Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173445
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ενα μηνα μετα την πρωτη συνευρεση μου με την διασημη Αφροδιτη επεστρεψα καρφωτος στον τοπο του εγκληματος γιατι πολυ απλα την σκεφτομουν ολο αυτο το διαστημα...Περιγραφη της κοπελας δινω ακριβως παρακατω στην προηγουμενη κριτικη μου και δεν εχει αλλαξει κατι αλλα σημερα μου φανηκε πιο ωραια Γλώσσα
Τελοσπαντων απλο προγραμμα αφου ετσι κι αλλιως δεν κανει εξτρα,με επιφυλαξη θα πω οτι ισως κανει σεξ σοου

Με θυμηθηκε αμεσως,προσχαρη και γλυκομιλητη απο την πρωτη στιγμη,γδυθηκε και επεσε αμεσως στην αγκαλια μου οπου αρχισαμε τις γλυκες και τις ζουζουνιες...αυτη πιανει αμεσως το κλιμα και αρχιζει τα καυλολογα 'τι θελει το μωρο μου','τι πουτσαρα ειναι αυτη','ρουφα το γαλατακι σου απο τις βυζαρες μου' και κατι τετοια χαριτωμενα που δε μπορουν να σε αφησουν ασυγκινητο...
Πουτσα καγκελο απο το πρωτο λεπτο,πλακωθηκαμε στα φιλια στους λαιμους μας και στ'αυτια μας,χαϊδευα τη σουφρα της απο πισω κι αυτη μου τον επαιζε δυνατα και μου χαϊδευε τ'αρχιδια.Τη γυρισα μπρουμυτα για να χωσω την πουτσα στα τρυφερα κωλομαγουλα,της χουφτωνα τις βυζαρες απο μπροστα και την δαγκουσα τ'αυτακια της.
Μετα τη γυρισα απο μπροστα οπου εγλειψα κι αλλο με μανια τις βυζαρες της και με δικη της παροτρυνση με τραβηξε απο τον πουτσο για ισπανικο.Των εχωσε αναμεσα στα βυζια και τα κουνουσε πανω κατω με δυναμη

Μετα ξαπλωσα για πιπα την οποια εκανε αρχικα αισθησιακα και σε αργο τεμπο και μετα λυσσασμενη με ολον μεσα στο στομα ενω συγχρονως μου επαιζε τρυφερα τα μπαλακια και με καυλωνε ακομα περισσοτερο.Της ζητησα να γυρισει και λιγο στο πλαϊ για να χαϊδευω το μουσκεμενο μουνι της

Καβαλημα απο πανω αρχικα με πλατη σ'εμενα και σφιχτη αισθηση του μουνιου της και συγχρονως εχει τα χερια της καταπισω και μου χαϊδευει τις ρωγες και μου ζηταει να της χαϊδευω κι εγω τις δικες της απο μπροστα.Μιλαμε για φοβερη καυλα...μετα κανει αλλο κολπο και με τη μια πατουσα της παταει στο στρωμα και κουναει μονο τον κωλο πανω κατω,εχει γυρισει και το κεφαλι προς τα πισω και με κοιταει και μου λεει βρωμολογα
Μετα γυρναει και με καβαλαει κανονικα και φερνει τη μουρη της πανω στη δικια μου οπου πεφτουν και μερικα πεταχτα φιλακια ενω κανει την πολυ δυσκολη κινηση να κουναει μονο τη λεκανη πανω-κατω.Μου χωνει και το δαχτυλο της στο στομα και το ρουφαω με παθος και δε το χορταινω.
Και τελος την βαζω απο κατω γιατι δεν ηθελα να την κουρασω αλλο,αν και μου ειπε οτι δεν ειχε προβλημα αλλα ως γνωστον δεν καταχραζομαι ποτε την προθυμια και την καλοσυνη μιας τοσο καλοψυχης γυναικας και τη γαμαω στο δικο μου αργο αισθησιακο τεμπο για πολλη ωρα,το μουνι της εχει πλημμυρισει κανονικα αλλα παραμενει ωραια και στενη η αισθηση του,ρουφαω με μανια τον τρυφερο λαιμο της,κοιταζομαστε βαθια στα ματια,σηκωνει το κεφαλι της και μου γλειφει τις ρωγες,μιλαμε για παθος ε... η πουτσα μου ειναι καγκελο μιση ωρα ε και μετα απο ολα αυτα μπαινω στην τελικη ευθεια την τυλιγω με τα χερια μου απο κατω,ανεβαζω λιγο ρυθμο και φτανω σε ενα χυσιμο με μια τρομερη κραυγη και ασταματητους σπασμους να τιναζεται ολο μου το σωμα πανω κατω κανονικα οπως τις ταινιες με τους δαιμονισμενους Σπασίκλας
Μενω μεσα της και με σφιγγει στην αγκαλια της αλλα ο πουτσος μου ακομα ερεθιζεται και αναγκαζομαι να τον βγαλω γιατι γαργαλιομουνα Χαμόγελο
Κουβεντουλα ποση ωρα ακομα και αποχωρει

Συμπερασμα...οπως ειπα και την αλλη φορα εχουν γραφτει εκατονταδες σχολια και κριτικες γι'αυτην την κοπελα.Τα επαυξανω ολα στο δεκαπλασιο...οι 2 συνευρεσεις ειναι λιγες για να βγαλω το απολυτο συμπερασμα αλλα αν με συνεχισει ετσι θα καταληξω να παραδεχτω οτι ειναι η κορυφαια τουλαχιστον ολων αυτων των ετων που ασχολουμαι εγω με το αθλημα.Ειναι πολυ μπροστα και ειναι και φοβερη γυναικα,δεν υπαρχει περιπτωση να μην την αγαπησεις Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού