Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την δεύτερη κοπέλα την δοκίμασα περισσότερο γιατί τελείωνε η απογευματινή βάρδια και δεν προλάβαινα να επιστρέψω πίσω στην Φυλής να δοκιμάσω κάποιες κοπέλες που μου είχαν κάνει κλικ και οι οποίες θα σχολούσαν.Η αναζήτηση μου για ένα στανταράκι την Έμα που έχω απέβει άκαρπη και έτσι πέρασα με την Κλαούντια απο Ρουμανία λόγω προγράμματος περισσότερο και επειδή είχα έντονη την ανάγκη να αδειάσω κάπου.Την κοπέλα αυτή την είχα πετύχει να εργάζεται και στα Κολωνού 27 όροφος καθώς και Κεραμεικού 15 όροφος. Εμφανισιακά είναι λεπτή, με μαύρα μαλλιά προς το καρέ,λευκό δέρμα,μία μαύρη ελιά στο δεξί της ζυγωματικό.Ηλικιακά τη τοποθετώ κοντά στα τριάντα.Στο ένα της πλευρό έχει ένα μεγάλο τατού το οποίο όπως μου είπε δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα.Στο πρόγραμμα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και κώλος.Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο.Δεν γνωρίζει Ελληνικά αλλά μιλάει αρκετά καλά Αγγλικά.Έχει εργαστεί και στην Ιταλία όπως μου είπε. Η Κλαούντια είναι ιδιαιτέρως ομιλιτική αλλά και αρκετά κυκλοθυμική στην συμπεριφορά της και αυτό μου θύμισε έντονα την Ντενίζα απο τα Κολωνού 32Γ,Κολωνού 27 όροφος καθώς και Κολωνού 15 και 11 που αργότερα το έκανε Αλεξάνδρα.Με το που μπήκε στο δωμάτιο άρχισε να μιλάει ακατάσχετα λέγοντας μου διάφορα πράγματα για τα μαγαζιά που δούλεψε, τους πελάτες.Επίσης φρόντισε προς απογοήτευση μου να μου ξεκαθαρίσει ότι δεν μπορεί να κάνει γυμνό τσιμπούκι μιας και την πονάει το δόντι της. Και με ειλικρίνεια μου αποκάλυψε πως αναγκάζεται να κάνει αυτό το πρόγραμμα για να περνούν οι πελάτες.Δεν επέμεινα ιδιαίτερα μιας και δεν μου είχε μείνει πολύς διαθέσιμος χρόνος.
Έτσι μου πέρασε καπότα και άρχισε να κάνει ένα τσιμπούκι βαθύ και περισσότερο επαγγελματικό απο την πρώτη κοπέλα.Παράλληλα την τοποθέτησα στο πλάι όπου έπαιζα με την δουλεμένη της κωλοτρυπίδα και το μουνί της.Το μουνί της ήταν τίγκα στην κρέμα.
Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 αλλά αρνήθηκε λέγοντας μου ότι δεν της αρέσει.Επίσης αρχίδια δεν έγλυψε.
Στο σεξ την πήρα αρχικά στην ιεραποστολική στάση όπου εκεί άνοιξε τίμια τα πόδια της και με δεχόταν βαθιά μέσα της.Σε απόπειρα μου για να την φιλήσω ανταποκρίθηκε χωρίς πρόβλημα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.Κατόπιν το σκέφτηκε περεταίρω λέγοντας μου ότι δεν είμαι το "αγόρι" της.Πάρα ταύτα κατά την διάρκεια της υπόλοιπης συνουσίας δεχόταν τα φιλιά μου και μετά απο λίγο αποτραβιώταν και αυτό μου θύμισε το παιχνίδι του ποντικιού με την γάτα.
Η επόμενη στάση ήταν το πισοκωλητό όπου εκεί στήθηκε ικανοποιητικά βάζοντας και ένα μαξιλαράκι κάτω απο την κοιλιά της.Την πηδούσα και μπορούσα να βλέπω πολύ καλά την διείσδυση καθώς και την δουλεμένη της κωλοτρυπίδα την οποία και δαχτύλιαζα.Κώλο δεν της ζήτησα πάντως.
Κατόπιν αφαίρεσα το προφυλακτικό και της έριξα το σπέρμα στην κωλοτρυπίδα της και στα μουνόχειλα.Έπειτα πήρα χαρτάκι και άρχισα να την σκουπίζω και το socializing συνεχίστηκε για λίγη ώρα ακόμα.Την στιγμή εκείνη μου φανέρωσε ότι εργάζεται μόνο βράδυ δηλαδή απογευματινή και μεταμεσονύχτια, ότι στο μαγαζί αυτό εργάζεται μέρα παρα μέρα εναλλασόμενη σαφώς με την Μαρία την φυλακόβια, ότι στο μαγαζί αυτό την γνωρίζουν περισσότεροι και κάνει περισσότερα ραντεβού απο τα άλλα.Προτιμάει να εργάζεται σε αυτήν την τρώγλη απο τα άλλα δύο μαγαζιά που είναι πιο αξιοπρεπή για λόγους οικονομικούς.Μου είπε ότι μερικές φορές επιστρέφει σπίτθι της έχοντας βγάλει μόνο ένα εικοσάρικο κλπ. Γενικώς είναι μία πολύ επικοινωνιακή κοπέλα και η αίσθηση που αποκόμισα όταν τέλειωσα μαζί της εκτός απο το σεξ ήταν σαν να είχα βγει για καφέ με μία φίλη μου και να αρχίσουμε να κουτσομπολεύουμε.Ο χρόνος συνεύρεσης μαζί με την ομιλία άγγιξε περίπου τα 17 λεπτά.
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι στην ουσία πήρα μία κοπέλα με απλό πρόγραμμα μιας και τσιμπούκι και 69 δεν μου έκανε όπως θα ήθελα.Πάρα ταύτα σεξ έκανε πολύ σωστά και με αποζημίωσε στο τέλος.Θα την συνιστούσα μόνο σε όσους μπορούν να πάρουν το ρίσκο για να χειριστούν μια κυκλοθυμική κοπέλα με απότομες εναλλαγές στην συμπεριφορά της, καθώς μπορεί και να μην περάσουν καλά.Απο μέρους μου μάλλον δεν θα υπάρξει δεύτερη επίσκεψη καθώς η κοπέλα εμφανισιακά δεν είναι ιδιαιτέρως του γούστου μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού