Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Πατρίτσια είναι ένα ξανθό πετίτ με ωραίο σφιχτό σώμα και πρόστυχο προσωπάκι που μόλις το είδα ήθελα να χύ.. πάνω του!
Η αλήθεια είναι ότι το έχει πάρει λίγο πάνω της και το παίζει - ίσως και να το πιστεύει - σπουδαία και ντίβα, αλλά δεν μπορώ να πώ ότι πέρασα άσχημα μαζί της για το κόμιστρο των 20€...έχει πιστεύω και έναν ανταγωνισμό με την Αλίνα που βγαίνουν μαζί, την οποία δεν επέλεξα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μου άρεσε...θα έρθει και η σειρά της... Με τράβηξε το κωλαράκι της και περισσότερο το πρόστυχο προσωπάκι της και πέρασα αμέσως στο δωμάτιο. Τα δωμάτια θέλουν ανακαίνιση στο ίδρυμα αυτό νομίζω. Όταν μπήκε στο δωμάτιο ανέβηκε στο κρεβάτι και χοροπηδούσε πάνω...τρελό μωρό...άρχισε πρώτη τα προκαταρκτικά γλύφωντας με στο στήθος (ιδιαίτερα στις ρόγες) και στο λαιμό...τόσο πού με άναψε αμέσως. Συνήθως, εγώ είμαι αυτός που ξεκινάει πρώτος και τις γλύφω, αλλά αυτή πήρε αμέσως πρωτοβουλία...η πίπα της σχετικά καλή, όχι όμως κάτι το ιδιαίτερο, χωρίς να περιποιηθει @@ ... Προτίμησα το πισωκολλητό για να έχω θέα το κωλαράκι της πού είναι τέλειο και σφιχτό...και στη στάση αυτή έγινε και η κατάθεση...χρόνος παραμονής 10 λεπτά και πλέον. Δεν βιαζόταν στο ντύσιμο και ανταλλάξαμε μία-δυό κουβέντες... Τι παραπάνω να ζητήσει κάποιος σε ένα μπουρδέλο?...δεν είναι και στούντιο, αν και σε ορισμένα μπουρδέλα τώρα τελευταία προσφέρουν υπηρεσίες στούντιο και χρόνο 20 λεπτά με 20€... Πάντως με την Πατρίτσια θα ξανά πήγαινα και την συνιστώ σε όσους αρέσουν τα αδύνατα πετίτ.
Καλά βόλια σε όλους εσάς!

Υ.Γ. Η δική μου εμπειρία με την Πατρίτσια μπορεί να διαφέρει ενδεχομένως από την δική σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού