Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400579
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βράδυ Παρασκευής και μετά από μια όμορφη βόλτα σε διάφορα στούντιο της Αθήνας, συντροφιά με καλούς φίλους καταλήξαμε στο XBAR για να απολαύσουμε το ποτό μας και ό,τι προκύψει....και αυτό που προέκυψε ακούει στο όνομα Ζανέτ. Μια κοπέλα που έχει μια αρκετά μεγάλη πορεία στο χώρο και στον συγκεκριμένο όμιλο. Όταν πρωτοξεκίνησε είχε μακριά κόκκινα μαλλιά, ενώ από τότε που την είχα πρωτοδεί μου είχε κάνει εντύπωση το υπέροχο και σφιχτό κορμί της. Έκτοτε τα ίχνη της ψιλοχάθηκαν μέχρι πρότινος που ξαναεμφανίστηκε στο μπαρ. Πλέον με μελί/ξανθά μαλλιά, το ίδιο όμορφο πρόσωπο και το υπέροχο κορμί της να τονίζεται από το εφαρμοστό φόρεμά της. Την κάλεσα στο τραπέζι για να τα πούμε/πιούμε και μετά από κάμποσο διάστημα και αφού με είχε "κερδίσει" και με τον γενικότερο τρόπο της πήραμε το δρόμο για το δωμάτιο. Πληρωμή στη ευγενική υπηρεσία για φουλ πρόγραμμα και είσοδος στο ευρύχωρο δωμάτιο πίσω από τη ρεσεψιόν. Φρεσκαρίστηκα στην ευρύχωρη ντουζιέρα και μετά από λίγο ήρθε και η Ζανέτ. Γδύθηκε και εκείνη για να κάνει μπάνιο και πραγματικά έμεινα εκστατικός να την θαυμάζω. Υπέροχες καμπύλες, στην περιφέρεια και στα πόδια της, σφιχτά και "γεμάτα", ωραίο το στήθος της, ενώ και η κοιλιά της επίπεδη και γυμνασμένη. Μόλις τελείωσε και εκείνη ήρθε κοντά μου...

Ο απόλυτος αιφνιδιασμός εκ μέρους της με βρήκε να μη μπορώ να πάρω ανάσα!! Έπεσε πάνω μου με ορμή, ξεκίνησε με "επιθετικά" χάδια, τριψίματα σε όλο μου το κορμί ενώ με εκατέρωθεν παθιάρικα και υγρά φιλιά η θερμοκρασία ανέβηκε κατακόρυφα. Αναστεναγμοί πνιχτοί και λόγια πικάντικα με έκαναν να αναρωτιέμαι για το τι θα επακολουθήσει. Την ξάπλωσα ανάσκελα και αφού ασχολήθηκα με κάθε εκατοστό του κορμιού της, έφτασα στο πεντακάθαρο και περιποιημένο αιδοίο της. Στο στοματικό μου η ανταπόκρισή της ήταν εξαιρετική, με κλειστά μάτια, να πιάνει και να τρίβει το στήθος της, να μου αρπάζει το κεφάλι, για να χωθώ ακόμα πιο βαθιά με τη γλώσσα μου, σύντομες διακοπές ξανά για φιλιά, περιμετρικές κινήσεις με τη γλώσσα μου και εκείνη με την αληθοφανή αντίδρασή της να με κάνει να μη θέλω να τελειώσει η διαδικασία. Η δική της περιποίηση, περιελάμβανε πολλά φιλιά, δαγκώματα, γλειψίματα σε όλο μου το κορμί μέχρι να φτάσει στο ερεθισμένο μου πέος. Εκπληκτικό στοματικό,με ένταση, βαθύ, υγρό, με οπτική επαφή, κάθε τόσο σταματούσε, καθόταν σε απόσταση και μου τον έφτυνε και ορμούσε με δύναμη κατά πάνω του...Γύρισμα και σε 69 για να έχω την ευκαιρία να την ξαναπεριποιηθώ όπου μείναμε αρκετά έτσι. Δεν παρέλειψε να ασχοληθεί και με την ευρύτερη περιοχή για αρκετή ώρα με μπόλικο σάλιο και πολύ πάθος...

Ξεκίνημα στο σεξ με ιεραποστολικό, με αργούς ρυθμούς και πολύ καλή αίσθηση, εκείνη να ανταποκρίνεται θετικά και αληθοφανώς, σταδιακά οι ρυθμοί ανέβηκαν, με σούπερ ευλυγισία έφερε τα πόδια της πίσω στο ύψος του κεφαλιού της και η διείσδυση έγινε ακόμα πιο έντονη. Γύρισμα στα 4 με άψογο στήσιμο και η θέα του πανέμορφου και σφιχτού κωλαράκου της με προκάλεσε για μπόλικα παιχνίδια. Γρήγοροι ρυθμοί, έντονη διείσδυση και ρυθμός και ήδη ο ιδρώτας να τρέχει ποτάμι ενώ με προέτρεπε να τη χτυπάω στα κωλομέρια. Στην πορεία μετατράπηκε σε κλασσικό πισωκολλητό με εκείνη τελείως ξαπλωμένη και εμένα στηριζόμενο στα χέρια μου, όπου ήταν από τις καλύτερες στιγμές της συνάντησής μας η αίσθηση και το θέαμα που αντίκρισα. Ξανά ιεραποστολικό πλαγιαστό αυτή τη φορά, όπου είχα την ευκαιρία να την τεστάρω και στην ποδολαγνεία όπου αποδείχτηκε άψογη και με διάθεση. Μικρό διάλειμμα για ανάσες και εκατέρωθεν περιποίηση και συνέχεια σε cowgirl με εκείνη να επιλέγει δυνατές διεισδύσεις και ρυθμό και εγώ να μη χάνω την ευκαιρία να παίξω με το στήθος της. Τελευταία στάση αυτή του λωτού, με τα κορμιά μας ενωμένα και με τρομερό κούνημα του κορμιού της πάνω στο πέος μου με έκανε άμεσα να σφυρίξω τη λήξη του αγώνα τρελαμένος από ηδονή αλλά και εξάντληση...

Όπως λέω και στον τίτλο η Ζανέτ πραγματικά με αιφνιδίασε με τη συμπεριφορά και τη συμμετοχή της. Ένα κορίτσι που αρχικά ήμουν διστακτικός μιας και η φήμη που τη συνόδευε δεν ήταν και η καλύτερη,αλλά φαίνεται με το χρόνο βρήκε τα "πατήματά" της και πλέον θεωρώ είναι μια εκπληκτική επιλογή για όποιον θέλει να περάσει αξέχαστες στιγμές...Τρομερό πάθος, ποικιλία υπηρεσιών και με προσοχή, άνεση χρόνου, αληθοφάνεια και ευχάριστος χαρακτήρας συνθέτουν τον καμβά του πίνακα της Ζανέτ για να κάνει τον παρτενέρ της να παραπατάει φεύγοντας από το στούντιο....όπως έγινε και με εμένα δηλαδή...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2014
τελεια ακουγεται !!! το φουλ προγραμμα περιλαμβανει μονο 69 και ισπανικο?? επισης η τιμη ? Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1