Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Εμμανουέλα είναι παλιά καραβάνα στο συγκεκριμένο χαμαιτυπείο-κοντέινερ. Κοντό ξανθό μαλλί, εμφανίσεις με κορσέδες, δέρματα κτλ και παντα διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη. Αυτή τη φορά θα ήταν η τρίτη που θα περνούσα μαζί της. Υπήρξαν και καποια τραγελαφικά και αξέχαστα κατα την παραμονή μου στο κατάστημα αλλα δεν θα αναφερθώ σε αυτά για να μην "φωτογραφίσω" την επίσκεψη μου. Δεν θα το κάνω πότε σε κριτική ετσι και αλλιώς.. Η Εμμανουέλα εχει αδυνατίσει πάρα πολύ, το βυζί της εχει νερουλιάσει ο κώλος της δεν ήταν αυτός που σφυροκόπησα τις προηγούμενες 2 φορες, αρκετά πεσμένος και γενικά δείχνει αρκετά φθαρμένη πλέον. Εξ ου και οι εκπτώσεις-εξτραδακια που κάνει στο δωμάτιο (άντε να σας δωσω το hint αυτό αν και πολλοι μυημένοι απο εσας ενδεχομένως να το γνωρίζουν καιρό)
Ήταν στα τελειώματα της 3ης βάρδιας λοιπόν, γύρω στις πρώτες πρωινές πριν σχολάσει και αποφάσισα να περάσω μόνο και μόνο για το καλαμπαleaκing της υπόθεσης. Περίμενα στο δωμάτιο αρκετή ώρα ενω δεν ειχε δωματιο πριν απο μένα, μάλλον η γραφική-σκατοψυχη τσατσά-μούμια είχε κανει μαλακία με τα δωμάτια. Μόλις ήρθε η Εμμανουέλα μου ζήτησε συγγνώμη και μετά απο 2-3λεπτα κουβέντας και πριν καν να αρχίσει η πίπα η τσατσά άρχισε να φωνάζει να βγει (δεν πρεπει αν την παλεύει ουτε με την αίσθηση του χρόνου συν τοις αλλοις) και αφού την κράξαμε και οι δυο η Εμμανουελα γονάτισε μπροστά μου και ύστερα απο προτροπή μου ασχολήθηκε με τα αρχίδια μου κανένα 3λεπτο. Γλυψιματα χωρίς τσιγκουνιές, πάνω, κάτω, πλοπ-αρίσματα και εγω αραχτός μεχρι που μου περναει καπότα για να αρχίσει πιπα. Η πιπα της οχι κατι φοβερό, βάζει αρκετό δόντι αλλα σε φτιάχνει μόνο και μόνο η διάθεση της και η ακόρεστη δίψα της για ψωλή. Σωστή στρατιωτίνα του πούτσου και του αντρικού οργασμού. Και παλιότερα μου ειχε δηλωσει οτι αν υπήρχαν μπουρδέλα για γυναίκες θα πήγαινε με τις φιλες της. Για να μην τα πολυλογώ και μέσα σε ολο τον πανικό-τραγέλαφο που εκτυλισσόταν της ανακοίνωσα οτι θα την χύσω στο στόμα και ετσι ανεβηκα απο πάνω της στο υψος του κεφαλιου της παλινδρομόντας. Οι ριπες εν τέλει προσγειωθηκαν στο πρόσωπό της αλλα χωρις αυτο να κάνει την Εμμανουέλα να τραβηχτεί ξενερωμένη. Τα επόμενα δευτερολεπτα βρήκε εμένα να κουλάρω και εκεινη στον νιπτηρα να ξεπλενετε και να ετοιμαζεται για το σχολασμα της.Το προγραμμα για μένα ειχε σπίτι, μπανιο και ύπνο. Ο ηλιος είχε ήδη ανατείλει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού