Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μακριά μάγκες την έδιωξα στο 20λεπτο ;!!!!!!!; μόνο ωραία μάτια έχει είναι πιο κρυα κ από τα μάρμαρα της ακρόπολης βυζι ανύπαρκτο πρόσωπο ανέκφραστο δε μίλαγε δεν έκανε τίποτα κλιταγε συνέχεια αλλου κρίμα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
55
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2014
Κάτσε τύπε να μπει ο εκπρόσωπος τύπου του γραφείου – αυτός με το ένα μάτι - και να σου γράψει: Λυπάμαι φίλε που δεν πέρασες καλά μάλλον δεν ταίριαξε η χημεία σας, με έμενα το κορίτσι ήταν πύραυλος!Money Mouth Να τον ακούς τον μονόφθαλμο τύπε και θα περάσεις κι εσύ καλά μια μέρα…Κεφάλι σε τοίχο!
C
Cr9
15 Νοεμβρίου, 2014
Η σύντομη κριτική σου τα λέει όλα, απλά η Βασίλισσα του Χιονιού δεν κάνει για αυτό το επάγγελμα.
15 Νοεμβρίου, 2014
2 κριτικές, θάψιμο ο ένας, ύμνους ο δεύτερος, μέρα ο ένας μεσάνυχτα ο άλλος και κάποιοι περιμένουν να φωτιστούν μέσα απο τις κριτικές να πάνε να γαμήσουν..
Ουδείς ψόγος για τους γράφοντες καλά κάνουν και γράφουν ούτε γίνεται η παραμικρή κρίση στο τι γράφουν απλώς επισημαίνω το υποκειμενικό μέχρι παρεξηγήσεως.
15 Νοεμβρίου, 2014
εμ δεν είσαι Kyklopas Polifimos για να την δεις αλλιώς Μαλακία
15 Νοεμβρίου, 2014
Για ανέλυσε μας λίγο ρε συ να καταλάβουμε την όλη φάση..Πώς ξεκίνησε προσπάθεια κλπ...Βλέπω 2 εκ διαμέτρου αντίθετες κριτικές...Βοήθα λίγο αν θες φυσικά
15 Νοεμβρίου, 2014
Φίλε ακριβώς έτσι σκατά πέρασα και εγώ με την τύπισσα αλλά ήμουνα τόσο ξενερωμένος που ούτε κριτική δεν έγραψα...για κλάματα η φαση...
ας κάνει κάποιος admin ban αυτόν τον κύκλωπα....μας έχει φλομώσει με τις fake κριτικές...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΡΕΕΕΕΕ !!!
K
Kapsonis19891989
15 Νοεμβρίου, 2014
Ειναι απλο ρε παιδια. Αλλα τα ματια του λαγου κι αλλα της κουκουβαγιας
18 Νοεμβρίου, 2014
Κεφάλι σε τοίχο!Τη πατησα δυστυχως και εγω πριν λιγες μερες ,εχω μιλησει σε φιλο αστυνομικο και μου υποσχεθηκες οτι θα περασει απο ελεγχο για νοσηματα,αν δεν εχει προσφατες εξετασεις και αδεια επαγγελματος ιεροδουλης θα συλληφθει οπως μου υποσχεθηκε.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8