Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Στριπτιτζάδικα 54403
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γράφω πάλι για το Libido για να συμπληρώσω την προηγούμενη μου κριτική..
Δεύτερη επίσκεψη στο ένα λόγω strip με έναν άλλο φίλο αυτή τη φορά. Λόγω καθημερινής τα κορίτσια ήταν μόνο 9, αν και αυτό δεν δικαιολογείται...Θυμός Ο κόσμος πολύ λίγος και να κάθονται όλες στις καρέκλες παίζοντας με το κινητό τους...Θυμός Μετά φταίει ο πελάτης που δεν πατάει στα strips και πάει κατευθείαν φυλής ή στούντιο...Μεγάλο χαμόγελο
Η ποιότητα των κοριτσιών από αισθητικής πλευράς χειρότερη από την πρώτη φορά, ενώ από πλευρά συμπεριφοράς τρις χειρότερη.. Φωνάζω την Μικαέλα, με την οποία σημειώστε έχω πάρει και άλλες φορές χορό, να καθίσει στο τραπέζι μας...Ηρθε βαριεστημένα λες και θα τη βρίζαμε...της λέω πάμε για χορό?...άμα με κεράσεις πρώτα ένα ποτό μου λέει...Χμμμ; Της λέω ότι δεν έχω χρήματα για ποτό, αλλά μόνο για χορό, της λες πάμε?...Οχι μου λέει, πήγαινε με άλλη...Θυμός Τελικά πήγα με την Βίκη που είναι πολύ σπαθί. Αυτό με το πρώτα ποτό και μετά χορό έγινε και από άλλες δύο ακόμη κοπέλες...φαίνεται πώς είναι καινούργιο σύστημα...
Έκανα άλλο ένα απλό χορό με την Γκρέτα (αν θυμάμαι καλά το όνομα), πολύ καλή στο χορό, βουλγάρα, κοντό και λίγο γεματούλικο με ωραία βυζιά. Χαμόγελο Αυτή έκανε χορό δίχως να την κεράσεις ποτό πρώτα. Ο χορός στην πίστα ελάχιστος έως ανύπαρκτος. για σπέσιαλ σόου ούτε λόγος. Πριβέ δεν θα έκανα ποτέ σε τέτοιο μαγαζί...είναι πεταμένα λεφτά! Το μόνο σταθερό στο ίδρυμα αυτό ήταν η πολύ καλή εξυπηρέτηση του προσωπικού, όπως και στις Μούσσες! Αντίθετα, τα κορίτσια ήταν τελείως απαθή και δεν μιλούσαν με κανέναν και μη μου πείτε ότι πρέπει να τις φωνάζουμε εμείς, γιατί δεν τις το χρωστούμε το τάληρο ή το δεκάρικο! Θα το παίρνει μόνο όποια το αξίζει, εξωτερικά και εσωτερικά!
Καλές μάχες συναγωνιστές!
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Westham89

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού