Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Κατερίνα είναι μια κοπέλα αρκετά γνωστή πλέον στον χώρο των studio, παρά το νεαρό της ηλικίας της. Ψηλή, χυμώδης με πλούσιο ενισχυμένο στήθος. Εδώ να σταθώ και να πω ότι πρέπει να είναι ίσως η καλύτερη «δουλειά» χειρούργου που έχω δει, μιας και εάν δεν την είχα τιμήσει πριν ακόμα την προσθετική, θα έπαιρνα όρκο ότι είναι φυσικά. Ωραίο κωλαράκι, μελαχρινή με ίσια μαλλιά, πικάντικο μουτράκι. Γνωστή σε αρκετούς και σαν Kinky Κατερίνα.

Η ευγενέστατη υπηρεσία με οδήγησε στο μεγάλο δωμάτιο με το τζακούζι και το στρογγυλό κρεβάτι και αφού φρεσκαρίστηκα την περίμενα για λίγο. Ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο δαντελωτό mini baby doll, το οποίο και έβγαλε με πολύ ναζιάρικο τρόπο. Όρμησε επάνω μου και ξεκίνησε να με περιποιείται με χάδια, φιλιά και γλυψίματα σε όλο μου το σώμα. Την ξάπλωσα με την σειρά μου ανάσκελα για να της ανταποδώσω τις φιλοφρονήσεις, κάτι για το οποίο δεν είχε αντίρρηση. Πρόστυχα-πικάντικα λόγια από μεριάς της όσο ήμουν απασχολημένος με το «γατάκι της», κάτι το συνηθισμένο αφού το pse είναι το στυλ που την χαρακτηρίζει.

Ακολούθησε το στοματικό της, το οποίο το συγκαταλέγω μέσα στα τρία καλύτερα που έχω δεχτεί στην πολυετή μου «καριέρα». Deep throat, με φτυσίματα, παιχνίδια της γλώσσας, καραμέλωμα στα @@κια, ισπανικό με το πλούσιο στήθος της, νέο στοματικό με mouth fucking. Με έφτασε στα όρια μου και έτσι για το sex δεν είχα μεγάλες αντοχές, στην μια μόνη στάση που κάναμε, αυτή του cow girl.
Στην συνέχεια ζήτησε κρέμα από την υπηρεσία και μου έκανε ένα πολύ χαλαρωτικό μασάζ για αρκετή ώρα, κουβεντιάζοντας παράλληλα για διάφορα θέματα. Αφού τελείωσε με φίλησε και αποχώρησε χαμογελαστή. Σηκώθηκα, οι ανάσες επανήλθαν στο φυσιολογικό και έκανα ντους για να φύγει ο ιδρώτας από πάνω μου, αλλά και να βγάλω από το σώμα μου τα πολλά σημάδια που άφησε το έντονο κόκκινο κραγιόν της επάνω μου, για να συνεχίσω με τα φιλαράκια που με περίμεναν υπομονετικά, την τσάρκα μας……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κατερίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού