Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαινω στο 4ο σπιτακι κ ανοιγει την πορτα μια ξανθια βουλγαρα με ωραια φυσικα τιτς κ ωραια μπουτακια(οχι σφιχτα ομως) με το ονομα Μονικα(τσατσα δν ειχε το σπιτακι).Μου λεει τα προγραμματα 30 το απλο 40 γλειφομουνι 50 γυμνο τσιμπουκι 70 σεξ σοου κ δονητης(στον βαζει!).Παιρνω το απλο των 30 ευρω κ μπαινω στο δωματιο.Μετα απο λιγο ερχεται αυτη κ την πιανω συζυτηση απο που ειναι κ αυτα.Μου λεει οτι ειναι απο Μπουργκας κ ειναι 1 χρονο μολις στην ελλαδα,παλια εκανε αυτην τη δουλεια Βουλγαρια.
Τεσπα εγω ειχα ηδη γινει καγκελο στη θεα των βυζιων της κ ετσι αυτη μ περναει τ προφυλακτικο οπου αρχιζει μια διστακτικη βαριεστημενη πιπα π δαγκουσε και λιγο.Επειδη δεν το ευχαριοστομουν πλαγιαζω στο κρεβατι και την λεω ελα απο πανω.Ερχεται αυτη κ αρχιζει ενα καβαλημα αργο ωσπου τη λεω πλαγιασε εσυ να ρθω εγω απο πανω.Ερχομαι εγω απο πανω κ αυτη πλαγιαζει κατω της τον χωνω ενω ταυτοχρονα γλειφω τα ωραια φυσικα της βυζια.Κουραστηκα μετα απο λιγο και την λεω ελα στα τεσσερα.Ερχεται αυτη στα 4 και της τον χωνω κ αρχιζω το σφυροκοπημα αλλα επειδη αργουσα να τελειωσω ετσι την λεω πλαγιασε οπως εισαι, κ εγω ηρθα απο πανω της καρφωνονωτας την βιαια.Μετα απο λιγο τελειωσα ετσι.Αυτη σηκωνεται κ βγαζοντας μου το προφυλακτικο μου λεει -Πολυ σπερμα βρε παιδακι μου τι εισαι συ!Της χαμογελαω και της λεω ειχα μερικες μερουλες να πιτσιλισω.Φευγοντας με φιλαει στο μαγουλο και στο στομα κ φευγει με χαμογελο.Ηταν μια καλη καταθεση λογω οτι δεν βιαζοταν καθολου,στα μειον ομως η κακη πιπα και η βαριεστημενη συμμετοχη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού