Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή απόγευμα στις 19.35. Φεύγοντας απο Μετάξι έκανα ένα γρήγορο πέρασμα απο Βέργας και στην συνέχεια θυμήθηκα μια ενημέρωση του piatsas ότι σε αυτόν τον οίκο δουλεύει μιά κοπέλα η οποία έχει παίξει και αυτή σε τσόντα. Φτάνοντας έξω απο τον οίκο πέτυχα και τον μέγιστο ενημερωτή eric kastel .

Μπήκα μέσα και με υποδέχτηκε ένας τσάτσος τον οποίο δεν έχω ξαναδεί. Έχουμε μια καταπληκτική ελληνίδα πιτσιρικά μου είπε. Ελληνίδα ? είπε και χαμογέλασα. Ναι Εύα ελληνίδα, όπως εσύ και εγώ αλήθεια λέω. Περίμενε να βγει τώρα έρχεται , όσο περιμένεις αν θέλεις να περάσει ευχάριστα η ώρα σού πάρε αν θές μπισκοτάκι , μου είπε δείχνοντάς μου απέναντι μου ένα γυάλινο μπολάκι με μπισκότα.

Στιγμές αργότερα παρουσιάστηκε στο σαλόνι μια καστανόξανθή κοπέλα εντελώς γυμνή και ξυπόλυτη..... Λεπτή , άκωλη , με 2άρι χαλαρό βυζί , αρκετά τατού κυρίως στο αριστερό χέρι , ενώ μπορώ να πω ότι ίσως να έχει και πιο μεγάλη μύτη απο την Γκαπριέλα απο Φωκαίας 27α......
Επέστρεψε στο κουζινάκι , θα περάσεις με ρωτάει ο υπηρεσίας , τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα του λέω. Απλό στα 20 ευρώ , ακόμα κάνει 69 , μασάζ , ελεύθερο στοματικό με +20 ευρώ το κάθε πρόγραμμα , μπορείς να περάσει δηλαδή με 80 όλο το πακέτο μαζί ή να συνδυάσεις όποιο πρόγραμμα θέλεις εσύ. Επειδή ήθελα να την δοκιμάσω πήρα το πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό

Πέρασα στο δωμάτιο που είναι στο σαλόνι. Βασικά πέρασα σε αυτό γιατί μου άρεσε το κρεβάτι έτσι με τα κουρτινάκια. Έκανα ένα φρεσκάρισμα και την περίμενα. Ήρθε στο δωμάτιο όπως παρουσιάστηκε στο σαλόνι , δηλαδή γυμνή και ξυπόλυτη , είπε αρκετά ράθυμα ένα ξεψυχισμένο γεια. Σε ερώτηση μου απάντησε ότι είναι 22 χρονών. Ξάπλωσε στα πλάγια του κορμιού μου παράλληλα. Άρχισα να την χουφτώνω και να την φιλάω στα βυζάκια της ενώ αλλάξαμε και μερικά πολύ πεταχτά φιλιά. Μου είπε να ξαπλώσω , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και άρχισε να μου τον χαϊδεύει ελαφρά και αργά μέχρι να μου σηκωθεί. Μόλις μου σηκώθηκε αρχικά μου έγλυψε σε όλο το μήκος του τον κορμό του πούτσου μου χωρίς να βάλει το κεφαλάκι στο στόμα της , ενώ έκανε πέρασμα και απο τα αρχίδια. Στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Η πίπα της πολύ καλή , βαθιά και υγρή , χρησιμοποίησε και λίγο χέρι αλλά μόλις της το έβγαλα δεν το ξαναχρησιμοποίησε. Καθώς με έγλυψε της είπα να γυρίσει να την γλύψω και εγώ λίγο , γύρισε και ας μην είχα πληρώσει για 69. Της έγλυψα για λίγο όσο συνέχιζε την ωραία πίπα της.

Πέρασμα προφυλακτικού, με ρώτησε πώς θέλω . Της είπα να σηκωθεί όρθια , να στηριχτεί με τα χέρια της στην άκρη του κρεβατιού και να τουρλώσει τον κώλο της. Την γάμησα λίγο σε αυτή την στάση αλλά ψιλοξενέρωσα γιατί και λεπτή είναι και άκωλη. Αλλαγή στάσης , την έστησα ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού. Την γαμούσα και αυτή ήταν αμίλητη , ανέκφραστη χωρίς καμία απολύτως συμμετοχή φαινόταν στον κόσμο της. Συνέχισα να την γαμάω και μερικά λεπτά αργότερα τελείωσα.

Σηκώθηκα να πλυθώ , ενώ αυτή έφυγε κατευθείαν απο το δωμάτιο. Στο δωμάτιο έκατσα 12-13 λεπτά. Δεν έδειξε να βιάζεται αλλά απο την άλλη ήταν αμέτοχη και στον κόσμο της. Αν είχα δώσει 20 ευρώ θα έλεγα ότι ήταν μέτρια , στα 40 ήταν πολύ λίγη.

Βγήκα και είδα ότι ο eric castel ήταν ακόμα έξω και μιλήσαμε για λίγη ώρα. Στις 20.00 ακριβώς έκλεισε το φώς του οίκου και λίγο μετά βγήκε η Εύα , με το τζινάκι το φούτερ και το σακίδιο στην πλάτη της έβλεπες μία κοπέλα που δεν θα γύρναγες καν να την κοιτάξεις στον δρόμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.617
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού