Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε αντίθεση με τα περισσότερα, το κτίσμα της οδού Κολωνού συγκεκριμένα το ευρισκόμενο στο νούμερο 32 πάντα μου έκανε εντύπωση καθώς ήταν το μόνο νεοκλασικό της περιοχής που δεν έχει καταντήσει να έχει τσίγκο αντί για σκεπή η/και φτηνές γυψοσανίδες να έχουν αντικαταστήσει τους τοίχους του.. Κτίριο στιβαρό, καταλαμβάνον θέση στο χώρο, κτίριο που αν και λιτό χωρίς περίπλοκο διάκοσμο αποπνέει μία αριστοκρατία. Ψηλοτάβανο, με την βαριά ξύλινη πόρτα να το σφραγίζει και διατηρώντας εσωτερικά στην οροφή του το πανέμορφο μοτίβο- κάτι σύνηθες για τα σπίτια του ύφους του και της εποχής του- “φώναζει” ότι ήταν φτιαγμένο για να μείνει στο πέρασμα των ετών. Αναμφισβήτητα οικεία κάποιας παλιάς οικογενείας εκ των επιφανεστάτων των Αθηνών. Ο σημερινός κάτοχός του εικάζω ότι το έιχε συντηρήσει όλα αυτά τα χρόνια αισιοδοξώντας να το νοικιάσει με κάποιο τρόπο και να το διαθέσει είτε για οικεία είτε τουλάχιστον για κάποιου είδους εμπορική ή καλλιτεχνική χρήση. Μη μπορώντας με την σειρά του να αποσοβήσει την λαίλαπα που κατατρώει πολιτισμικά και ηθικά την πόλη αυτή, το κτίριο δεν κατάφερε να αποτελέσει εξαίρεση και μετετράπη σε πορνείο και μάλιστα χαμηλοτάτης ποιότητος. Εκεί είδα ξανά την Κατερίνα όπου εργαζόταν πριν από καιρό στο διπλανό υπόγειο μπουρδελο – χώρος που αποτελεί μέρος του όλου οικήματος, πιθανότατα δωμάτια των ανθρώπων της υπηρεσίας τότε. Η Κατερίνα λοιπόν είναι η Μελαχρινή σκυλέ τσοντόφατσα που ανακοίνωνε ελ. στοματικό, κάτι που συνεχίζει απλά πλέον η τσατσά προσθέτει το “σε όποιον θέλει”. Ήθελα καιρό να την δοκιμάσω σε doggy στάση μιας και σε αυτην πιστεύω ότι αποδίδει καλύτερα και έτσι πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο οπου πριν από μήνες είχα πάρει την Λαρίσα. Ένα μείον των συγκεκριμένων δωματίων είναι ότι όταν η πόρνη εισέρχεται σε αυτό, ο κόσμος που βρίσκεται στο διάδρομο έχει πλήρη οπτική επαφή με το κρεβάτι και τον πελάτη που περιμένει να εξυπηρετηθεί. Εν τάχει η Κατερίνα δεν κάνει καλή πίπα, ύστερα από προτροπή μου έβαλε προφυλακτικό και αφού προέβη σε καραμέλωμα παίζοντας ταυτόχρονα με το όργανο μου, χαμογέλασε και πήρε πρωτοβουλία να ανέβει από πάνω όπου την γύρισα ανάποδα για να έχω πρόσβαση στον κώλο της. Αυτή ήταν η μόνη στάση και το τέλος ήρθε στο μεγάλο και ομολογουμένως καθαρό δωμάτιο με εμένα να εστιάζω εναλλάξ στον κώλο της Κατερίνας και στο διάκοσμο του ταβανιού. Η τσατσα δεν ενόχλησε αν και δεν ξεπέρασα το επτάλεπτο κάτι που το κατάστημα απ’ ότι καταλαβαίνω τηρεί ευλαβικά. Βγαίνοντας, από κάπου ερχόταν η μελωδία από το White Wedding του Billy Idol. Παρκινγκ μοτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2014
μου άρεσε πάρα πολύ η : "λαίλαπα που κατατρώει πολιτισμικά και ηθικά την πόλη μας"
ένιωσα μεγάλη θαλπωρη απ'τη ζεστασιά της !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1