Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ατομική κριτική για το Αλικάκι δεν έχω γράψει. Γιατί προηγήθηκε το ντούο με τη Sabby και έγραψα για αυτό και θεώρησα πως δεν χρειάζεται μετά από τόσες κριτικές που έχει.
Αλλά θα γράψω λίγα πράγματα γιατί στο ατομικό αν έχει όρεξη, δεν παίζεται.

Το Αλικάκι δεν είναι εύκολο να το συναντήσεις, με όλα αυτά που έχουν αναφερθεί κατά καιρούς και ισχύουν. Αλλά αφού το συναντήσεις και μετά όλα αλλάζουν προς το καλύτερο. Αξίζει η ταλαιπωρία.

Το καλύτερο δε από όλα, είναι να την πετύχεις με όρεξη και καύλα. Κατσικογάμης
Συναντήθηκα μαζί της μετά από δική της ανάρτηση στο θρεντ, ότι είναι διαθέσιμη και έχει όρεξη. Τι εννοούσε όρεξη δεν το φανταζόμουν. Μου επιτέθηκε στην είσοδο. Ούτε "καλ...." δεν πρόλαβα να αρθρώσω και η γλώσσα της βρισκόταν στο λαρύγγι μου. Βήμα δεν πρόλαβα να κάνω και ο πούτσος μου βρισκόταν στο στόμα της. Προσπαθούσα να συνειδητοποιήσω τι γίνεται με την ίδια να ανεβαίνει να με φιλήσει με πάθος και να ξανακατεβαίνει προς τα κάτω, να μου αφαιρεί τα ρούχα ένα ένα, μη σταματώντας να με περιποιείται. Να μου λέει "βίασέ με" και το πάθος να ξεχειλίζει. Τέτοιο τρελό σεξ μόνο με κάποια που συμπεριφέρεται "τρελά" μπορείς να απολαύσεις.

Ήταν ένα από τα καλύτερα γαμήσια με cg. Ένα cg που δεν συμπεριφέρεται επαγγελματικά, αλλά ερασιτεχνικά.
Αλλά και το γαμήσι της όταν έχει όρεξη δεν είναι επαγγελματικό, είναι ερασιτεχνικό με τέχνη επαγγελματία. Δεν μένει στα τετριμμένα μόνο, στο να προσπαθεί να διαβάσει τον πελάτη. Γαμιέται με πάθος και το γουστάρει. Καυλώνει, υγραίνεται, βαριανασαίνει σε οδηγεί στην πίσω τρύπα μόνη της. Τι άλλο να πω..........

Δε χρειάζεται να πω άλλα. Ξέρω ότι θα υπάρξουν αντιδράσεις. Μαζί σας παιδιά, ταλαιπωρήθηκα και εγώ πολύ να τη συναντήσω, αλλά άξιζε η υπομονή και η επίμονή.

Γαμάτε όσο μπορείτε και να είστε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, PSAXTIRI, wired77 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2014
πισω τρυπα?!δινει πισω τρυπα!?Γλώσσα
31 Οκτωβρίου, 2014
Κουλ
31 Οκτωβρίου, 2014
Μπραβο παιχτουρα...και εις αλλα πολλα!!!!!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
31 Οκτωβρίου, 2014
Ζηλευω ... !!!


01 Νοεμβρίου, 2014
Εύγε NICK Πραγματικά αν θέλει είναι άπαιχτη και αυτός είναι ο λόγος που έχει τιμηθεί αρκετές φορές (σιωπηλά).
Το δε κολαράκι της είναι όνειρο!!!!
01 Νοεμβρίου, 2014
αλητη μας καυλωσες!!!!
01 Νοεμβρίου, 2014
έτσι με είχε υποδεχτεί και εμένα...είναι πολύ καλό το μωρό!!!ΈρωταςΈρωτας
01 Νοεμβρίου, 2014
Απλα προσεχε Nick γιατι τις μεγαλες ψωλες τις αποφευγη οποτε μην σου κανει εντυπωση αν δεν σε ξανα κλεισει μιας και τα εγραψες τα καλα σου λογια !!!Γλώσσα
01 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και λες να χάσω εγώ ρε πρόεδρε ή αυτή? Χμμμ;
Γιατί σαν γνωστός επαναληψάκιας που είμαι, κάποιες έχουν σταθερό εισόδημα από μένα.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9