Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές. Πρώτη του μήνα και είπα να κάνω καλό ποδαρικό στο χειμώνα. Πετάχτηκα λοιπόν σε γνώριμα λημέρια γνωρίζοντας πως εκείνη την ώρα δούλευε το αστέρι εν ονόματι Μπαρμπι.Η διάθεση είχε χτυπήσει κόκκινο. Μπαίνοτας στο σπίτι για τα τυπικά ρώτησα τη τσατσά αν δούλευε η μπαρμπι η απάντηση της έδειξε φανερή ενόχληση λες και τη σκότωσα τη μάνα.Κοπελιά όλοι μας έχουμε δύσκολες μέρες αλλά αυτό δε σημαίνει πως μπορούμε να ξεσπάμε από εδώ κι εκεί. Εκεί που ημουν έτοιμος να φύγω εμφανίστηκε η μπαρμπι και το έσωσε με τον ξεχωριστό της αέρα.Μη τα πολυλογώ με τη τσατσά δίνω το παράβολο και περνάω στο δωμάτιο περιμένοντας το μωρό,ευτυχώς δεν άργησε.Ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου φορόντας ακόμα τη στριγκαρα της.Είπαμε μερικές κουβέντες κι εκεί που μιλούσαμε με ξεκίνα στα γλωσσόφιλα τα οποία ήταν γεμάτα πάθος λες και ήταν η κοπέλα μου. Στη συνέχεια μου κάνει ενα καυλωτικό ισπανικό σαν αυτά που κάνουν οι δημοφιλείς πορνοστάρ. Μου περνάει το σκουφί και ξεκινά ένα βαθύ λαρυγγάτο τσιμπούκι.Η κοπέλα έδωσε ρεσιτάλ για αρκετά λεπτά δίχως να θέλει να σταματήσει.Δεν άντεξα άλλο και τη στήνω στα 4 σκίζοντας τη στριγκαρα της και αρχίζω να της τον καρφώνω δυνατά.Τα βογγητά της ήταν τόσο καυβλωτικά που της έβαλα το σκισμένο εσώρουχο στο στόμα.'Επειτα αλλάζουμε στάση και καβαλάει το εργαλείο με λύσσα.Εντάξει οι βυζάρες της δεν υπάρχουν ,της τα σφαλιάριζα γεμάτος καύλα.Της ζήτησα να πάμε στην καρέκλα του δωματίου κι έτσι έγινε.Μου ζήτησε πριν τελειώσω να της το πω.Λίγο πριν το τερματισμό την ενημερώνω και με τη μία σηκώνετε και αρχίζει να τσιμπουκώνετε μέχρι να χύσω.Ενώ έχυσα η κοπέλα με οδήγησε πάλι στο κρεβάτι μου αφαίρεσαι την καπότα και αρχίσαμε πάλι την κουβέντα.
Ήταν για ακόμη μια φορά υπέροχη όπως και ο χώρος του σπιτιού (πεντακάθαρος)...αλλά αυτή η τσατσά καλό είναι να μάθει από τρόπους...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Barbie
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2014
Φιλαρακο..και η Τσατσα,κατι,θα ειχε!Μην της τα χωνεις!!!!ξερεις,τη τραβανε????Μπραβο,παντως,για την επιλογή σου..Σωστος!!!!!!!ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1