Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αμέσως μετά από μένα ακολούθησε ένας ημεδαπός συναγωνιστής. Κάθισε κι εκείνος. Στο σαλόνι του υπερυψωμένου αυτού μπουρδέλου εκείνη την ώρα δεν υπήρχε κάποιος άλλος. Η υπηρεσία ήρθε, απ' τα ενδότερα, μετά από λίγο σχεδόν τρέχοντας. Πίσω της ακολουθούσε μια σιτεμένη γυναίκα, με καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, αρκετά μέτριο πρόσωπο, μεγάλες βυζούμπες, μονοκόμματο παχύ κορμό –με την κοιλιά να προεξέχει–, μάλλον επίπεδο κώλο, αδύνατα συγκριτικά με το σώμα της ποδάρια.
«Αλεξάνδρα έχω σήμερα, καινούργια κοπέλα, Ουκρανέζα! Κάνει ελεύθερο στοματικό, ισπανικό, εξήντα εννέα, φιλάκια στα βυζάκια, ελεύθερα πιασίματα, με δέκα ευρώ! Και γλυκιά είναι και δεν βιάζεται στο δωμάτιο και ωραιότατη πίπα, ελάτε να δοκιμάσετε!»
Πλήρωσα το λοιπόν για να δοκιμάσω. Πέρασα στο γνωστό καθαρό δωμάτιο. Περίμενα όμως κανένα δεκάλεπτο μιας και προηγείτο άλλος.
Μωρε μπράβο σουξέ η "Ουκρανοπούλα"!
Πάντως ανοίγοντας την πόρτα ζήτησε την άδεια για να προχωρήσει πιο μέσα. «Μέι;». Και προχώρησε αφού πρώτα της το "επέτρεψα". «Γιες πλιζ!»
Μιλούσε τ' αγγλικά του Ταρζάν. Τέλος πάντων, ας είναι καλά η παντομίμα. Στην Ελλάδα μού είπε/έδειξε πως ήταν «σιξ ντέυς».
Αφού πέταξε τ' ογκώδες στήθος της όξω απ' το μεσοφόρι, προσέγγισε το πουλί μου μπουσουλώντας ανάμεσα στα σκέλια μου και ξεκίνησε μια υποτυπώδη ισπανική μαλακία, ψιλοβογγώντας και ψιθυρίζοντας στα ουκρανικά. Στη συνέχεια πήρε να γλείψει με την άκρη της γλώσσας της τη βάλανο του ημικαυλωμένου πούτσου μου. Προς στιγμήν σκέφτηκα να τη σταματήσω και να της ζητήσω να μου φορέσει καπότα, αλλά τελικά δεν είπα τίποτα και την επόμενη στιγμή η ψωλή μου εξαφανιζόταν εντός της καταπιώνας της... Η πίπα στην αρχή ήταν αργή, βαθιά και κάπως αισθησιακή, αλλά σύντομα απέκτησε γρήγορο ρυθμό με αποτέλεσμα να δυσφορήσω. Περισσότερο με χειρονομίες, της έδωσα να καταλάβει πως θα επιθυμούσα και λίγη "περιποίηση" στο σώμα μου από το στόμα της. Με ψευτοφίλησε και με ψευτοέγλειψε σε θηλές και λαιμό.
Αφού ξετύλιξε με το στόμα (;) το προφυλακτικό κατά μήκος της ψωλής μου, τη γάμησα πισωκολλητά γονατιστά. 'Εβγαζε σιγανές κραυγούλες κι άφηνε κάτι "ηδυπαθείς" εκπνοές σε κάθε γαμική ώθησή μου.
Στο πεντάλεπτο την άκουσα να (μου) λέει: «Φίνις Αλεξάντρα!». Δεν έδωσα σημασία και συνέχισα τη γάμευση. 'Ενιωθα καλούτσικα μεσ' στο μουνί της... Τότε άρχισε τα: «Νταβάι!». «Νταβάι» και ξανά «νταβάι» και ξανά μανά «νταβάι»... Τι στο διάολο σήμαινε αυτό το «νταβάι»;...
Στο σπίτι το γκούγκλαρα κι είδα ότι μεταφράζεται: Εμπρός, πάμε, προχώρα. «Τελείωνε (επιτέλους)!», θα έλεγα εγώ σ' ελεύθερη απόδοση...
Πάντως μέχρι που έχυσα (κοντά στο οκτάλεπτο), η υπηρεσία δεν ενόχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού