Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η δεύτερη συνεύρεση της ημέρας έγινε με την καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία με όνομα Βανέσσα η οποία και έχει εργαστεί και στα Φυλής 71 όροφος καθώς και Φυλής 40.
Η Βανέσσα εμφανισιακά είναι κανονικών κιλών,με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά,λευκό δέρμα,εναμισάρι στητό βυζί,όμορφο σώμα με τορνευτό κωλαράκι.Αφορμή για να δοκιμάσω την συγκεκριμένη η οποία εργαζόταν σε ντούο με την Ναταλία την οποία έχω επίσης δοκιμάσει στάθηκε το γεγονός ότι η υπηρεσία ανακοίνωσε στο σαλόνι φουλ πρόγραμμα και για τις δύο. Η Βανέσσα στα άλλα μαγαζιά τα έκανε όλα με προφύλαξη και σαν εξτρά ανακοινωνόταν μόνο το πρωκτικό.Κατόπιν τούτου έσπευσα να το ξεκαθαρίσω στην υπηρεσία αν η συγκεκριμένη κοπέλα προσφέρει και ελεύθερο στοματικό.Η απάντηση της ήταν καταφατική και έσπευσα να καταβάλλω το αντίτιμο χωρίς δεύτερησ σκέψη. Στην πραγματικότητα το φουλ που ανακοινώνεται στο σαλόνι είναι μούφα.
Η Βανέσσα μπήκε στο δωμάτιο, Ελληνικά δεν καταλαβαίνει παρά μόνο τις πολύ βασικές λέξεις που αφοράν στάσεις του σεξ.Έσπευσε να χαιρετήσει ξερά και ακούμπισε τα μωρομάντηλα,το προφυλακτικό και την κρέμα δίπλα στο κομοδίνο.Ήταν ιδιαίτερα κατήφης,μελαγχολική,ψυχρή και ανέκφραστη και με την όλη της συμπεριφορά έδειχνε ότι δεν την πολυπαλεύει με αυτήν την εργασία που διάλεξε.Την ρώτησα αν την λένε Βανέσσα και είναι απο Ρουμανία μιας και ήταν ιδιαίτερα αμίλητη για να σπάσει ο πάγος και έσπευσε να μου απαντήσει μονολεκτικά.
Τα προκαταρκτικά για την ανόρθωση του ηθικού ήταν αποκλειστικά και μόνο απο μέρους μου.Όσο ήταν γυμνή,γονατισμένη και ακίνητη στην κλίνη θυμίζοντας άγαλμα Κόρης απο την αρχαία Ελλάδα εγώ σαν άλλος Κούρος πλήν όμως όχι άγαλμα αλλά ενεργό όν άρχισα να θωπεύώ το όμορφο και σφοχτό σώμα της. Την έγλυψα στο λαιμουδάκι της μιας και φιλάκια δεν άφηνε ούτε για αστείο η συγκεκριμένη, περιποιήθηκα τα όμορφα στητά μικρά στήθη της με την όμορφη σκούρα άλω και θώπευσα και το μουνάκι της το οποίο είχε αρκετή κρέμα.Η κοπέλα στη διάρκεια των προκαταρκτικών παρέμενε ακίνητη, παγερή και ανέκφραστη.
Ξάπλωσα και η κοπέλα πήγε να περάσει προφυλακτικό.Της είπα ότι επιθυμώ χωρίς προφυλακτικό αλλά προσποιήθηκε ότι δεν καταλαβαίνει και πήγε να μου το φορέσει ξανά.Εγώ την σταμάτησα και της είπα τι ακριβώς θέλω και για το πρόγραμμα που ανακοινώνει η υπηρεσία στο σαλόνι.Φάνηκε να πειράχτηκε κάπως η συγκεκριμένη, αλλά πάρα ταύτα άφησε κάτω το προφυλακτικό πήρε ένα μωρομάντηλο και σκούπισε το κοντάρι μου.Έπειτα το πήρε στο στόμα της σε ένα τσιμπούκι αρκετά στεγνό και σχετικά ρηχό μιας και έφθανε λίγους πόντους κάτω απο την βάλανο.Εγώ την χάιδευα απαλά στο μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της που ήταν παραβιασμένη σε αρχικά στάδια.Αρχίδια αρνήθηκε κατηγορηματικά να δοκιμάσει.Δεν πειράζει αυτή δεν ξέρει τι χάνει.
Της είπα για 69 στα Εγγλέζικα και έκανε πάλι πως δεν καταλαβαίνει μέχρι που της έδειξα με νοήματα.Αυτή όπου δεν την σύμφερε κάτι φαινόταν να απορεί και να ρωτάει με περίεργεια "why?". Τι why είπα να της πω αφού έτσι μου αρέσει και το πρόγραμμα έξω στο σαλόνι λέει full. Τελικά πήρε την σωστή θέση φέρνοντας τα όμορφα μουνόκωλα της στο πιάτο και άρχισα να γλύφω το όμορφο στενό και καθαρό μουνάκι της με κρέμα όμως κάτι που δεν είναι σαφώς καλό αλλά πάνω στην κάβλα το προσπερνάς.Αυτή συνέχισε το αργό,ρηχό και ανούσιο τσιμπούκι της.Γρήγορα τραβήχτηκε απο την στάση του 69 μιας και δεν ήθελε να χύσει όπως φάνηκε απο κάτι ταλαντώσεις που έκανε με το πράγμα της και μου πέρασε προφυλακτικο στο πέος μου. Αν και άργησε λίγο να το φορέσει διαπίστωσα ότι το εφάρμοσε πολύ σωστά στο πράγμα μου και το κατέβασε αρκετά κάτω ούτως ώστε να το σιγουρέψει και να μην τραβηχτεί απάνω.Αφού τελείωσε με την εφαρμογή ανέβηκε πάνω στο πέος μου σε στάση κατακόρυφη και μακριά απο μένα για να μην μπορώ να την φθάνω και ανεβοκατέβαινέ πάνω στο πράγμα μου. Μιας και προτιμούσα πιο στενές επαφές της είπα να βγάλει τα χέρια της απο το στρώμα και να τραβηχτεί μπροστά μου. Αυτή πήρε πάλι αυτο το ηλίθιο ύφος το όλο απορεία ρωτώντας με why. Τελικά υπάκουσε αλλά όχι τελείως απλά τραβη΄χτηκε μπροστά κατά ένα ορισμένο βαθμό.Άρχισα να την γαμάω,γλύφοντας και τα όμορφα στητά βυζάκια της και χουφτώνοντας τα μουνόκωλα της.Όταν άρχισα να την καρφώνω πιο δυνατά ανταποκρίθηκε με μερικά βογγητά πόνου μιας και ήταν μέχρι πρότινος αμίλητη.
Έπειτα ήρθε η ώρα του πισοκωλητού όπου εδώ θα κάνω την παρατήρηση και θα την υπογραμμίσω κιόλας ότι ένα πράγμα για το οποίο αξίζει κάποιος να δοκιμάσει την Βανέσσα είναι αναμφισβήτα το πισοκωλητό της.Σε αυτήν την στάση είναι αρκετά καλή η συγκεκριμένη μιας και ο σωματότυπος της με τον τουρλωτό κώλο της την βοηθάει αρκετά.Η στάση που πήρε η συγκεκριμένη φέρνοντας και ένα μαξιλαράκι κάτω απο την κοιλιά της ήταν αρκετά σωστή.Είχα πλήρη θέα και πρόσβαση στο μουνί της και στην κωλοτρυπίδα της και μπορούσα να απολαύσω τις βαθιές διεισδύσεις του οργάνου μου μέσα στο κόλπο της.Σε πιο δυνατά καρφώματα έβγαλε μερικά βογγητά και μου είπε στα αγγλικά να κάνω πιο αργά.Σε πρόταση μου να την πάρω και απο το κωλαράκι μου είπε στα Ελληνικά "όχι κωλαράκι,μεγάλο".Αν και δεν είμαι πολύ φαν του πρωκτικού η συγκεκριμένη είχε πολύ ωραίο και καθαρό κωλαράκι και ήθελα να το δοκιμάσω.Όμως η απάντηση της με απογοήτευσε.Θα θελα να ήξερα τι σκατά full του κώλου ανακοινώνουν εκεί έξω στο σαλόνι.
Η στάση του ιεραποστολικού είναι σαφώς και η χειρότερη της και δεν σας συνιστώ να την δοκιμάσετε μαζί της.Χρησιμοποιούσε τα χέρια της ως αντίσταση πάνω στο σώμα μου και τραβιώταν πίσω για να μην έχουμε πολλές στενές επαφές και βαθιές διεισδύσεις.Την πήδηξα για λίγο σε αυτην την στάση στην οποία και όπως φάνηκε πόναγε και αποφάσισα να εκμεταλλευτώ το δυνατό της αβαντάζ για να την απολαύσω καλύτερα που ήταν όπως είπα το πισοκωλητό.Αυτήν την φορά σηκώθηκα απο το κρεββάτι όρθιος στο πάτωμα και της είπα ή μάλλον της έδειξα να στηθεί στην άκρη του κρεββατιού με την κωλάρα της να κοιτάει προς τα εμένα.Η Βανέσσα πάλι μου είπε αυτό το παραπονιάρικο "why".Tελικά το έπραξε και αυτό και εγώ έπαιξα λίγο με τα κωλομάγουλα της και της έκανα πινελάκι στο μουνάκι της για να καβλώσω περισσότερο. Η στάση της ηταν αρκετά σωστή και πάλι και έτσι απολάμβανα τις βαθιές διεισδύσεις στο μουνάκι της.Μπορούσα να αισθανθώ τα τοιχώματα του μουνιού της να σφίγγουν το εργαλείο μιας και είναι σχετικά στενή η συγκεκριμένη.Αφού την πηδούσα καλά απο το πολύ τρομπάρισμα το μουνί της άρχισε να κλάνει αέρα και τότε η Βανέσσα έλυσε την σιωπή της και άρχισε να γελάει. Γέλασα και εγώ μαζί της και κάπως ζεστάναμε την ατμόσφαιρά.
Για το τέλος έβγαλα το προφυλακτικό και πήγα να την χύσω στο σώμα της αλλά αρνήθηκε κατηγορηματικά.Μα τι σκατά full ανακοινώνουν εκεί έξω; Έτσι την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα με τα μουνόκωλα της να κοιτάνε προς τα μένα ενώ ήμουν ξαπλωμένος. Πάλι μου είπε γεμάτη απορία why αλλά τελικά υπάκουσε.Ενώ εγώ έκανα παιχνίδι με τα μουνόκωλα της και με το εργαλείο μου η Βανέσσα παρακολουθούσε την τσόντα που έπαιζε στην τηλεόραση. Το μοναδικό σημείο που μου μίλησε ήταν για να μου υπενθυμίσει τον χρόνο. Τελείωσα μετά απο λίγο και άρχισε να ντύνεται αρκετά παγερά και ανέκφραστα.Εγώ θαύμαζα το όμορφο κορμί της όσο ντυνόταν και τα μαύρα μακριά της μαλλιά για τα οποία πήρε και ένα κοπλιμάν ευχαριστώντας με ψυχρά.Με χαιρέτησε και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Η συνεύρεση με την Βανέσσα χαρακτηρίζεται ως μετριοκαλή και αυτό που στην κυριολεξία την σώνει είναι η εμφάνιση της κοπέλας και η απόδοση της στο πισοκωλητό. Την κοπέλα αυτή θα την ξαναδοκιμάσω μόνο στην περίπτωση που δεν πετύχω κάτι άλλο να με καλύπτει.Ωστόσο θα την πρότεινα να την δοκιμάσετε με δικό σας ρίσκο για την εμπειρία καθαρά και να εκμεταλλευτείτε σαφώς και το αβαντάζ της που είναι το πισοκωλητό και ο σοδομισμός ίσως για κάποιους τυχερούς.
Να συμπληρώσω ότι η παρτούζα με την Βανέσσα και την Ναταλία σε αυτό το μαγαζί κόστιζε 40 ευρώ και όχι 30 ευρώ όπως με άλλα ντουέτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2014
Θα ήταν προτιμότερο στις υπηρεσίες της κοπέλας να γράφουμε αυτές
που κάνουμε και όχι αυτές που ανακοινώνονται. Εγώ αν δεν γαμήσω
κώλο δε γράφω ότι η κοπέλα κάνει πρωκτικό. Έχουμε βαρεθεί τις
ψόφιες που βλέπουν μεγάλες ψωλές για να μην κάνουν αυτά που προ-
βλέπονται από το πρόγραμμα που ανακοινώνεται.
30 Δεκεμβρίου, 2014
Εχει δικιο ο προλαλησαντας. Εκτος κι αν το ανακοινωνει πριν πεσει το χρημα, οτι το κανει υπο προυποθεσεις π.χ. συγκεκριμενες στασεις, ειτε μεγεθη.
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2