Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400610
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνια ενδεικτικη όπως πάντα..Γλώσσα
ένας και μόνο σκοπος εκείνης της βραδιάς ήταν να γαμησω τη ζανετ,μια απο τις αγαπημένες μου κοπελες στο χώρο..
εκεινο το βράδυ φορούσε ένα λεοπαρ κοντο και στενό φορεματακι και ήταν σκέτη καυλα.η τσατσα μου την έσπασε λίγο καθώς όταν ανακοινωσα ότι θα μπω με απλο προγραμμα στραβομουτσουνιασε..Τέλος πάντων αυτό δε με πτοησε καν μιας και οι καύλες χτυπουσαν κόκκινο..
το μωρό μπήκε στο δωμάτιο και ύστερα από τις χαιρετουρες ξεκίνησε να με γλειφει στο σωμα και τα απανωτά γλειψιματα κατεληξαν σε τρελα γλωσσοφιλα..ξάπλωσα, μου πέρασε το πλαστικό και ξεκίνησε μια φοβερή πιπα που για μένα τουλάχιστον είναι από τις κορυφαίες που μου έχουν κάνει σε στουντιο. Βαθιά, υγρή και με πνιξιματα τα οποία προσωπικά με τρελαινουν.
ξεκίνημα στο σεξ με αυτή να με καβαλάει όπως ήμουν στα γόνατα και η καυλα να έχει χτυπήσει κόκκινο καθώς χτυπιοταν πάνω στο καυλι μου λέγοντας διάφορα βρωμολογα..στη συνέχεια την κατεβασα, βάζοντας την στο πλάι και γαμοντας τη για λίγο έτσι και για το τέλος άφησα το καλύτερο βάζοντας την στα 4 και γαμωντας τη με όλη μου τη δυναμη καθώς χαζευα τη φοβερή και τρομερή γυμνασνενη κωλαρα της μέχρι που έχυσα κουβαδες μέσα στην τρύπα της!Εδώ να τονίσω πως η κοπέλα διαθέτει πολύ γυμνασμένο και σφιχτό σώμα με γεμάτα μπουτια (όχι χοντρα) και κωλο.για τους φαν του είδους νομίζω ότι είναι must.
Αυτά από εμένα, ελπίζω να βοήθησα, να περνάτε καλά και να γαματε αβέρτα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού