Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402484
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευή βράδυ και τα βήματά μου με οδήγησαν στο συγκεκριμένο στούντιο όπου είχα δει ότι δουλεύει η Τόρι. Πρόκειται για μια όμορφη σέξυ μιλφ γυναίκα κοντά στα 40, με όμορφο πρόσωπο για την ηλικία της, με έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά, ξανθά μαλλιά πιασμένα κοτσίδα, όμορφο κορμί συμμετρικό με καμπύλες, φυσικό στήθος, λίγο χαλαρό και λόγω ηλικίας και έντονη περιφέρεια και όμορφα πόδια. Πληρωμή στην ευγενική υπηρεσία του προγράμματος για ελεύθερο στοματικό και 69 στα 70 ευρώ και είσοδος στο όμορφο δωμάτιο με τον ατμοσφαιρικό φωτισμό. Σύντομο μπανάκι και μικρή αναμονή....Είσοδος μετά από λίγο και της κοπέλας στο δωμάτιο, αμέσως έσπασε τον πάγο, άνετη στη συζήτηση, φιλικότατη. Ξεκίνημα αμέσως σχεδόν με πολλά φιλιά, έντονα και παθιάρικα παντού, διαρκείας γλειψίματα εκ μέρους της σε όλο μου το κορμί, μέχρι να επικεντρωθεί στο πέος μου. Πολύ καλό στοματικό, βαθύ, υγρό, με φτυσίματα, περιποίηση και της γύρω περιοχής με μπόλικο πάθος και καλό ρυθμό, ενώ και η οπτική επαφή ήταν συνεχής. Σειρά για τη δική μου περιποίηση, στο στήθος της, στην κοιλιά της, με πολλά φιλιά ξανά, και επικεντρωμένος στο αιδοίο της για αρκετή ώρα απολάμβανα την πολύ καλή της συμμετοχή. Γύρισμα σε 69 για παράλληλη περιποίηση για λίγο μέχρι να ξεκινήσουμε την κυρίως πράξη...

Ιεραποστολικό, σε 2 παραλλαγές, αρχικά κλασσικό, με τα πόδια της ενωμένα γύρω μου, στη συνέχεια τελείως πίσω στο ύψος του κεφαλιού της, με δυνατά καρφώματα εκ μέρους μου και συνεχείς παροτρύνσεις από εκείνη, γύρισμα στα 4, με καλό στήσιμο από κείνη και ανεβασμένους ρυθμούς, διάλειμμα για νέο γύρω στοματικού και τελευταία στάση cowgirl με εκείνη να ελέγχει όλη την κίνηση και να μην "κλέβει" καθόλου, μετά από λίγο με βρήκε το τέλος πάνω στα καλοσχηματισμένα πατουσάκια της, προσπαθώντας να ηρεμήσω μετά τους τόσο έντονους ρυθμούς της συνεύρεσής μας...

Η εμπειρία μου με τη Τόρι, κυμάνθηκε πάνω από το μέσο όρο, είναι μια γυναίκα που αν και δεν είναι μέσα στα πρότυπά μου η εμφάνισή της με έκανε να περάσω εκπληκτικά, με ακολούθησε στο ρυθμό και σε ότι ζήτησα και έδειξε ότι την ενδιαφέρει να φύγει ο παρτενέρ της ικανοποιημένος και με όλα του τα χατίρια ικανοποιημένα...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2014
Όνομα κοπέλας
Τόρι
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού