Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πηγαινα για βολτα με πλανο να επισκευτω 5 ιδρυματα και αν εβρισκα καποια αξιολογη παρουσια να εμπαινα. Πρωτη σταση Κροκεων 6, οπου το προγραμμα ελεγε Βερονικα και Μπρουνα και δεν ειχα δει καμια τους απο κοντα. Απο τις φωτογραφιες μου εκανε κλικ η Μπρουνα.
Τελικα η τσατσα μου παρουσιασε τη Βερονικα, αλλα μου αρκουσε! Με το που την ειδα, περασα.
Λοιπον, καταρχας πιστευω πως οι φωτογραφιες την αδικουν. Ειναι περιπου 1,68, με ξανθο μαλλι (βαμμενο) και πολυ ωραιο προσωπο! Ειναι παρα πολυ ομορφη. Εχει μετριο προς μεγαλο βυζι, μαλακο και λιγο πεσμενο, πολυ ωραιο κωλο, ποδαρες πολυ ωραια σχηματισμενες, ωραια κορμοστασια και οταν ειναι ορθια η κοιλια της φαινεται σαν να γραμμωνει κιολας λιγο. Ειναι Ελληνιδα, οποτε επικοινωνια αριστη. Απ'οτι μου ειπε ειναι καινουρια στη δουλεια.
Με το που την ειδα λοιπον, ακουσα τα προγραμματα και περασα, αξιζε να θυσιασω την υπολοιπη τσαρκα γι'αυτο το τεμαχιο!
Εκανα μπανακι και ηρθε υστερα απο λιγο. Πρωτη κινηση της ηταν να μου δωσει αντισηπτικο για τα χερια. Ωχ ειπα μεσα μου, σε παραξενη πεσαμε, για να δουμε. Αλλα μετα σκεφτηκα οτι εχει δικιο, αφου την ακουμπαμε σε τοσα σημεια, καλα κανει και προσεχει το κοριτσι. Της ζητησα ποδολαγνεια και μετα να ασχοληθει με τον κωλο μου, πρωτα με δαχτυλα και μετα με το στραπ ον. Δεν της ειπα τιποτα παραπανω κι αυτη με απογειωσε!
Καταρχας ηταν πολυ χαλαρη και ανετη, φορεσε το στραπ ον σιγα σιγα και συζητουσαμε χωρις αγχος, ενω ειχε κι αλλο πελατη διπλα για μετα.
Ξεκινησα να της γλυφω τα ποδια, τα οποια ηταν πεντακαθαρα και πολυ καλοσχηματισμενα, με περιποιημενα νυχια. Οι γαμπες της ειναι ονειρο. Αυτη ασχοληθηκε με την τρυπα μου με τα δαχτυλακια της και με τα 2 χερια, εχοντας φορεσει γαντια. Υστερα της ζητησα να με παρει ιεροποστολικα. Ανεβηκαμε λοιπον στο κρεβατι και αρχισε. Μπηκε πολυ ωραια και σιγα, οπως της ζητησα και μετα το εβαλε ολο μεχρι μεσα. Ολη την ωρα με κοιταγε στα ματια με τις ματαρες της. Ειχα σκοπο να κανουμε κι αλλες στασεις, αλλα δεν αντεξα. Με κοιταγε με τετοιο υφος καυλιαρικο-διαπεραστικο και αλλαζε τη σταση του σωματος της ετσι που το τελος ηρθε πιο γρηγορα απο ποτε.
Την ευχαριστησα για τις ομορφες στιγμες και ελπιζω να ξαναβρεθουμε για τα υπολοιπα.
Καλες τσαρκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, kotsos81

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2014
Και απογειωμένος και γδαρμένος
03 Νοεμβρίου, 2014
Πωπω γλεντια!
14 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πω πω μαλακες!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3