Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327256
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επαγγελματικές υποχρεώσεις με έφεραν στην περιοχή της Συγγρού το μεσημέρι και αφού τελείωσα κατευθύνθηκα προς το Αριστοτέλους 6 όπου είχα τσεκάρει ότι δουλεύει η Άρτεμις. Την είχα δει μόλις μια φορά σε προηγούμενη τσάρκα μου και με είχε "μαγνητίσει". Ελληνίδα, μαύρα μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, φυσικό στήθος κανονικό και ωραίο κορμί, αδύνατο και γυμνασμένο και ωραία πόδια. Στο σαλονάρισμά της χαμογελαστή και ομιλιτική και έτσι έκανα το βήμα για τα ενδότερα με πρόγραμμα των 70 ευρώ για 69...Ο κύριος της υποδοχής, αγενέστατος, τυπικός και βαριεστημένος, θαρρείς ότι μου έκανε χάρη που μου άνοιξε...

Σύντομο μπανάκι στην πολύ στενή ντουζιέρα και μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα. Άνετη στο social, έδειξε να έχει όρεξη και με διάφορα λογοπαίγνια εκατέρωθεν σιγά σιγά ξεκινήσαμε τα έργα, με μένα να ασχολούμαι μαζί της, με το στήθος της, το λαιμό της, και εκείνη να ανασαίνει στην αρχή διακριτικά και όμορφα...Φτάνοντας χαμηλά στο αιδοίο της, της έβγαλα το στρινγκάκι της και μόλις που είχα αρχίσει να την περιποιούμαι όταν με σταμάτησε και μου είπε ότι ήθελε να με περιποιηθεί εκείνη. Μιλάμε ζήτημα αν πρόλαβα 5 δευτερόλεπτα. Το παρέβλεψα και την άφησα να δω τι θα κάνει...Πέρασμα κατευθείαν σε ημίσκληρο πέος προφυλακτικού και ξεκίνημα μιας εντελώς άνευρης, με μπόλικο χέρι και μονότονης πίπας, με απλό ανεβοκατέβασμα του στόματός της...Μιας και δεν μου προσέφερε τίποτα ιδιαίτερο της είπα να περάσουμε στο επόμενο στάδιο..

Και τι κάνει η δεσποινίς?? Ανοίγει και δεύτερο(!!!) προφυλακτικό, και στη δική μου ένσταση περί της πράξης της μου απάντησε ότι έτσι είναι πιο ασφαλές...Ξεκίνημα σεcowgirl με εκείνη να φωνάζει ψεύτικα και δυνατά κάτι χαζομάρες σε γρήγορο ρυθμό ενώ με το ένα της πόδι λυγισμένο δεν με άφηνε να έχω πλήρη διείσδυση. Στην πορεία της είπα να το λυγίσει τελείως και έγειρε πάνω μου οπότε κάπως βελτιώθηκε η κατάσταση...Γύρισμα στα 4, με καλό, ομολογουμένως, στήσιμο και ωραία θέα στο κωλαράκι της. Γρήγοροι ρυθμοί, έντονα, ψεύτικα βογγητά, προτροπές εκ μέρους της να την κάνω να χύσει(χαζομάρες τώρα....) και γενικά στο ίδιο μοτίβο, θαρρείς και την διακόρευε ο Τζακ ο Εντεροβγάλτης...Και τι ήθελα ο κακόμοιρος να της πω για ιεραποστολικό?? Γυρνάει με απάθεια, κοιτάει το ρολόι και μου λέει ότι τελείωσε ο χρόνος μας...Δεν πίστευα στα αυτιά μου...Τελοσπάντων κατάπια και αυτό το ποτήρι και της είπα τουλάχιστον να τελειώσω στο φτερό όπως γουστάρω, στα πατουσάκια της, κάτι που έγινε μετά από λίγα λεπτά με εκείνη εμφανώς αγχωμένη και νευριασμένη...

Τι να πω?? Μια απαράδεκτη συνεύρεση, με μια απαράδεκτη κοπέλα, εντελώς αντι-επαγγελματία, βιαστική και διεκπεραιωτική, δεν τίμησε τα λεφτά της σε καμιά περίπτωση, δεν ανταποκρίθηκε στο πρόγραμμα το οποίο πλήρωσα. Μου θύμισε τον παλιό κακό καιρό στα πρώτα βήματα της αλυσίδας όπου τέτοια συμπεριφορά ήταν ο κανόνας και όχι η εξαίρεση... Αν φοβάται και σιχαίνεται δε χρειάζεται αν βάζει 2πλα και 3πλα προφυλακτικά...απλά πάει σπίτι της και ηρεμούμε όλοι...Επίσης και κατά την αποχώρησή μου, ο κύριος συνέχισε να επιδεικνύει παροιμιώδη αγένεια λέγοντας ένα "ξερό" γεια και κοπάνησε με δύναμη την πόρτα πίσω μου...Δε συστήνεται η Άρτεμις, σε κανέναν και για κανέναν λόγο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Άρτεμις
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2014
Απαραδεκτη εντελως κριμα γιατι ειναι και συμπατριωτισσα μας Ελληνιδα ντροπη της να μην σου φερθει καλα
30 Οκτωβρίου, 2014
Παει κι' αυτος ο στοχος.....Κριμα γιατι στο σαλονι φαινοταν ομορφουλα, σεξυ και ευγενικη.
Παντως επειδη γραφεις οτι και ο τσατσος ηταν....καπως, παιζει το σεναριο να σε μπερδεψε με αλλον και να κουρδισε τη κοπελα πριν ακομα μπει δωματιο....Μου εχει τυχει φευγοντας απο μαγαζι να ακουσω κοπελα να χεζει τη τσατσα που της ειχε πει οτι ημουν καποιος που εγραφε κακα για το μαγαζι, ενω εγω δεν ειχα ξαναπαει ποτε εκει. Ηξερα την κοπελα και με ηξερε κι' αυτη απο αλλου....Στο τσακ τη γλυτωσα τη φωλα!!!
30 Οκτωβρίου, 2014
Δύο προφυλακτικά; Καλά δε ξέρει επαγγελματίας άνθρωπος πως τα δύο προφυλακτικά σπάνε πιο εύκολα από το ένα; Δίνω λινκ http://www.condom-sizes.org/condoms/why-its-bad-to-wear-two-condoms-at-once. Κατα τ' άλλα, συναγωνιστή έχεις τη συμπάθεια μου αλλά και τις ευχαριστίες μου, τέτοιες κριτικές μας γλιτώνουν χρήμα και χρόνο...
30 Οκτωβρίου, 2014
Μαύρο καί στην δήθεν επαγγελματία καί στον...κύριο της υπηρεσίας ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός !!!
30 Οκτωβρίου, 2014
πωπω λαγε εδω εγω ξενερωσα με τη περιγραφη...
30 Οκτωβρίου, 2014
Πάντως δεν μπορείτε να πείτε ότι δεν σας είχα προειδοποιήσει! Κουλ
30 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@anestis38: Να σαι καλά για τα λόγια σου, πραγματικά πιστεύω κάποιος άλλος θα είχε σηκωθεί να φύγει....το έχω ακούσει και εγώ αυτό για τα 2 προφυλακτικά αλλά η κορασίδα έχει άλλη άποψη...ΜαλακίαΜαλακία

@911-Toninno:μπα...δεν παίζει το σενάριο με τον τσάτσο...πρώτη φορά τον έβλεπα, πρώτη φορά με έβλεπε...ωραία και έστω ότι συμβαίνει αυτό, η κοπέλα δεν έχει μυαλό για να κρίνει εξ ιδίων??

@erastis: Δεν έχει να κάνει με την εθνικότητα, έχει να κάνει με το ότι η κοπέλα δεν θέλει να κάνει αυτή τη δουλειά και επιδιώκει να ξεπετάξει κόσμο...
30 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@the saint: μετά σας θυμήθηκα άγιε μου και Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
30 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

2 προφυλακτικά...λέει η βλαμμένη....έλεος...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
30 Οκτωβρίου, 2014
Με το που ακούς Ελληνίδα...θέλει στροφή επί τόπου και Αλέκος !! ακόμα και εδώ,ως επεγγελματίες πουτάνες, είναι άχρηστες !! Μεγάλες καριόλες !!
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2