Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακή, καιρός για μπαλίτσα με φίλους και μετά το εξωπραγματικό 11-11 και πριν το ντέρμπυ των αιωνίων, ήθελα να ζήσω έντονες συγκινήσεις. Κατηφόρισα Γκάζι και μετά από μια σύντομη βόλτα κατέληξα στο συγκεκριμένο στούντιο όπου με χαρά μου είδα να εργάζεται η Τζένη. Μια κοπέλα που έχω τιμήσει και στο παρελθόν με εξαιρετικές εντυπώσεις. Έχει κόψει πλέον, αρκετά τα ξανθά μαλλιά της, έχει πολύ όμορφο πρόσωπο, πλούσιο φυσικό στήθος με ωραίες ρώγες και ωραίο κορμί με ζουμερή περιφέρεια καλοσχηματισμένη και ωραία πόδια...Η ευγενική υπηρεσία με οδήγησε στο δωμάτιο και αφού πλήρωσα το αντίτιμο των 70 ευρώ για πρόγραμμα 69 και ελεύθερο στοματικό έκανα ένα ντουζάκι για να χαλαρώσω...

Η Τζένη δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο μιας και επικρατούσε ησυχία. Έκανε ντουζάκι μπροστά μου και αφού τελείωσε, ξάπλωσε στο κρεβάτι και με εμένα να αναλαμβάνω δράση, με πολλά φιλιά και χάδια, ενασχόληση με το στήθος της, εκείνη να αντιδράει θετικά και πιο μετά ενασχόληση με το όμορφο αιδοίο της για αρκετή ώρα...Εκείνη να αντιδράει έντονα, με έντονους αναστεναγμούς, λεκτικές παροτρύνσεις και αρκετή ένταση...Γύρισμα σε 69 στα καπάκια όπως μου ζήτησε για παράλληλη περιποίηση. Πολύ καλό στοματικό, αυτή τη φορά ήταν αρκετά "άγριο", με φτυσίματα, με ρυθμό, με πάθος και ένταση, ασχολήθηκε και με τα @@ αρκετά. Μια διαδικασία που κράτησε ικανή ώρα για να με "στείλει" αδιάβαστο αλλά το διέκοψα για να αποφύγουμε το πρόωρο τέλος.

Ξεκίνημα με ιεραποστολικό στους ίδιους ανεβασμένους ρυθμούς, εκείνη να με παροτρύνει για πιο γρήγορα και πιο βαθιά, συνεχές dirty talking, πρωτοφανές για τη Τζένη, το θέαμα πολύ όμορφο με το στήθος της να πάλλεται. Γύρισμα στα 4, με καλό στήσιμο, χαμήλωσε αρκετά τον κορμό της και τούρλωσε το κωλαράκι της. Εξαιρετική η δράση και σε αυτή τη στάση, με εκείνη να γυρνάει κατά διαστήματα και να μου δίνει φιλιά, ενώ έπεσαν και κάποια σκαμπίλια στο κωλαράκι της χωρίς να δυσανασχετήσει. Τελευταία στάση πλαγιαστό ιεραποστολικό με τον ιδρώτα να τρέχει ποτάμι,έντονος ρυθμός, εκείνη να ακολουθεί με πολύ καλή συμμετοχή και μετά από λίγα λεπτά που μείναμε έτσι, ένιωσα το τέλος να πλησιάζει και τελείωσα πάνω στα όμορφα πατουσάκια της κάτι που της αρέσει ιδιαίτερα.

Η Τζένη για μια ακόμη φορά απέδειξε ότι παραμένει σε υψηλό επίπεδο, είναι πανέμορφη, σέβεται τα λεφτά του πελάτη της και κάνει ό,τι μπορεί για να σε ικανοποιήσει. Απλά την είχα κατατάξει σαφώς στα gfe και αυτή τη φορά μου έβγαλε άλλα "γούστα" οδηγώντας με στην ένταση και στο πάθος. Να δω αν είναι πρόσκαιρό...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού