Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 16047
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαρία για εμένα ούτε καμιά πολύ όμορφη παρουσία είναι,ούτε κανά αξιομνημόνευτο πρόσωπο έχει.Μια απλή καθημερινή κοπέλα είναι που όταν άνοιξα την πόρτα το μυαλό μου πήγε επι τόπου στα 170 αλλά επειδή ήθελα να το παω μέχρι τέλους για να έχω ολοκληρωμένη εικόνα,προχώρησα παρακάτω.Σε αυτό βέβαια ίσως να έπαιξε ρόλο ότι μου ήρθε χωρίς βάψιμο το οποίο είναι λογικό απο την στιγμή που θέλετε να το χύνετε στο πρόσωπο το κορίτσι όπως πήγα να κάνω και εγώ άλλωστε Μεγάλο χαμόγελο
Στήθος πεσμένο,αρκετά μικρότερο απο τις φωτό.Κώλος ικανοποιητικός αλλά οι περισσότεροι έχουμε περάσει απο καλύτερους και γενικά επειδή δεν είναι καμιά πιτσιρίκα θα πρέπει να φροντίσει λίγο παραπάνω το σώμα της.
Στο γαμήσι τώρα ούτε τις τρελές πρωτοβουλίες θα πάρει,ούτε την μεγάλη εμπειρία έχει,ούτε τα καλύτερα στησίματα τα οποία τα παραβλέπω εως ένα βαθμό όταν υπάρχει προσπάθεια,όρεξη,διάθεση και η Μαρία τα είχε!Γαμήσι ΟΚ που όσο περνούσε η ώρα γινόταν καλύτερο με φωνές βογγητά και άλλα διάφορα.Το δούλευε και μόνη της είτε απο πάνω είτε απο κάτω και γλειψίματα είχαμε και πίπα με πολύ βάθος όταν ήθελε.
Πολύ ευγενική και συμπαθητική κοπέλα,δεχτική,παράπονο δεν άκουσα και μπράβο της αλλά για μια μέτρια εμφάνιση και για ένα απλά καλό γαμήσι απο το οποίο δεν θα έχω κάτι ιδιαίτερο για να μου μείνει στο μυαλό και σε αυτά τα λεφτά...δεν τα ξαναδίνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού