Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαρια ειναι μια Ρωσιδα μιλφαρα , πρεπει να ειναι περιπου 40 χρονων.Προκειται για μια μελαχρινη γυναικα με κοντο αγορε μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο με ωραια ματια , σχετικα καλο κορμι για την ηλικια της με καποια πιασηματα και αξιολογο βυζια που ομως ειναι πεσμενα.Την ειχα σταμπαρει απο την ανοιξη αλλα ειχα αναβαλλει την συνευρεση μας.Θυμαμαι τοτε ειχε μακρυ μαλλι και νομιζω της πηγαινε πιο πολυ.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα.Πληρωσα και περασα στο δωματιο που ειχα γαμησει και την Βανεσσα.Ωραιο μεγαλο δωματιο με τηλεοραση απενατντι απο το κρεβατι οπου επαιζε μια αισθησιακη ταινια.Το θετικο ειναι οτι ηταν αναμμενο και το κλιματιστικο και δεν εκανε κρυο.Οχι σαν κατι αλλα μπουρδελα και στουντιο που τα εχουν σβησμενα και κανουν οικονομια!
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη μιλφαρα.Φορουσε ενα καυλιαρικο ασπρο διχτυωτο φορεμα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες , μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Καθισε διπλα μου και εγω της εβγαλα το διχτυωτο και αρχισα να γλυφω τις βυζαρες τις! Μου τις εφερε στο προσωπο και εγω τις εγλυφα.Μετα ηρθε η σειρα της να με περιποηθει.Μου εγλυφε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου και μου εκανε κοπλιμεντα για το σωμα μου.Υστερα κατεβηκε πιο κατω και αρχισε να περιποιειται τα μπαλακια μου.Τα ρουφουσε αργα και αισθησιακα και δεν με πονουσε.Μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα.Τον ρουφουσε μονο με το στοματακι της και δεν χρησιμοποιουσε καθολου τα χερια της.Απλως ειχε λιγο γρηγορο ρυθμο.Εγω ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της και την κωλοτρυπιδα της.Παντως το μουνι της ηταν μες στην κρεμα!
Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Τα πρωτα ρομαντικα γλωσσοφιλα δεν αργησαν να πεσουν! Γλωσσοφιλιαζομασταν παθιασμενα και εγω την γαμουσα σε αργους ρυθμους! Το μιλφακι ειναι γεννημενο για gfe καταστασεις! Παντως τωρα που την παρατηρησα απο κοντα δεν εχει τοσο τραχυ προσωπο που γραφουν οι περισσοτεροι , εχει αρκετα ομορφα ματια.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Μετα σηκωσα τα ενα της ποδι στον ωμο μου και συνεχισα να την γαμαω.Αυτη ταυτοχρονα κουνουσε το σωμα της και εκανε καποιες κυκλικες κινησεις με την λεκανη της.Της ζητησα να την χυσω στις βυζαρες , αυτη δεχτηκε αλλα μου ελεγε οτι καλυτερα να την χυσω μεσα στο ζεστο μουνακι της.Εγω ομως ειχα αλλα σχεδια.Ανεβασα ρυθμους και οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος βγηκα απο μεσα της.Πεταξα το προφυλακτικο και σταθηκα στην ακρη του κρεβατιου.Τον επαιζα και αυτη καθονταν στην ακρη του κρεβατιου.Αρχισαμε παλι να γλωσσοφιλιαζομαστε παθιασμενα! Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στις βυζαρες της και ταυτοχρονα τα φιλια να συνεχιζονται.Της ειπα οτι την εκανα χαλια , αλλα αυτη μου ειπε οτι δεν πειραζει αρκει να περασει καλα ο πελατης.Μετα η κοπελα , ντυθηκε , με χαιρετησε και πηγε να κανει μπανιο.
Συνοψιζοντας , ειναι ενα μιλφακι με μετριο σε ομορφια προσωπο.Εχει ομως αρκετα καλο κορμι για την ηλικια της.Δεν εχει δηλαδη κυτταριτιδα , κοιλιτσα και τα υπολοιπα αντιαισθητικα που μπορει να εχει μια γυναικα μεσης ηλικιας.Ειναι ευγενικη γυναικα και προθυμη σε αλλαγη στασεων.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Βεβαια πηγε ευγενικα να αποφυγει το τελειωτικο στα βυζια , για να ειμαι ομως ακριβοδικαιος δεν ηταν υποχρεωμενη να το δεχτει απο τη στιγμη που δεν ανακοινωνεται στο σαλονι.Το κυριοτερο ειναι ομως οτι ειναι μια θερμη και ζεστη ιεροδουλη.Δηλαδη σου δινεται κυριολεκτικα και γαμιεται σαν να ειναι η θεια γειτονισσα σου που εχει βαλει στο ματι απο καιρο.Τετοια γαμησια μου αρεσουν και οχι τα τυπικα και τα βαρετα.Η τσατσα αυτη την φορα δεν ενοχλησε , μαλλον δεν περιμενε κανενας στο σαλονι.Σε συγκριση με τις δυο αλλες μιλφαρες του οικου που εχω γαμησει (Συλβια,Βανεσσα) θεωρω οτι η Μαρια κερδιζει σε αποδοση λογω του gfe κλιματος που δημιουργει.Πιστευω οι λατρεις των μιλφ αξιζει να την δοκιμασουν! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2014
Μια τετοια Μαρια μιλφ εχω παρει στο Διδυμου16 υπογειο.Μελαχρινη με κοντο μαλλι,φορουσε ενα δικτυωτο που φαινονταν οι βυζαρες της.Αυτος ηταν και ο λογος που ειχα περασει.Οντως συνεργασιμη οπως τα περιγραφεις και συ αλλα μια επισημανση για τους απαιτητικους βυζολαγνους.Μολις μενει τελειως γυμνη στο δωματιο συνειδητοποιεις οτι τα βυζια της ειναι πολυ πεσμενα και νερουλα.
15 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλος πρόκειται για το ίδιο άτομο.
Κυριακη απογευμα δουλεύει Δυδιμου και τις αλλες μερες Αλκαμενους.
Την εχω στανταρακι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2