Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλημέρα,γράφω την πρώτη μου κριτική αν και αρκετά έμπειρος μπουρδελιάρης,την Έλενα την έχω πάρει 4 φορές συνολικά απο την τελευτέα της επιστροφή,είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της,ανεκτική,εμφανίσιμη,σου δίνει την gfe που χρειάζεται για να καυλώσεις,την πρωτείνω ανεπιφύλακτα για την τιμή της είναι VFM,το μόνο μεπτό που έχω παρατηρήσει περιμένοντας να αδειάσει δωμάτιο είναι πως δεν κάνει ντουζάκι στα ενδιάμεσα,ούτε καν πλένεται τοπικά,την τελευτέα φορά που την έπισκέφτηκα μου μύρισε λίγο 'σουβλακίλα' και ξενέρωσα,όταν κάνουμε τέτοια έξτρα θα πρέπει να προσέχουμε λίγο παραπάνω.
μπορεί να ήμουν άτυχος την συγκεκριμένη μέρα μιάς και είχε πολύ κόσμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
tpoison1977
Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2014
Πόσο χρονών είναι η κοπέλα συναγωνιστή ?
14 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απο 30-35 την κόβω...
15 Νοεμβρίου, 2014
Eγω θέλω να πω τα εξης 1)Ο χώρος για σπίτι είναι κάτω απο τον μέσο όρο της φυλής

2)Οσον αφορα τις υπηρεσίες είναι ελευθερο στοματικο αλλα όχι ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ

3)Οσον αφορα την δικια μου εμπειρία με την ελενη έχω να πω πιπα χωρις αλλα αεροπίπα με πολλή χρηση χεριού και φιλία στα χείλη και στα πεταχτα και μια κατασταση ΒΙΑΣΥΝΗΣ μεγαλης απορώ πως γραφετε για 20 λεπτο με 20 ευρώ την στιγμή που ζητάει 100 ευρω για να σου κατσει μισή ωρα.Η Γκομενα θλει να σε ξεπετάξει στο 6 λέπτο.

Οσον αφορα το θέμα καθαριοτητας ο φίλος εχει δίκιο.
Απορω με τους διθυραμους ορισμένων
M
moras123
15 Νοεμβρίου, 2014
Εμενα μου ειπε οτι ειναι 28
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4