν την δοκιμασεις θα καταλαβεις....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1