Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μετά το στέγνωμα του τελευταίου μετασυνουσιακού ευφοριστικού μίγματος, ένιωθα ένα συνδυασμό άγχους και κρίσεων πανικού , εκλυόμενου κυρίως απο σκέψεις κοινωνικών συσχετίσεων και εγκλωβισμού...
κάθησα στο "cafe des poetes" και σκεφτόμουν ότι το αντικείμενο αυτών των δυσάρεστων αισθημάτων δεν υπάρχει, και ότι είναι απλά τερτίπια του μυαλού μου για να επισπέυσω την επόμενη ευφοριστική έκχυση οπιοειδών...
...ανέβηκα τα σκαλοπάτια του οίκου , και αντίκρυσα 2 ώριμες γυναίκες , αλλά δεν ήμουν αρκετά εύφλεκτος για παρτουζιακούς συνδυασμούς , και έτσι πόνταρα το μπλέ χαρτάκι που κέρδισα στο στοίχημα, στην ξανθιά γυναίκα...
...ήρθε φορτσάτη στο δωμάτιο και όταν ανέκαμψα απο τον αιφνιδιασμό μου , αντεπιτέθηκα, και έτσι προκαταρκτικές επαφές, ήταν μια ανταλλαγή σωματο-χειλικών λειχιών...
με την χειλική αίσθηση των μαστών της και την απτική της γλουτιαίας επιφάνειάς της το πειικό εντέριο φούσκωσε με αίμα...
στη συνέχεια το έβαλε στο στόμα της και το μάλασσε , διακόπτοντας για να εναποθέσει σίελο στον οσχεϊκό σάκο μου...
...η ανιούσα αισθητικότητα έφτανε πολλές φορές να με διεγείρει, στο εκσπερματικό στάδιο , και έτσι η πεολειχία εναλλασσόταν με χειλεο-χειλικές ανατρίψεις για να επιβραδυνθεί το tempo...
...της ανταπέδωσα την λειχία των γεννητικών οργάνων , και κείνη ανταποκρίθηκε με μερικούς καλούς πυελικούς σπασμούς και μηκυθμούς...
η αιδοιολειχία έγινε ξανά αμοιβαία χειλεογλωσσική επαφή ενώ το εξωκοιλιακό εντέριο εισχώρησε στον κόλπο της , παρατρίφτηκε αλλά η διαπίστωση επιτηδευμένων μηκυθμών υπέκλεψε λίγη πεϊκή αιμάτωση...
...ξανά πεολειχία μέχρι την έκχυση του ενδοπυελικού υγρού στους μαστούς της και του ευφοριστικού οπιοειδούς στο πορνοδαρμένο λιμβικό μου σύστημα...
...ντυθηκα , και εξαφανίστηκα , με την απεμπλοκή να μου επιτρέπει να απολαμβάνω απερίσπαστος ,την δικής μου παραγωγής, :"white russian" , ενώ απαθανατίζω αυτήν την πορνική στιγμή , γράφοντας την παρούσα κριτική...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2014
Νέο μικρό και γλαφυρό αριστούργημα, δάσκαλε!
28 Οκτωβρίου, 2014
Τσιπουράκι να υποθέσω ή μακράν απέχω?
28 Οκτωβρίου, 2014
Ευρηματικός τίτλος...
28 Οκτωβρίου, 2014
χαιρετίζω τους αγαπητούς συναδέλφους !

nick , δε χρειάζομαι τσιπουράκι , ακόμα και με το νερό κάνω κεφάλι Χαμόγελο
31 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είσαι μοναδικός άρχοντα!..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5