Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάθε φορά που κάνω συνάντηση σας ζαλίζω και σας.

Μετά από μια αποτυχημένη κωλ γκερλίστικη συνεύρεση τον απρίλη,τόσο που βρήκα γκόμενα μετά από ογδωμήντα χρόνια,
με την οποία και χώρισα βεβαίως βεβαίως,θέλησα να επιδοθώ σ αυτό που ξέρω καλά,να σκάω φράγγα για να πάρω ηδονή.
Οι αθηναίες ντίβες,αλίκη-σάμπυ-βαλέρια-μαρίνα60 αφού με γείωσαν με θεμελιακή γείωση μάλιστα,είδα το τουράκι στο
Βόλο και πετάχτηκα να το τσιμπήσω ο μάγγας.Ορεξάτος μετά από πολλούς μήνες και μετά από αρκετά καλή συννενόηση
με το γραφείο,ανεβαίνω στον όροφο πηγαίνω στο δωμάτιο και ω!! τι έκπληξις.

Αν έπαιζε πένθιμη μουσική στο δωμάτιο θα ταίριαζε γάντι,όπως όλοι οι προλαλήσαντες έτσι και γω επιβαιβαιώνω τα
κατεβασμένα μούτρα και ένα απλό χάι.Αμέσως άδραξα την ευκαιρεία και όρμησα για γλωσσόφιλο,τραβήχτηκε και μου λέει
τα φράγγα,τα παίρνει και ένοιωσα σαν να έβαλα κέρμα στο λούνα πάρκ.Άρχισε να λειτουργεί.

Το δωμάτιο στο ξενοδοχείο το είχε άνω κάτω,αλλά δεν πήγα για γκρουμιέρης,είχα στο μυαλό να πάρω αυτό που μου αξίζει
γιατί ήταν η πρώτη που άγγιζα μετά το χωρισμό με τη γκόμενα.Διάθεση-πρωτοβουλίες στο ναδίρ.Εμφάνιση ΤΕΛΕΙΑ για τα δικά μου
γούστα,η κοπέλα έχει βυζάρα,κορμάρα,ωραίο δέρμα αλλά το μόνο που την απασχολούσε ήταν αν της στείλαν μνμ στο fb.Είχε ξαπλώσει
και ενώ την έγλυφα,σταματάω και περίμενα να με περιποιηθεί.Επειδή δεν της το πα όμως κοιτιόμασταν για κάνα λεπτό,άιντε της λέω
μου λέει τι θές,πίπα απαντάω,α οκ να μου λες ότι θές μου απαντάει Κεφάλι σε τοίχο! .

Δυστυχώς δεν ήθελε τίποτα η κοπέλα ξεκάθαρα,αλλά δεν είπε και όχι σε ότι της ζητήθηκε.Απλά δεν της ζήτησα πολλά.
Απίστευτο παρουσιαστικό που προμύνηε όμορφη συνεύρεση αλλά δεν..... Μάλλον πρέπει να ξαναψάξω για γκόμενα.

Όπως παρατηρήσατε δεν γράφω για σεξ,γιατί γενικά είμαι πολύ ολιγαρκής μ αυτό,αλλά η κοπέλα δεν ήθελε ούτε να προσποιηθεί
ότι περνάει καλά μ ένα παιδαρά 1.80 , 80 κιλά γυμνασμένος , πεντακάθαρος (εκτός της τρίχας που μοιάζω με μπαμπουίνο στο σώμα).

Αν δεν μπορείτε να πλησιάσετε Αθήνα-Θεσσαλονίκη όπως εγώ και σας περισσεύουν 150 είναι μουνάρα η κοπέλα.Αν θελήσετε και κάτι
πέραν του οφθαλμόλουτρου,νομίζω θα πρέπει να ψάξετε αλλού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
7.313
Πόντοι:
2.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού