Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λίγο πριν τον αγώνα του Ολυμπιακού στο Τορίνο και μετά από μια ολοήμερη δύσκολη μέρα στη δουλειά, θέλησα να χαλαρώσω λίγο και έτσι αφού τσέκαρα ότι στο συγκεκριμένο στούντιο εργάζεται η Κιάρα, έφυγα "σφαίρα" για τη Λ. Αθηνών. Για την πολυτέλεια και την καθαριότητα του μαγαζιού έχω αναφερθεί τόσο εγώ όσο και πολυάριθμοι συναγωνιστές, οπότε είναι περιττή όποια άλλη περιγραφή...Απλά να πω ότι όλα λειτουργούν στην εντέλεια και μεγάλο συν η αποκλειστική καθαρίστρια όπου κρατάει όλα τα δωμάτια στην πένα...Σύντομο σαλονάρισμα από την Κιάρα και για μια ακόμη φορά μου έκανε "κλικ". Για όσους δεν την γνωρίζουν, πρόκειται για ένα πραγματικά όμορφο κορίτσι, με μακριά ξανθά μαλλιά, πολύ όμορφο πρόσωπο με εκφραστικά μάτια, μικρό στήθος, ωραίο σφιχτό κορμί και το μεγάλο της όπλο είναι η περιφέρεια και τα πόδια όπου "μαγνητίζουν" όλα τα ανδρικά-και μη- βλέμματα. Ο ευγενικός κύριος της υποδοχής με οδήγησε στο δεξί δωμάτιο και με πρόγραμμα για 69 με άφησε να χαλαρώσω και να κάνω ένα ντουζάκι. Το δωμάτιο και αυτό υπερπολυτελές, η ντουζιέρα ευρύχωρη, πετσέτα σφραγισμένη. Μικρή αναμονή και μετά από λίγο ήρθε και η Κιάρα. Χαμογελαστή, ευδιάθετη, είχε διάθεση για κουβεντούλα, αστειευτήκαμε αρκετά, ενώ παράλληλα αποχωρίστηκε μόνη της τα εσώρουχά της...

Με χάδια και περιμετρικά φιλιά ξεκίνησε η ερωτική διαδικασία, με εκείνη να μου αφήνει το πάνω χέρι. Στην περιποίησή μου αντέδρασε αληθοφανώς, χωρίς υπερβολές, με ακολουθούσε στις κινήσεις μου. Στο στοματικό μου, έδειξε να χαλαρώνει, έκλεισε τα μάτια και εγώ το απολάμβανα στο έπακρο καθώς το αιδοίο της ήταν πεντακάθαρο και όμορφο. Μετά από κάμποσο, γυρίσαμε τούμπα και βρέθηκα εγώ από κάτω, με εκείνη να τρίβεται πάνω στο κορμί μου και με τη θέα του υπέροχου κωλαράκου της, ερεθίστηκα στο φουλ. Πέρασμα με το χέρι του προφυλακτικού και ξεκίνημα της στοματικής της περιποίησης της προς εμένα. Αρκετά υγρή, με τον χαρακτηριστικό ήχο του πνιξίματος κατά διαστήματα, καλή σε ρυθμό και μια δυο φορές που πήγε να βάλει χέρι, όταν της το έβγαλα και το κατάλαβε, δεν το επανέλαβε. Δεν παρέλειψε να ασχοληθεί και με τα @@ μου για κάμποσο...

Πρώτη στάση cowgirl, με εκείνη να έρχεται κοντά μου αργά και αισθησιακά, με τα γόνατά της λυγισμένα στο κρεβάτι, και η διείσδυση αργή και όμορφη, ενώ στην πορεία ανέβηκαν οι ρυθμοί. Δεν παρέλειψα να ξανασχοληθώ με το όμορφο στήθος της, ενώ και η συμμετοχή της ήταν σε πολύ καλά επίπεδα με ωραίους αναστεναγμούς. Γύρισμα στα 4, όπου το θέαμα είναι πρόκληση για τις αντοχές κάθε άντρα. Τρομερό στήσιμο και τούρλωμα και είσοδος μέσα της και συνέχεια στη διαδικασία με αρκετά γρήγορους ρυθμούς. Εκείνη αύξησε την συμμετοχή της με πιο έντονους αναστεναγμούς, ενώ κοιτούσε και από τον καθρέφτη συνέχεια. Τελευταία στάση ιεραποστολικό, με καλή ευλυγισία, με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου και πιο αργούς ρυθμούς, στη συνέχεια τα όμορφα πατουσάκια της ακουμπισμένα στο στήθος μου και τέλος στο ύψος του κεφαλιού της, όπου και η γωνία διείσδυσης ήταν πολύ καλή και έβγαλε κάτι φωνές, που νόμιζα ότι θα μπουκάρουν στο σαλόνι οι υπεύθυνοι να δουν τι συμβαίνει...Το τέλος δεν άργησε να έρθει με τέτοιο θέαμα μένοντας απόλυτα ικανοποιημένος.

Η συνάντησή μου με την Κιάρα, κυμάνθηκε σαφώς πάνω από το μέσο όρο, πήγα κάπως "μαγκωμένος" μετά και την προηγούμενη άσχημη εμπειρία μου με την Αρτέμιδα, αλλά η συγκεκριμένη απεδείχθη καλή παρτενέρ, έκανε ότι μπορούσε για να περάσω όμορφα, είχε καλή διάθεση και εκτός από πολύ γλυκιά και όμορφη παρουσία παρέχει και υπηρεσίες που δύσκολα δεν θα ικανοποιήσουν κάποιον...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού