Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αννα ειναι μια κοντουλα (εως 1.55 εκτιμηση) με μικρα ωραια βυζακια, αλλα χοντρουλια μπουτια και καπουλια. Γιαυτο της βαζω 5 σε εμφανιση ωστε να υπαρχει συγκριση με τις αλλες κοπελες που εχω μαρκαλησει.
Κοντο μαλλι καπελακι, Ρουμανικη καταγωγη μιλαει Ελληνικα αρκετα καλα.
Στη συμμετοχη, υπομονη, ευγενεια παιρνει ΑΡΙΣΤΑ 10, οπως κι η θεια Μερκελ που ενω αργουσα (θα εφαγα ενα τεταρτο), δεν ηρθε να χτυπησει πορτα, αλλα ουτε γκρινιαξε οταν βγηκα, απεναντιας με καληνυχτισε.
Η Αννα εργαζεται και στο Αγκυρας 10. Κανει ακα πιπα, δινει καθαρο κωλο, και αν θες τη χυνεις στο αφρατο σωμα της (οχι στομα δε θελει). Γλυψιμο @@ επισης ωραιο, χρησιμοποιει και γλωσσα αλλα και τα χειλη.
Φερθηκε υπομονετικα μεχρι να αδειασω τις ορμονες αν και την ταλαιπωρησα, διοτι εχω τον καημο μιας αλλης Αννας. Οσο για την προσπαθεια μου κυριως με πιπα εγινε η φαση, το λεει ο τιτλος. Στο δευτερο ημιχρονο της πιπας εβγαλε το προφυλακτικο και μαζεψε το σπερμα με το μαντηλακι οπου καθαρισε την ταλαιπωρη ντουντα μου.
Πριν βγει απο το δωματιο τη σηκωσα στον αερα και τη ρουφηξα στην κατασπρη κοιλιτσα της και στα βυζουνια. Της χαιδεψα την βελουδινη κωλαρα και χωρισαμε. Εαν νοιωσω καλυτερα, θα ξαναπερασω να το κανουμε κανονικα, ελπιζοντας να σταθει η καλη νεραϊδα. Αυτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού