Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
"Όταν αυτό που σκέφτεσαι το εκφράζεις με γράμματα κι αριθμούς, τότε ασφαλώς κάτι ξέρεις για αυτό" by Sir Kelvin.

Kάνω μια εισαγωγή πριν την εμπειρία. Ώρα 12:40 ρίχνω 24 κληρώσεις στο ΚΙΝΟ. Οι αριθμοί ήταν οι 31-34-60-72. Mετά από μερικές κληρώσεις σκάνε οι 4 (ήτοι 50Ε επιστροφή). Μπαίνοντας στον Ανένδοτο είδα ότι η τετράδα είχε καθυστερήσει 43 κληρώσεις. Χμ σκέφτηκα, θα τερματίσει στα 55Ε (43+12 δηλαδή).
Κι όντως τσεκάρετε τους ανωτέρω αριθμούς για τις κληρώσεις 467975-467998 => επέστρεψαν 55.5 Euros!
Μετά από αυτά, με έπιασε λύσσα να το βάλω στην παρθένα Ναταλία. Αχ........

Πήγα γύρω στις 18:45 στο Φ71Β (που ανεβαίνεις τη σκάλα). Η μαντάμ Μέρκελ μου λέει ότι μεν δουλεύει κι εκεί, αλλά ενίοτε πάει και στο Φ66Δ είτε στο Φ40. ΓΚΡ ελπίζω να την πετύχω σκέφτηκα κι αποχώρησα....
Βουρ με λύσσα, ποδαράτο μπαίνω στο μαγαζί. Ρωτάω την ευγενικότατη τσα2, αν είναι η Ναταλία μέσα και περίμενα να ακούσω το ναι με αγωνία....

- Ναι, εδώ είναι!
- Μια αδύνατη Ρουμάνα ξανθιά?
- Ναι κύριε, δείτε την!

Αμέσως το χουντοδεξιό χέρι (καλά πετάω και κανένα πολιτικό, τέσπα) μπήκε στη φαρδιά τσέπη του ευρύχωρου παντελονιού κι έδωσε το μπλε παράβολο (20Ε). Το παντελόνι αυτό ήταν ΟΚ όταν ζύγιζα 95 κιλά, τώρα στα 82 που είμαι άστα, είναι σαν Κρητική βράκα!
Αλλά το φοράω για ΧΧΧ δουλειές (με πουκάμισο απέξω για να μη γίνομαι ρεζίλι), ώστε να κουνιέται η ντούντα σαν καμπάνα και να αερίζονται τα @@ (Θεέ μου αμάρτησα, φοργκίβ μι)...
Επειδή ήμουν εξουθενωμένος από το περπάτημα, είπα στην τσα2 να κάτσω να ξεκουραστώ για κανένα δεκάλεπτο στο σαλόνι. Και πιάσαμε την κουβέντα για διάφορα.
Σε μια φάση μπαίνουν δύο μαύροι κι η τσα2 τους είπε το κλασσικό only Greek. Θετικό αυτό, να μην μπαίνει κι ο κάθε τυχόντας, αν και για να λέμε και την αλήθεια υπάρχουν Έλληνες που βρωμάνε χειρότερα κι από γύφτους, εντούτοις εμένα ως πελάτη δε με χαλάει αν ο κάθε οίκος ρίχνει πόρτα σε κάποιους.
Η Ναταλία είναι πετίτ, μικρά βυζάκια σα λεμόνια, ύψος άντε 1.55, θα ζυγίζει λιγότερο από ένα τσουβάλι ελιές Καλαμών (από εκεί κατάγομαι), συμπαθητικό πρόσωπο, ίσα μαλλιά ξανθά ως τους ώμους, αλλά αν βάλει σιδεράκια θα γίνει σούπερ (της χαλάνε τα δόντια το χαμόγελο). Μικρά χεράκια, δαχτυλάκια κι ένα σουφρίδιο άστα να πάνε, η κάθε παλάμη μου είναι πλατύτερη από το κάθε κωλομαγουλάκι της. Αχ..........

- Πες στην κοπέλα ότι θα είμαι κύριος με όλα κεφαλαία. Θα της φερθώ σα να είναι η γκόμενά μου, αλλά κι αυτή μη μου σκοτίσει τα @@, χέστηκα για τα 20Ε, αν είναι φεύγω τώρα και δεν τα παίρνω πίσω.
- Όχι κύριε, κάνει το πρόγραμμα που σας είπα, ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
- Εντάξει θα κάνουμε και λίγο πρωκτικό, αλλά όχι για πολύ, ξέρω ότι είναι στενή η κοπέλα....
Μπαίνοντας μέσα η τσα2, άκουγα που εξηγούσε στη μικρή κάποια πράγματα (περί ακάπ και πίσω πόρτας, κι ότι είμαι ΟΚ τύπος).

