Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα μεσημέρι στις 15.50. Αραιά και που επισκέπτομαι αυτόν τον οίκο λόγω του ότι βρίσκω καλές περιπτώσεις κατά καιρούς. Σήμερα δούλευε η Άννα πρόκειται για μια ξανθιά ρωσίδα 28 χρονών. Με ωραίο κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί. Στο πρόσωπο μου θύμισε λίγο ένα παλιό μου στανταράκι την Ιβάννα , πιο πολύ όμως μου την θύμισε στην ομιλία και στην ευγένεια.
Η υπηρεσία ανακοίνωσε πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό 69 και άνεση χρόνου. Ημουν στην αρχή της απογευματινής μου βόλτας και παρόλο που μου άρεσε εμφανισιακά έκανα να φύγω . Με πλησίασε μου έπιασε το χέρι και με ρώτησε γιατί φεύγω και στα καπάκια ρώτησε αν θέλω τίποτα έξτρα. Της απάντησα όχι τι άλλο έξτρα να θέλω , κάνα φιλί της είπα ότι θέλω και να την γλύψω. Μου απάντησε πέρνα θα περάσουμε καλά.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , έβγαλα τα ρούχα μου και έκανα ένα φρεσκάρισμα στον νιπτήρα. Στο δωμάτιο ήρθε σχεδόν αμέσως και με πετυχε να πλένομαι. Ακούμπησε τα μωρομάντιλα και το προφυλακτικό στην άκρη του κρεβατιού και έβγαλε τα εσώρουχα της. Με περίμενε καθιστή στην άκρη του κρεβατιού. Όταν την πλησίασα και στάθηκα μπροστά της , άρχισε να με φιλάει στην κοιλιά και στα πλευρά. Την έπιασα απαλά από τους ώμους και την έσπρωξα προς τα πίσω. Βρεθήκαμε αγκαλιασμένοι στο κρεβάτι να φιλιόμαστε. Αρχικά τα φιλιά της ήταν κάπως αδιάφορα αλλά μετά από λίγο έγιναν έντονα και ζεστά. Φιλιόμασταν αγκαλιασμένοι ενώ με το χέρι της μου χάιδευε απαλά τον πούτσο. Ξάπλωσα ανάσκελα , ανέβηκε από πάνω μου , φίλησε κάθε πιθανό σημείο του κορμιού μου που είχε πρόσβαση από την μέση και πάνω . Φτάνοντας ποιο χαμηλά με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Με σκούπισε πολύ σχολαστικά με μωρομάντιλο. Ξεκίνησε κάνοντας ένα γρήγορο πέρασμα από τα αρχίδια , στην συνέχεια έχοντας τον πούτσο μου στην παλάμη τη τον έγλυφε κατά μήκος του κορμού χωρίς να βάζει το κεφαλάκι του στο στόμα της . Αφού έγλυψε βασανίστηκα για αρκετή ώρα έτσι , έβαλε όλο τον πούτσο μου στο στόμα της. Η πίπα της αργή αισθησιακή αλλά πολύ υγρή και βαθιά , ένιωθα την ανάσα της . Με έγλυψε για αρκετή ώρα. Για να ηρεμίσω λίγο της ζήτησα να την γλύψω και εγώ. Την έβαλα να καθίσει ανάσκελα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της. Μετά από λίγη ώρα άρχισε να βγάζει κάποιους αναστεναγμούς.
Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση την έστησα κατευθείαν στα τέσσερα. Καλή στάση σώματος , ενώ η όλη στάσης της δεν μου έβγαζε κάτι το άγριο. Την γαμούσα πισωκολλητά σε χαλαρούς ρυθμούς ενώ αυτή έτριβε την κλειτορίδα της. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό. Την γαμούσα και αυτή μου χάιδευε τους ώμους και την πλάτη με τα χέρια της. Ανταλλάσαμε φιλιά και ένιωθα σαν να γαμάω κάποια γκόμενα μου. Είχαμε βρει ρυθμό και είχαμε συντονιστεί έτσι δεν αλλάξαμε άλλη στάση μέχρι να τελειώσω. Μερικά λεπτά αργότερα τελείωσα. Μείναμε λίγο αγκαλιασμένοι χωρίς να βγω από μέσα της ενώ αυτή μου χάιδευε τα λιγοστά μαλλιά μου. Στην συνέχεια μου έβγαλε το προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο και μου σκούπισε τον πούτσο.
Στο δωμάτιο έκατσα πάνω από τέταρτο . Καμιά βιασύνη και γενικά καλή συμμετοχή. Ευγενική ίσως και λίγο παραπάνω απ ότι μου αρέσει , προσπαθεί να σε κάνει να νιώσεις οικεία και να περάσεις καλά. Κάπου την έχω ξαναδεί αλλά δεν μπορούσα να θυμηθώ που . Σε επικοινωνία που είχα με τον φίλο xilnik μου είπε ότι πρίν μερικούς μήνες δούλεψε για λίγο στο Διδύμου 8α. Για μία φορά πιστεύω ότι αξίζει μια δοκιμή από κάποιον που θέλει πιο ήρεμους και χαλαρούς ρυθμούς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού