Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198296
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
1.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Πραγματικά πολύ καλή η ιδέα πάνω από το μπαρ να υπάρχει στούντιο και οποία κοπέλα "γνωρίζεις" στο μπαρ και σου αρέσει, να μπορείς να την ανεβάσεις πάνω στο δωμάτιο...μια χαρά ακούγεται...
Πήγα στο X-Bar της Συγγρού με ένα φίλο το περασμένο Σάββατο μετά απο διάστημα 3 μηνών...οι βασικές ήταν εκεί, αλλά υπήρχαν και καινούργιες που δεν έχουν βάλει φώτο στο σάιτ...Για ονόματα δεν θα μιλήσω γιατί τα έχουν γράψει άλλοι συναγωνιστές πιό ειδικοί από μένα...αρκετές όμορφες κοπέλες, για όλα τα γούστα, άλλες αδύνατες και άλλες χυμώδεις, όπως τρεις από Κολομβία που γνώρισα. Τελικά προτίμησα την Ραφαέλα στο απλό πρόγραμμα, πολύ καλή, καθαρή και καθόλου βιαστική...πήγαμε στο δωμάτιο με το τζακούζι, αλλά δεν κάναμε γιατι ζητούσε 200 €...Χμμμ; Ρώτησα και την κυρία στη ρεσεψιόν του στούντιο για την τιμή με τζακούζι πόσο πάει και μου είπε ρώτα την κοπέλα...Θυμός Δηλαδή να υποθέσω ότι η κάθε κοπέλα ζητάει απο τον πελάτη το ποσό που νομίζει ότι αξίζει...δεν θα έπρεπε να υπάρχουν σταθερές τιμές? Τέσπα, πολύ καλές παρουσίες για μένα εκείνο το βράδυ η Βανέσα, η Τόνια, η Ραφαέλα, η Αλεσάντρα και η Τζούλια.
Στα αρνητικά του μαγαζιού ο πολύ λίγος χρόνος (15 λεπτά) για το πρόγραμμα των 50 €...Λύπη τα 20 λεπτα κοστίζουν 70 € και η μισή ώρα 100€...αν είναι δυνατόν, όταν στα άλλα στούντιο με το απλό πρόγραμμα των 50€ η κοπέλα κάθεται από 20-30 λεπτά μέχρι να τελειώσεις. Άλλο αρνητικό ο ανύπαρκτος σχεδόν χορός στην πίστα Λύπη ...βέβαια δεν είναι strip το μαγαζί, αλλά τότε να βγάλουν το σωλήνα αφού δεν χορεύει καμμιά...Επίσης, οι κοπέλες να έρχονται στα τραπέζια να γνωρίσουν τους πελάτες και να τους πείσουν για ποτό ή για πάνω...όχι να τις φωνάζουμε εμείς...δεν τις χρωστούμε το δεκάρικο ή το πενηντάρικο ή ακόμη χειρότερα το κατοστάρικο..
Στα θετικά του μαγαζιού η ωραία διακόσμηση, η καλή εξυπηρέτηση του προσωπικού και τα καθαρά δωμάτια. Αν προστεθούν και άλλες κοπέλες πιό ωραίες, δεν θα παίζεται το μαγαζί αυτό! Την επόμενη φορά που θα πάω, δεν θα κοιτάξω μόνο την εξωτερική εμφάνιση, αλλά και τη συμπεριφορά...
Καλή διασκέδαση σε όλους και προσέξτε πού δίνετε τα χρήματά σας και πόσα δίνετε! Αν το αξίζουν, χαλάλι τους, αν όχι όμως?...
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2014
είσαι 100% σωστός. Απαράδεκτο τα 50ευρώ για 15 λεπτά.Μαλακία
28 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απαράδεκτο βέβαια! Χώρια που γράφουν στο φόρουμ ότι ορισμένες κοπέλες έχουν το ρολόι στο κομοδίνο και κοιτούν την ώρα και σε ειδοποιούν 4 λεπτά πριν τη λήξη να τελειώσεις... Εμένα δεν μου έτυχε αυτό, ίσως γιατί δεν άργησα ( δεν κοίταξα ώρα, αλλά νομίζω ότι κατάθεσα σε λιγότερο απο 15 λεπτά)...αν είναι έτσι, εγώ δεν ξαναπάω!
22 Οκτωβρίου, 2015
Μακριά και αγαπημένοι από τις Ωρολογούδες (τελείωνε κτλ....) Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3