Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Κατριν τη γνώρισα το καλοκαίρι που μας πέρασε και ειλικρινά τη θεωρώ μία απ'τις πιο όμορφες κοπέλες της οδού.Είναι ξανθούλα με μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους,γλυκό πρόσωπο και φοβερό σώμα...
Στην πρώτη επίσκεψή μου το καλοκαίρι με άφησε με καλές εντυπώσεις και έτσι είπα να την επιλέξω ξανά το συγκεκριμένο βράδυ σαν μία επαναληπτική όπως έγραψα και στο τίτλο...
Έφτασα στο παραπάνω οίκο κατά τις δώδεκα παρά και μόλις είχε φτάσει ήταν ακόμη με τα πολιτικά της...Χωρίς καμία σκέψη επιλογή της Κατρίν και πέρασμα στο δωμάτιο...
Ξάπλωσα λίγο μίας και ήθελε κάποια λεπτά μέχρι να αλλάξει...Μετά από περίπου δέκα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο αρκετά περιποιημένη και με προσεγμένο μακιγιάζ...Αφαίρεσε τα σέξυ εσώρουχά της και ξάπλωσε δίπλα μου.Ξεκίνησε με κάποια χάδια στο σώμα μου και κάποια πεταχτά φιλιά.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό σε διάρκεια και σημειωτέον πως η Κατριν κάνει απλό πρόγραμμα ήταν ένα πολύ καλό στοματικό.'Έναρξη στο σεξ με την Κατρί από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για ιεραποστολικό με άψογη΄συμμετοχή από μέρους της και τελείωμα με τι άλλο με τη στάση που προτείνεται περισσότερο το πισωκολλητό...

Κάθισε δίπλα μου για λίγο και αφού μάζεψε τα εσώρουχά της με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας ξανά...

Την Κατρίν όπως είπα την θεωρώ πολύ εμφανίσιμη και όποιος θέλει να περάσει καλά την προτείνω καθώς δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κατρίν,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατρίν
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού