Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 162813
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο την απογοητευση που ειχα παρει απο το στουντιο Φυλης 104 την προηγουμενη εβομαδα ειπα να επισκεφτω ξανα το στουντιο Αριστοτελους 5. Βαρδιες εκεινη την ωρα ειχαν η Ρομπερτα , Δαναη και η Νταρια. Διαλεξα την Νταρια ηταν ποιο ζεστη γκομενα. Καμια σχεση με την παλια Νταρια που εργαζοταν στα στουντιο Βουρβαχη 19 και στα πρωην στουντιο Αγ. Μελετιου και Δροσοπουλου . Μπηκα στο αγαπημενο μου δωματιο και μετα απο 10 λεπτα ηθεθε το κοριτσι. Ξεκινησαμε με χαδια και φιλια στο στηθος , στον λαιμο και στο κεφαλι. Μου εδωσε και 3 φιλια και στο στομα. Επειτα εγλυψα τα βυζακια της και αργοτερα την μεγαλη μουναρα της. Το κοριτσι ηταν αρκετα ζωστο εκαιγε. Επειτα φορεσε το γνωστο στραπον τζελι και την εκανα τσιμπουκι βαθυ και καταφερα παλι να κανω βαθυ λαρυγγι στο ψευτικο πεος του στραπον. Επειτα εγλυψα και τα @@ του στραπον. Μετα μου εδωσε στραπονσκαμπηλα στην γλωσσα μου και στην μουρη μου. Επειτα της ζητησα να με γαμησει απο πισω. Δυστηχως το μωρο εχει μικρη πειρα πως να βαζει το στραπον απο πισω σε αντιθεση με την Μπελλα και την Ρομπερτα που εχουν μεγαλη εμπειρια χωρις να σε πονεσουν. Τελικα μετα απο πολλα ζορια καταφεραμε να το βαλουμε απο πισω με γαμησε για λιγη ωρα γιατι μετα αρχισα να εχω πονους στις αιμοραιδες του πρωκτου μου. Μαλλον βλεπω να παω συντομα σε γιατρο γαστρεντερολογο για να δω τη θα κανω με αυτο το προβλημα. Επειτα αλλαξε το προφυλακτικο στο στραπον της και αρχισα να κανω παλι βαθυ λαρυγγι και τσιμπουκι και συγχρωνως επαιζα μαλακια το πεος μου οπου στο τελος ηρθε και το μοιραιο και εχυσα πανω μου.

Θα ηθελα επισης να αναφερω οτι η συμπεριφορα της τσατσας ειναι πολυ ασχημη απεναντι στους πελατες μιλαει με αγριο τροπο και τσαμπουκα και αγριαδα πως δεν μου ειπε και καμια πολυ ασχημη κουβεντα ( να παω στο διαολο και τα κλπ ξερετε τωρα ).Επισης δεν μου εδωσε και τα ρεστα 10 ευρω. Σε περιπτωση που βλεπει τις κρητικες ο ιδιοκτητης να κοιταξει να την σχολασει και να την αντικαταστηση με καποια αλλη τσατσα ποιο ευγενικη.Αν συνεχησει να εχει αυτη την τσατσα θα κανει μεγαλη ζημια στο στουντιο με την συμπεριφορα της , απωθει τους πελατες.

Ενας λογο που ηθελα να επισκεφτω το στουντιο αυτο ηθελα να δω για τελευταια φορα και για επιβεβαιωση το στραπον τζελι. Λοιπον ειναι το παλιο μοντελο που εχουν στο στουντιο το οποιο το πουλανε στα σεξ σοπ στην τιμη μεταξυ απο 35-40 ευρω .

Εχει βγει και το καινουργιο μοντελο του στραπον τζελι το οποιο ειναι ποιο καλυτερο σε ποιοτητα , ειναι βελουδινο και οποιο ωραιο σε εμφανιση. Το πουλανε στο σεξ σοπ παραδεισος στην Λ.Κατεχακη 7 στην τιμη των 65 ευρω αν θυμαμαι καλα, πηγα απο εκει και το ειδα απο κοντα και το επιασα στα χερια οντως ειναι γαματο. Το σεξ σοπ αυτο βρισκεται διπλα στο σταθμο Κατεχακη του μετρο.

Πληρωσα για την επισκεψη 100 ευρω κανονικα ηταν 90 ευρω συμφωνα με την αυξηση του ενοικιου.

Δυστηχως αγαπητοι φιλοι μου θα σταματησω τα στουντιο οριστικα και για παντα λογου της δυσμενης συμπεριφορας των τσατσων

Την επομενη φορα που θα εχω καυλες θα κοιταξω να καλεσω κοπελα απο γραφειο και το παιχνιδι θα πεχτει σε δωματιο ξενοδοχειου. Τωρα αυτον τον μηνα θα αγορασω το κανουργιο μοντελο στραπον τζελι απο το σεξ σοπ της Κατεχακη 7.

Θα σας πω κατι που θα αρεσει σε αυτους που ειναι φανατικοι και υπερ των στραπων. Βρηκα στραπον που χυνουν. Τα πουλανε στην Αμερικη και θα κοιταξω συντομα να αγορασω ενα για να πραγματοποιησω μια ανωμαλη επιθυμια που εχω . Να με χυσει ενα ωραιο γκομενακι με το στραπον της πανω στην μουρη μου να με ζωγραφισει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντάρια
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2014
γιατι δεν πας με τραβελια φιλε ? μην σε παρεξηγησουν ???
δεν κανω πλακα, μιλαω σοβαρα....
29 Οκτωβρίου, 2014
Βίτσια που έχουν μερικοί εδώ μέσα...
Καλέ μου άνθρωπε (βλέπε Βέγγος) η Ντάρια ΔΕΝ είναι για να σε στραπονιάσει, πήγαινε σε κανένα τραβέλι να το ευχαριστηθείς (όπως λέει κι ο τύπος από πάνω) κι άσε τη Ντάρια για τύπους που γουστάρουν άλλα κόλπα, εγώ την έκανα να κατουριέται πέρυσι στην Καλαμάτα => έχω κριτική, θα μας τρελλάνεις τώρα?
BOEING!
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2