Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Mετα απο κριτικές που διαβασα για την συγκεκριμενη κοπελα αλλα και σχολια στο φορουμ αποφασισα να επισκεφτώ την Μαρίνα. Θα τα πω πολυ γρήγορα γιατί δεν εχω να θυμάμαι και κάτι ιδιαίτερο εκτος απο το πεταμένο 50αρικο. Μπαινω στο studio και βλεπω 2 κοπελες στο bar.Με καλωσοριζει η υπηρεσια η κοπελες και οι 2 εμφανώς βαριοντουσαν. Μεχρι να της καλεσει η τσατσα χαζευαν στην τηλεοραση ουτε καν με κοιταξαν. Μου της παρουσιαζει λοιπον και οσο μου αναφερει τα προγραμματα εγω σκεφτομουν να την κανω με ελαφρα αλλα παραληλα σκεφτομουν και κριτικές άλλων αγωνιστών. Δινω το 50ρικο διαλεγοντας την μαρινα. Μπαινω στο δωματιο αρκετα καλο αν και η tv ηταν off. Ερχεται με χαμογελο και διαφορετικη διαθεση απο οτι ειχε κατα την εισοδο μου. Στα του κρεβατιου1 λεπτο ψευτοχαδια...μου χωνει την μουρη μεσα στα βυζια της (ΒΥΖΑΡΕΣ). Ξεκιναει ο αγωνας πέρασμα προφυλακτικού σε εντελώς πεσμένο πέος (Τo Α/C κλειστό και έκανε κρύο)3 εναλλαγές σε στάσεις ψεύτικα βογγητά. Ξενερωσα εβγαλα την καπότα έχυσα μόνος μου οσο αυτη ειχε τα βυζια στο προσωπο μου (ΒΥΖΑΡΕΣ). Συμπερασμα μετα απο 10ετη εμπειρια στον αγοραίο ερώτα επρεπε να ακολουθησω το ενστικτο μου και οχι κριτικες αλλων η τουλαχιστον μονο 4.
Αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2014
Κάποιο λάθος έχεις κάνει τύπε. Μαρίνα με βυζάρες δεν υπάρχει στην αλυσίδα.
Μήπως εννοείς τη Μόνικα;
P
px75
31 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Bυζαες; η μαρινα ? ? ? ?

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
31 Οκτωβρίου, 2014
Μελετώντας το τελευταίο κλίμα που διαμορφώνεται.

ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ
Μαρίνα ή Μόνικα και όπως να την λένε, αυτή και όλες τις άλλες..
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη υγειονομικό έγκλημα απο το να ζητάς διπλό προφυλακτικό (βλέπε Άρτεμις). Όπως και το να εφαρμόζεις προφυλακτικό σε πέος υπο χαλάρωση, είναι τραγικό σφάλμα.

50 ευρώ? Μας βγαίνει το λάδι να επιβιώσουμε και ζητάνε και πενηντάευρο. Όξω ρε!
Γερμανική αλυσίδα= ΜΑΚΡΙΑ.
Επι Γερμανικής Κατοχής, η αντίσταση ξεκινάει απο τα πορνεία. Μακριά ρε!

Κόστος/Απόδοση = όχι για το πέος, κάθε άλλο.. Για τα μπάζα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3