Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κυριακή βράδυ και μετά τις κλασσικές κυριακάτικες συνήθειες(μπάλα, μάσα) έψαχνα κάτι καλό για να τελειώσω/αρχίσω όμορφα την εβδομάδα μου. Βλέποντας ότι έχει βάρδια η Τζένη στο συγκεκριμένο ίδρυμα, η απόφασή μου έγινε ευκολότερη και σε λιγότερο από 20 λεπτά βρισκόμουν Καλλιθέα να χτυπάω την πόρτα. Υποδοχή από την ευγενική και καλοσυνάτη υπηρεσία και παρουσίαση των 2 κοριτσιών, Μπιάνκας και Τζένης. Είχα πάει "καρφί" για τη Τζένη οπότε με πρόγραμμα των 80 ευρώ για 69 και ελεύθερο στοματικό πέρασα στο όμορφο και ευρύχωρο δωμάτιο. Ωραίες αποχρώσεις σε μωβ, διπλό άνετο κρεβάτι, καθρέφτης στον τοίχο και ευρύχωρη ντουζιέρα, ενώ από τα ηχεία ακουγόταν ωραία ερωτική μουσική, που βοηθούσε ακόμα περισσότερο στη δημιουργία κατάλληλης ατμόσφαιρας. Σύντομο μπανάκι να φρεσκαριστώ και μικρή αναμονή. Η Τζένη για όσους δεν την γνωρίζουν είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, έχει όμορφα μακριά ξανθά μαλλιά, συμπαθητικό και χαμογελαστό πρόσωπο, ωραίο στήθος και κορμί ωραίο και σφιχτό, ιδιαίτερα στην περιφέρεια που είναι και το δυνατό της σημείο...

Είσοδος της Τζένης στο δωμάτιο, σε χαλαρό κλίμα, έστριψε και ένα τσιγαράκι, αφού πρώτα με ρώτησε, και τα είπαμε για λίγο μιας και είχε να με δει αρκετό καιρό, από την εποχή που εργαζόταν στο Μπουζιάνη 2...Τα κόκκινα εσώρουχά της που τόνιζαν το στήθος της δεν με άφησαν αδιάφορο, οπότε το τσιγαράκι πήγε υπέρ...πίστεως και τα πρώτα χάδια ήταν γεγονός. Τη βοήθησα να αποχωριστεί και το σουτιέν και το στρινγκάκι της και ξεκίνησα να την περιποιούμαι, στο λαιμό της, στο στήθος της, στην κοιλιά της μέχρι να φτάσω στο πολύ καθαρό και όμορφο αιδοίο της. Σε αυτή τη στάση ένιωσα ότι ο χρόνος "κόλλησε" μιας και η περιποίησή μου προς εκείνην ήταν αργή, μακρόσυρτη και ήρεμη κάτι που από ότι φάνηκε απολαμβάναμε και οι 2. Η συμμετοχή της εκπληκτική, με σωστές αντιδράσεις, ωραίες κινήσεις της λεκάνης της, ωραίοι ερεθιστικοί μορφασμοί του προσώπου της. Εν συνεχεία στήσιμο στα 4 με δική της πρωτοβουλία όπου μου κουνούσε επιδεικτικά τον κωλαράκο της και εγώ δεν έχασα την ευκαιρία να ξαναχωθώ ανάμεσα στα κωλομάγουλά της για να περιποιηθώ και τις 2 τρυπούλες της...Η δική της ανταπόδωση μετά από λίγο, περιελάμβανε πολλά φιλιά στο στήθος μου, χάδια, γραντζουνιές μέχρι να φτάσει στο ερεθισμένο μου μόριο. Το στοματικό της πολύ καλό, ποιοτικό, με κοπανήματα στη γλώσσα της, περιποίηση όλου του κορμού, συνεχής οπτική επαφή, προσπάθειες για deep throat κάτι που το έκανε καταπληκτικά...Με σήκωσε και όρθιο στο κρεβάτι και κείνη γονατιστή στα 4 συνέχισε το έργο της με μαεστρία...

Πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα της με εκπληκτικό στυλ και μου στήθηκε στα 4...Ωραίο στήσιμο, και ξεκινήσαμε σε αργούς ρυθμούς, με καλή συμμετοχή από εκείνην. Στη συνέχεια κλασσικό πισωκολλητό με εκείνην τελείως μπρούμυτα και εμένα να στηρίζομαι στα χέρια μου, όπου και η συμμετοχή της αυξήθηκε κατακόρυφα. Γύρισμα σε ιεραποστολικό, στην αρχή κλασσικά, στους ίδιους αργούς ρυθμούς και στη συνέχεια με τα πόδια της ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου, έχοντας την ευκαιρία να ασχοληθώ με τα όμορφα και περιποιημένα πατουσάκια της. Έτσι το πήγαμε μέχρι το τέλος, όπου και πρόλαβε η "άτιμη" και μου έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσα όμορφα πάνω στο στήθος της...

Η συνεύρεσή μου με τη Τζένη χτύπησε "ταβάνι", όλα εξελίχθηκαν όπως ήθελα, στο ρυθμό που ήθελα, το κορίτσι είναι σούπερ επαγγελματίας με την καλή έννοια, κάνει ό,τι μπορεί για να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της, "ακούει" τα θέλω του και προσαρμόζεται ανάλογα, αλλά θεωρώ ότι στο gfe αποδίδει πολύ καλύτερα. Χρονική άνεση, κατάλληλη μουσική και φωτισμός, άριστες υπηρεσίες από ένα κορίτσι που συμπαθώ πολύ βοήθησαν στο να έχω μια αξέχαστη εμπειρία.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.423
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2014
πολυ καλη κριτικη !! και εγω σκεφτομαι να την επισκεφτω !!! να ρωτησω, πως και τελειωσες πανω της? σε στουντιο γινεται αυτο ?? Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1