Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295724
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία συνάντησης, ενδεικτική. Ανταποκρίθηκε άμεσα στο email που της έστειλα, στέλνοντας τον αριθμό του κινητού της. Της τηλεφώνησα για πληροφορίες και συνεννόηση, ήδη προβληματισμένος, λόγω της τιμής. Για μένα είναι πολλά τα 150 (+ το ξενοδοχείο), αυτή την εποχή. Όμως με κέρδισε αμέσως με τη συμπεριφορά της στο τηλέφωνο. Ήταν ευγενική, γλυκιά, άμεση, όπως πρέπει. Έτσι ήταν και στην συνάντηση (που κλείστηκε λίγες μέρες αργότερα). Στην εμφάνιση είναι ένα όμορφο κορίτσι με ελκυστικά γλυκό πρόσωπο και καλοσχηματισμένο σώμα με λεπτά άκρα και μικρό στητό στήθος (αλλά με ρόγα που σκληραίνει αμέσως). Αντιλαμβάνεται αμέσως τί ζητάς και το προσφέρει απλόχερα. Η συνάντησή μας κινήθηκε σε ατμόσφαιρα gfe, όπως συνήθως προτιμώ. Φιλάει υπέροχα, η πίπα της είναι βαθιά και υγρή (αρκετή ώρα χωρίς χέρια) και έτσι τελείωσα. Με εντυπωσίασε η ανταπόκρισή της στην δική μου περιποίηση (με δάχτυλα και κυρίως με γλώσσα), όπου έδειξε να το απολαμβάνει πραγματικά και να την απογειώνει. Αυτό είναι κάτι που πάντοτε με ενθουσιάζει, όταν αβίαστα συμβαίνει. Συνεχίσαμε σε πλάγια στάση, όπου με υπέμεινε αρκετά (έχει περάσει η πρώτη νεότης) και αδιαμαρτύρητα. Εκτός του σεξ, είναι ξεκάθαρα φανερό οτι έχει και μόρφωση και παιδεία. Έτσι, πετυχαίνει ουσιαστική επαφή μαζί σου και δημιουργεί εύκολα φιλική ατμόσφαιρα στη συνάντηση.
Στους τομείς γενικής συμπεριφοράς, επικοινωνίας και συμμετοχής, ο πραγματικός μου βαθμός για την Ιόλη, είναι 10.
Μόνο το οικονομικό με κάνει διστακτικό για να την ξανασυναντήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, jimsystem

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2014
Αρκετά ακριβή για τις μέρες μας, ευτυχώς που ήρθε αυτή που φανταζοσουν απο την επικοινωνία σου με την κοπέλα, πάλι καλά
24 Οκτωβρίου, 2014
Τρίχες συν τρίχες ίσον τρίχες. Μεγάλο χαμόγελο
24 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πράγματι!
24 Οκτωβρίου, 2014
πλεον με 80 εχεις πολλες επιλογεσ... υπερβολη τασ 180Γερο-μύστης
24 Οκτωβρίου, 2014
Φιλε μου αντι να της πιασες τον κολο σουπιασε εκεινη τον κολο Αου 180. Ουτε ο ΓΑΠ δεν θα την παταγε ετσι !
25 Οκτωβρίου, 2014
πηγαιντε στο Ευνειδών 5 (& Ιερά Οδός 21) να σας κανει μια πιπα η Ευα με 20 Ευρω και θα με θυμηθειτεΓερο-μύστης
Ακου 180, κατι τετοια διαβαζει η τροικα και ο Σαμαροβενιζελος και λενε "γαμα τους, αντεχουν ακομα"
29 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, από την αρχή είπα οτι και για μένα τα 150+30(Ξεν/χείο)είναι πολλά. Και γνωρίζω και έχω δοκιμάσει και άλλες (πολλές) περιπτώσεις και των 20 και των 50 και των 80-100. Πράγματι ρίσκαρα (με βοήθησαν όμως πολύ και οι κριτικές που διάβασα), αλλά σας ομολογώ οτι αυτή η συνάντηση συγκαταλέγεται τελικά, στις 3-4 καλλίτερες που είχα με call girls ή city tours, τα τελευταία 15 περίπου χρόνια. Έκανα την υπέρβαση, έδωσα αυτά τα χρήματα και τελικά εισέπραξα πολλά περισσότερα και πέρα από απλά μια ώρα "καλό κρεββάτι". Προφανώς, θα περάσει πολύς καιρός για να ξανασκεφθώ κάτι τέτοιο, και μέχρι τότε θα συμβιβάζομαι κι εγώ, όπως συνήθως, με τα 8-10 λεπτά μόνο σεξ των 20 ευρώ.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7