Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά τον αγώνα και το νικηφόρο πέρασμα της ομαδάρας μου από την Τούμπα και αφού προηγήθηκε γευστική ηδονή σε γνωστό ψητοπωλείο στον Πειραιά με φίλους, ένιωσα πελώρια την ανάγκη και για σαρκική ηδονή. Ο χρόνος περιορισμένος, οπότε επιλογή μια. Γκαζοχώρι, γρήγορη τσάρκα, δεν με εξίταρε κάτι ιδιαίτερα, μέχρι που συνάντησα τη Σόνια στο συγκεκριμένο στούντιο. Μια κοπέλα που η μοναδική μας συνάντηση μέχρι χθες είχε στεφθεί με απόλυτη επιτυχία προ ενός και βάλε έτους...Για όσους δεν την γνωρίζουν, η Σόνια είναι μια γλυκύτατη κοπέλα, με μαύρα μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, πολύ αδύνατο κορμί, με μικρό στήθος, επίπεδη κοιλιά, καλοσχηματισμένο και μικρό κωλαράκι και αδύνατα πόδια. Κάποιοι θα την έλεγαν και skinny. Ωστόσο δεν είναι αντιαισθητική, ίσα ίσα που διαθέτει πολύ sex appeal και στυλ. Έτσι χωρίς δεύτερη σκέψη, πλήρωσα στον ευγενέστατο κύριο, το αντίτιμο για πρόγραμμα που περιλαμβάνει 69 και πέρασα στο δωμάτιο.

Μέχρι να τελειώσω το ντουζάκι μου, ήρθε και η Σόνια στο δωμάτιο, όπου έκανε και εκείνη μπροστά μου ντουζ, μιλήσαμε λίγο και η συνέχεια δόθηκε στο κρεβάτι. Ξεκίνημα με φιλιά, χάδια, αγκαλιές, σε ωραίο gfe κλίμα, εγώ να την περιποιούμαι φιλώντας τη στο λαιμό, στο στήθος της, στην κοιλιά της, στα πλευρά της, μέχρι να φτάσω στο πολύ όμορφο και πεντακάθαρο αιδοίο της. Για αρκετή ώρα, κολλημένος ανάμεσα στα πόδια της, απολάμβανα τη συμμετοχή της με τους πνιχτούς αναστεναγμούς και τις αργές κινήσεις της λεκάνης της, να με χαϊδεύει με τα πατουσάκια της στην πλάτη, και κατά διαστήματα να μου δείχνει με τον τρόπο της τι θέλει...Αργότερα πήρε θέση για να μου ανταποδώσει και εκείνη την περιποίηση. Φιλιά, γλειψίματα σε όλο μου το κορμί, ενώ φτάνοντας στην γεννητική μου περιοχή, ασχολήθηκε για μεγάλο διάστημα με τα @@ με ιδιαίτερη προσοχή και ποικιλία κινήσεων με τη γλώσσα της. Πέρασμα προφυλακτικού, με μαεστρία, σε σημείο που δεν το κατάλαβα, και έναρξη του στοματικού της. Ιδιαίτερα καλό, με αυξομειώσεις στο ρυθμό, κοπανήματα στη γλώσσα της, προσπάθειες για deep throat, ενώ δεν παρέλειπε να με κοιτάει κάθε τόσο.

Έναρξη με εκείνη σε στάση cowgirl, στηριζόμενη με τις πατούσες της στο κρεβάτι. Πλήρης διείσδυση, έντονος ρυθμός από την αρχή, αληθοφανής συμμετοχή και μικρά γελάκια έδωσαν τον τόνο. όπως ήμαστε, αλλαγή σε στάση του λωτού για τα επόμενα λεπτά με εκείνη να επιλέγει να "οδηγήσει" το ρυθμό κουνώντας ρυθμικά τη λεκάνη της προς το μέρος μου. Φέρνω στη συνέχεια "τούμπα" τα πράγματα γυρνώντας την σε ιεραποστολικό. Στην αρχή κλασσικά, με τα πόδια της γύρω από τη μέση μου, ενώ στη συνέχεια με άριστη ευλυγισία τα έφερε πίσω στο ύψος του κεφαλιού της όπου η διείσδυση έγινε ακόμα καλύτερη. Άψογο στήσιμο στα 4, με θέα το μικρό της κωλαράκι και αρκετά έντονο σφυροκόπημα ενώ εκείνη τίναζε τα μαλλιά της με χάρη προς το μέρος μου. Μεταφορά στην πολυθρόνα που διαθέτει το δωμάτιο, με εκείνη από πάνω μου και να καρφώνεται με δύναμη και ένταση, ενώ έβγαζε ερεθιστικούς αναστεναγμούς και στη συνέχεια μου στήθηκε ωραία ξανά στα 4, με τα πόδια της στα "μπράτσα" της πολυθρόνας και συνεχίσαμε έτσι για κάμποσα λεπτά. Τέλος ξανά μεταφορά στο κρεβάτι σε ιεραποστολικό σε αργούς ρυθμούς, ξανά σε gfe, έχοντας την ευκαιρία να ασχοληθώ και λίγο με τα πραγματικά όμορφα και μαλακά πατουσάκια της, όπου μην αντέχοντας περαιτέρω, με βρήκε το τέλος ιδρωμένο και απόλυτα ευχαριστημένο.

Η Σόνια στο διάστημα που μεσολάβησε από την πρώτη μας συνάντηση, έχω την εντύπωση ότι βελτιώθηκε και άλλο, έβαλε ποικιλία στο πρόγραμμά της, αρκετή ένταση και πάθος, γεγονός που την ανεβάζει επίπεδο, είναι ένα κορίτσι όμορφο για τα γούστα μου, ευγενικό, άριστη επαγγελματίας και προσπαθεί να κάνει ό,τι μπορεί για να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της. Χωρίς να βιάζεται και να πιέζει καταστάσεις, δίνει τον καλύτερο της εαυτό από την αρχή μέχρι το τέλος, τιμώντας στο έπακρο τα λεφτά που παίρνει.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού