Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Παολα την σταμπαρα απο φωτογραφιες της, την προηγουμενη φορα που ειχε ερθει στα μερη μας, δεν την προλαβα, οποτε μολις την ξαναειδα στο προγραμμα, την εβαλα στο δικο μου προγραμμα. Στην υποδοχη πλασαριστηκε με ενα μαγιο και κατι δυχτιωτα αξεσουαρ, κρυβοντας πολλα σημεια της, αλλα τονιζοντας τις βυζαρες της, μαυρο μαλι μπουκλωτο χειλαρες κοκκινες, 40€ να φευγουν απο την τσεπη μου.
Το δωματιο σουπερ διακοσμημενο...του τιγρη.! μιας και εχει ενα ποστερ τιγρης μεσα και ταπετσαριες τιγρε, καναπεδακι το οποιο δεν χρησημοποιησα, ισως αλλη φορα.!Μεγάλο χαμόγελο Η Παολα μου αφησε χρονο αρκετο να ετοιμαστω και οταν ηρθε μεσα και την παρατηρησα καλυτερα, ειδα οτι ειναι μια κοπελα με ομορφια που δεν βρησκεις σε μπουρδελα, κοπελα με καμπυλες μοιρασμενες καλα στο σωμα της, βυζαρες τουμπανο σιλικονατες φαινονται και οι αντιαισθητικες ραφες στο κατω μερος. Προκαταρικα λιγα στα ορθια και ενα υφακι απο μερους της επιτακτικο στην αρχη, πηγα με τα νερα της να δω πως θα το παει, και το οποιο στην πορεια εξαφανηστικε, πιπα κλασικη μετρια, αρχιδακια δεν περηποιηθηκε, εκατσε στο πλαι και ανοιξε τα ποδια της, το μουνακι της απαραμιλης αισθητικης μικρο λευκο και σημαζεμενο οπτικα, αφησε να αγγιξω ελευθερα, αρχισαμε απο επανω αυτη σε ριβερς, μια σταση που μου ειπε οτι της αρεσει, οι βυζαρες τις πεφτανε δεξια αριστερα στο πλαι εικονα μαγικη, αλαγη απο κατω, φατσουλα που δεν την χορταινα, εχυσα ετσι για την καυλα, μιλησαμε ελαχιστα στο κρεβατι, δεν χορταινα να την κοιταω, πραγματικα για τα γουστα μου εχει πολυ ωραιο προσωπο, μου διαμαρτηρηθηκε οτι ηθελε παραπανω γαμισι, και την επομενη φορα να δοκιμασουμε περισοτερες στασεις...μαρκετινγκ.!!??
Καλη περιπτωση η Παολα, θα ξαναπροτιμηθει στο μελλον αν μας ξαναερθει, ερχετε παροδικα, μεταγραφη απο Αθηνας, δεν με εντυπωσιασε τοσο με τις επιδοσεις της οσο με την ομορφια της και το μαστυ σωματακι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.149
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού