Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 237887
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα. Ο λόγος της σημερινής βόλτας ηταν ότι αύριο φεύγω για να υπηρετήσω την πατρίδα για 12 μήνες και το έχουμε σαν έθιμο από παιδιά να πάμε σε ένα στριπ κλαμπ για το "αντίο".
Πριν ελάχιστη ώρα έτυχε να επισκεφθώ το συγκεκριμένο μαγαζί πρώτη φορά μετά από ώρα αναποφασιστικότητας σε ποιο να καταλήξω με την παρέα μου. (παρέα 3 ατόμων). Όντας καθημερινή και ώρα 2 παρά το parking ήταν ότι πιο εύκολο διότι δεν είχε ιδιαίτερη κίνηση και παρκάραμε κυριολεκτικά απ'έξω.

Έξω από το μαγαζί ήταν 3 κύριοι ευγενέστατοι που μας ευχήθηκαν καλή διασκέδαση και στην υποδοχή ήταν μια μελαχρινή κοπέλα ευγενική εξίσου.
Είσοδο πλήρώσαμε 10 ευρώ το άτομο και εισήλθαμε. Μπαίνοντας είχε 3-4 παρέες το μέγιστο και μας έβαλαν δίπλα στην σκηνή με θέα ακριβείας! Μεγάλος χώρος με αρκετά τραπέζια και πάνω απο 10 κοπέλες που εργάζονταν. Τα ποτά ήταν μία χαρά και με την σωστή δόση αλκοολ σε αντίθεση με άλλα παρόμοια μαγαζιά.
Η εξυπηρέτηση προσωπικού ήταν αρκετά καλή και ευγενική. Με το που καθίσαμε είχε λεσβιακό show με τα όλα του δονητές, γλειψίματα σε διαφορες στάσεις και αρκετό σε διάρκεια. Ήταν αρκετό για να αρχίσει καλά η βραδιά.

Τα κορίτσια δεν σταμάταγαν να πηγαινοέρχονται καθ'όλη τη διάρκεια και εντυπωσιάστηκα που σχεδόν καμία δεν έκανε αναφορά στο να την κεράσουμε ποτό. Στη συνέχεια τα σόλο σόου έδιναν και έπαιρναν με διαφορά το πολύ 10 λεπτών και τα περισσότερα ήταν full nude με εξαίρετο Pole Dancing και συμμετοχή των κοριτσιών που έκαναν σόου με τους πελάτες του μαγαζιού σχεδόν πάνω στο τραπέζι τους! Κουλ

Η μουσική ήταν καλή (αναλόγως και τα γούστα) και ήταν κάτι διαφορετικό (house - proggressive house,)που προσωπικά τα γουστάρω πολύ, με ότι έχουμε συνηθίσει στα κλασσικά ξενυχτάδικα. (όχι άλλο σκυλάδικο και κοψωφλεβίτικη κλάψα)! Κεφάλι σε τοίχο!


Δεν θυμάμαι τα ονόματα των περισσοτέρων κοριτσιών που μίλησα αλλά τίμησα καθαρά λόγο γούστου 3 κοπέλες που ξετρελάθηκα. Γενικά οι χοροί ήταν πολύ καλοί χωρίς τα "τραβήγματα", "μη' και "μη" και εν ολίγοις τα κορίτσια τα δίνανε όλα. Πριβέ χορό δεν πήρα εξού και η βαθμολογία

Ο πρώτος χορός ήταν με την Σάντρα μία μουνάρα με ωραιότατο στήθος και εξίσου ωραιότατο κώλο και μια μούρη που θύμιζε ανατολή λόγο και του σκιστού
ματιου, κάτι που μου αρέσει ιδιαίτερα.
Ο δεύτερος χορός ήταν με μία κοπέλα που αδυνατώ αυτήν την στιγμή να θυμηθώ το όνομά της, καστανή με πολύ ωραίο πρόσωπο, δυνατό σώμα - αναλογίες και με άπτεστα ελληνικά (μάσαγε για ώρες και μια τσίχλα την οποία δεν ξέρω αν έχει φτύσει ακόμα) συμπαθέστατη, πολύ ωραιός χορός και απιστευτο δέρμα με φιλιά στο λαιμό κ.ο.κ

Και τελευταίος και καλύτερος ήταν ο χορός με την Βερόνικα (αν δεν κάνω λάθος) από τα Τίρανα, ο οποίος κράτησε 14 λεπτάΚουλ, πραγματικά απερίγραπτος!!Μελαχρινό μιλφάκι με απίστευτο σώμα και εξωπραγματικές φυσικές βυζάρες!! Από μάπα πολύ έκφυλο και στο χορό ήταν και πολύ μπρουτάλ με χαστούκια στα κωλομάγουλα και αρκετό παιχνίδι. Ομολογώ ότι έβρεξα το παντελόνι μου με την συγκεκριμένη Ντροπή

Ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να συμβεί πριν φύγω. Θα το ξαναεπισκεφθώ σίγουρα και πολύ σύντομα.

Με συγχωρείτε για τυχόν εκτός θέματος αναφορές αλλά γράφω πρώτη φορά κριτική.
Να είστε καλά και να περνάτε καλύτερα...

Καλημέρα


Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2014
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2014
καλός πολίτης αδερφέ!
να σε ρωτήσω, ο χορός ένα 10άρικο κάνει ?
07 Σεπτεμβρίου, 2015
ναι φίλε μου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2