Βάζω χρονόμετρο. Η πράξη κράτησε 12 λεπτά και μερικά δευτερόλεπτα. Ωρε!
Παραλίγο 12:40, η ώρα που τζόγαρα!
Η Ναταλία ήλθε μετά από λίγο και της λέω χαλάρωσε, είμαι καλό παιδάκι!
Χαμογελάει κάπως, και τη σήκωσα αγκαλιά. Της έβαλα την βουκεφάλα μου στα στήθια της και της έτρυψα τη μελιτζάνα μου (σα Πινόκιο είμαι LOL) στην κοιλίτσα της....
Βγάζει το μαντηλάκι, με σκουπίζει στη ντούντα και της λέω να με σκουπίσει και στα @@. Κυρίως Αγγλικά μιλάγαμε γιατί τα Ελληνικά της είναι ψιλοχάλια (πάντως μιλάει καλύτερα από την Εύα του Φ40 τη γλώσσα μας). Με ρώτησε αν θέλω ακάπ. Ναι της λέω. Μέτρια η πίπα της, αλλά βελτιώθηκε κάπως κατόπιν υποδείξεων μου τόσο στο βάθος αλλά και έγλυψε τις μπάλες λίγο. Της ζήτησα να κάνει και γλωσσάτο στο κάτω κεφάλι, όπου και το έκανε κοιτάζοντάς με. Αχ........

- Put the condom on my penis...
- Νο, δε θες άλλο?
- Όχι συνέχισε έτσι για λίγο and then we will do anal sex on doggy position (καλά τα Αγγλικά μου είναι σαν του Μίστερ Αλέξη LOL again)...

Πήρε κανένα δίλεπτο πίπα με καπέλο (γύρω στο 1.5 ήταν το ακαπ) και στήθηκε στα 4.

- Don't move, trust me, I will be inside gently. Take a breath....
- Αχ, αχ σιγά....
- Don't move because I am the manager, breath....
- Αχ.....

Μπήκε μέσα ο ντούντος, μερέντα δε βγήκε, είχε βάλει όμως λίπανση αισθητά, ε τι να κάνει το κοριτσάκι λογικό είναι.

- Πονάς τώρα μικρούλα μου?
- Όχι, αχ...
- Am I a good boy?
- Ναι, αχ.....

Γύρω στο 1 λεπτό και κάτι της τον έχωσα στο στενότατο κωλαράκι της. Τον έβγαλα και τον έβαλα στο μουνάκι που είχε ανοίξει από καύλα (στα 4 και πάλι). Εκεί συνεχίσαμε για κάτι λιγότερο από ένα λεπτό και την πήρα επίσης για μερικά δευτερόλεπτα ιεραποστολικά. Το τελείωμα ήταν στα 4 όπου ανέβασα ρυθμούς για να αδειάσω, ενώ είχε γυρίσει φάτσα προς το καθρέφτη να βλέπει. Εκεί αναστέναζε περισσότερο (εντάξει τεχνητά) κι εγώ χούφτωνα το σωματάκι της όχι σαν καβούρι όμως. Δάχτυλο της έβαζα λίγο στο κωλαράκι (τον αριστερό αντίχειρα) αλλά όχι όλο, τον έσφιγγε για να μη μπει, φαίνεται ότι δεν της αρέσει.
Βγαίνοντας έξω ρώτησα τη τσα2 αν ήταν όλα ΟΚ. Μια χαρά κύριος ήσουν απάντησε και με καληνύχτισε.
Αυτά αγαπητοί κύριοι, φερθείτε με το μαλακό και μην το σκίζετε το κορίτσι με τη μία...

Είμαι τζογαδόρος,
φορώ φαρδύ jeanάκι,
και πάω στη Φυλής,
να φακ κωλαράκι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2014
''Είμαι τζογαδόρος,
φορώ φαρδύ jeanάκι,
και πάω στη Φυλής,
να φακ κωλαράκι!''


Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
02 Νοεμβρίου, 2014
Εμ, άλλοι είναι πορνομετανάστες, άλλοι είναι πορνοτζογαδόροι Μεγάλο χαμόγελο
Ενημέρωσα τους Admins να μετακινήσουν την κριτική, το μαγαζί ήταν το Φ66Δ κι όχι το άλφα κι η πεντάλφα των Μασόνων, σόρρυ παιδιά τα πολλά Μαθηματικά με τους αριθμούς με έχουν φλιπάρει....
N
Ntountaras
03 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεταφέρθηκε. Σπασίκλας
04 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks Admin, θα προσπαθησω να ειμαι προσεκτικοτερος την επομενη φορα, για να μη σας ταλαιπωρω ασκοπα.
N
Ntountaras
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4