Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλέποντας στα προγράμματα νέα άφιξη και το όνομα Λουίζα στο συγκεκριμένο στούντιο, βάρεσα γενικό συναγερμό και σε λιγότερο από 1 ώρα παρέα με τους συντρόφους cheyenne και mpouzoklidos βρισκόμασταν αραχτοί στον καναπέ του στούντιο για να δούμε το κορίτσι. Δεν άργησε να εμφανιστεί και να σαλονάρει γεμάτη νάζι και χάρη. Ψηλή, καστανόξανθη, ωραίο χαμογελαστό πρόσωπο, στήθος ενισχυμένο, πολύ όμορφο όμως, 2.5άρι και κορμί κανονικό, χωρίς να είναι αδύνατη, με τις απαραίτητες καμπύλες και όμορφη περιφέρεια και καλλίγραμμα πόδια.Καταγωγή από Γερμανία και ο τρόπος που μιλάει πολύ χαριτωμένος. Να πω ότι με άφησε αδιάφορο, θα ήταν μεγάλο ψέμα και ως εκ τούτου και ακολουθώντας το ρητό "μην αναβάλλεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα", πλήρωσα στην ευγενική και πολύ όμορφη υπηρεσία το παράβολο για πρόγραμμα για 69 και ελεύθερο στοματικό στα 70 ευρώ, και ανέβηκα στον επάνω όροφο. Σύντομο φρεσκάρισμα μέχρι να έρθει η κοπέλα η οποία εμφανίστηκε μετά από λίγα λεπτά...

Άρχισε να μου ποζάρει προκλητικά και να κουνιέται μπροστά στον καθρέφτη, οπότε και εγώ την πλησίασα από πίσω και αφού τη φίλησα και τη χάιδεψα στην πλάτη και στη μέση, εκείνη γύρισε από μπροστά και αρχίσαμε να φιλιόμαστε με ένταση παντού, περιμετρικά, σε λαιμούς, στήθη, μάγουλα, να με αγκαλιάζει...Μεταφορά στο κρεβάτι, όπου ανέλαβα τα ηνία και ξεκίνησα με το όμορφο στήθος της και τις πεταχτές ρώγες της, ακολούθως κατέβηκα χαμηλά στην κοιλιά της, στα μπούτια της, στα πατουσάκια της που ήταν περιποιημένα και όμορφα...Γύρισε μπρούμυτα, στήθηκε στα 4 και συνέχισε να μου κουνάει τον κωλαράκο της...Δεν έχασα την ευκαιρία να χωθώ ανάμεσα και να έχω μια πρώτης τάξης ευκαιρία να ασχοληθώ και με τις 2 τρυπούλες της. Στη συνέχεια γύρισε ανάσκελα όπου είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ κυρίως με το πεντακάθαρο αιδοίο της. Η ανταπόκρισή της πολύ καλή, ήρεμη, αληθοφανής, χωρίς βιασύνες, κουνούσε τη λεκάνη της, ανάλογα με τις κινήσεις της γλώσσας μου. Σειρά για τη δική της ανταπόδοση, με πολλά φιλιά και πάλι, μέχρι που κατέβηκε και πλησίασε το ερεθισμένο μου μόριο. Πολύ καλό στοματικό, με ωραίο ρυθμό, ένταση,με κοπανήματα στη γλώσσα της, δεν παρέλειψε να ασχοληθεί και με τα @@ για αρκετά μεγάλο διάστημα ενώ συνέχεια με κοίταζε με τα ματάκια της...Γύρισμα και σε 69 για παράλληλη περιποίηση όπου το απόλαυσα δεόντως.

Ξεκίνημα σε στάση ιεραποστολικού, με αργές διεισδύσεις, πολύ καλή αίσθηση, και συμμετοχή σε κλίμα gfe, με αγκαλιές και ωραία λόγια...Στην αρχή με τα χέρια της κράταγε λίγο κόντρα στο κορμί μου, αλλά στην πορεία όταν της τα έβγαλα δε δυσανασχέτησε και ακολούθησε στο ρυθμό και στην ένταση. Μείναμε για αρκετά λεπτά σε αυτή τη στάση, στη συνέχεια ενωμένα τα πόδια της και πιο έντονοι ρυθμοί, μέχρι να αλλάξουμε με εκείνη να γυρνάει και να μου στήνεται υποδειγματικά στα 4, με ωραίο σπάσιμο μέσης και να τουρλώνει το κωλαράκι της. Με οδήγησε εκείνη μέσα της, και συνεχίσαμε στους ίδιους ρυθμούς, με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της, γυρνούσε κάθε τόσο και με κοίταζε και με φιλούσε, με παρότρυνε να της ρίχνω χαστουκάκια στα κωλομάγουλα. Μου άρεσε τόσο πολύ έτσι, όπου δεν αλλάξαμε άλλη στάση, και μετά από αρκετά έντονο σφυροκόπημα, με βρήκε το τέλος απόλυτα ευχαριστημένο...

Η Λουίζα αν και καινούρια στο χώρο των στούντιο, έκανε φανερή την εμπειρία της στο χώρο του πληρωμένου έρωτα, μιας και έχει εργαστεί παλαιότερα και ως call girl, αλλά και στα FKK στη Γερμανία, έδειξε υπομονή, ευχάριστη διάθεση,είναι πολύ επικοινωνιακή, μιλάει 5 ξένες γλώσσες,ανάμεσά τους και Ελληνικά πολύ καλά, διαθέτει πολύ καλές υπηρεσίες, και έκανε τα πάντα για να περάσω καλά ανταποκρινόμενη στα λογικά μου "θέλω". Θεωρώ ότι έχει λαμπρό μέλλον μπροστά της και ότι όποιος την επιλέξει θα μείνει πολύ ικανοποιημένος.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

*Καλωσορίσατε Δεσποινίς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.423
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2014
"69 και ελεύθερο στοματικό στα 70 ευρώ"

Μια χαρά...
@lagonisian...on fire...Γερο-μύστης
14 Νοεμβρίου, 2014
Ελληνικά μιλάει;
14 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι βρε αφού το αναφέρω και στο κείμενο...πολύ καλά και με τσαχπινιά...Σπασίκλας
14 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α σορρυ δεν το δα!Είναι και εκτενείς οι κριτικές σου
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4