Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαινω λοιπον στο σπιτακι μεσημερι κατα τις 3και και μου ανοιγει την πορτα η τσατσα και μ λεει εχουμε κοπελα απο Βουλγαρια.Ερχεται αυτη Μαριαννα μ λεει λεγεται κ μου λεει τα προγραμματα 30 απλο 40 γλυψιμο 50 ακαποτη πιπα + κωλαρακι 70 ολα μαζι με ανεση χρονου (κανα 45λεπτο δηλαδη).Απο εμφανιση μετρια θα την χαρακτηριζα αλλα ειχε καλουτσικο κωλο,οποτε πηρα το προγραμμα των 50 ευρω με κωλαρακι Κουλ.Μπαινω λοιπον στο δωματιο κ περιμενω,ερχεται αυτη μ λεει γεια σου τι κανεις κτλ και ξεντυνεται,ενω εγω βγαζω το μποξερακι μου,ειχε ηδη γινει ανορθωση ΚουλΚουλ.Αρχιζει λοιπον μια ακαπο πιπα αργη αλλα εβαζε λιγο δοντακι δεν το ευχαριστηθηκα παρα πολυ,αλλα προσπαθουσε το κοριτσι Γλώσσα.Μετα της λεω να ερθει πανω να αρχισουμε και αρχιζει το καβαλημα,ειχε στενο μουνακι και το ευχαριστηθκα το αργο καβαλητο Κουλ.Μετα της λεω να στηθει στα 4 και να αρχισουμε.Ετσι αρχιζω να της τον βαζω στα 4 και να δαχτυλιαζω την κωλοτρυπιδα της Κουλ.Μου λεει να αρχισουμε απο πισω.Βαζει κρεμουλα στο πουτσο μου και μου λεει ξεκινα αλλα σιγα Μεγάλο χαμόγελο.Της τον βαζω και εγω στη κωλοτρυπα της και αρχιζουμε.Ηταν στενη τρυπουλα και το ευχαριστηθηκα αρκετα το πηδημα στα 4.Μετα αφου κουραστηκα της λεω ελα στα πλαγια ,και της τον βαζω στα πλαγια για αρκετη ωρα ωσπου τελειωσα.Σηκωθηκε με χαιρετησε και εφυγε.Μια μετρια γενικα καταθεση,γιατι η κοπελα (μετρια εμφανιση )δν ειχε πολυ ορεξη φαινοταν οτι κανει αγγαρεια Money Mouth αλλα τουλαχιστον δεν παραπονιοταν για την ωρα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού