Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 152181
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μια κουραστική μέρα αποφάσισα να ενδώσω στο δίδυμο Gyuzel – Vanessa. Η επιφύλαξη μου μεγάλη καθότι στην συμπρωτεύουσα δεν υπάρχουν αυτού του είδους αξιόλογες προσφορές. Αυτό που συνήθως απαντάται είναι ένα δίδυμο σχεδόν αστείας εμφάνισης και κόστους κοντά στα 400 ευρώ.

Η συνεννόηση πανεύκολη μετά από 2-3 SMS. Με το που ανοίγει η πόρτα του ξενοδοχείου με καλωσορίζουν τα δύο κορίτσια με sexy εσώρουχα και γόβες γελώντας και χαριτολογώντας. Περνάω μέσα και ξεκινούν αμέσως ζωηρή και ευχάριστη συζήτηση για να σπάσει αμέσως ο πάγος. Η Gyuzel πολύ καλά ελληνικά και η Vanessa καλά ελληνικά και καλύτερα Αγγλικά. Από εμφάνιση η Gyuzel φρεσκαδούρα, με γλυκό προσωπάκι και ένα ωραίο τεράστιο χαμόγελο. Μικρό όμως στήθος και παραπάνω κιλά στα μπουτάκια της που της χαλάνε λίγο την εμφάνιση. Η Vanessa πιο μεγάλης ηλικίας, περιποιημένη, με απαλά βαμμένο πρόσωπο και πολύ καλό σώμα με σιλικονάτο βυζί. Οι φωτογραφίες της εμφανώς την αδικούν. Ωραίο δίδυμο!

Μου προτείνουν μπανάκι και εξηγώ ότι μόλις έκανα πριν από λίγο στο κοντινό ξενοδοχείο που μένω. Δεν περίμεναν δεύτερη κουβέντα. Η Vanessa γλωσσόφιλα, συνεχίζει στα αυτιά στο λαιμό και ταυτόχρονα αρχίζει να ξεκουμπώνει και να μου βγάζει το πουκάμισο. Ταυτόχρονα η Gyuzel στα γόνατα και αρχίζει ζωηρή και υγρή πίπα. Μετά από λίγα λεπτά και οι δύο στα γόνατα και zapping από το ένα στοματάκι στο άλλο. Συνέχεια με mouthfuck η Gyuzel με μικρές παρεμβάσεις του χεριού της και η Vanessa χωρίς καθόλου χέρι. Τις σταματάω γιατί με είχαν φτάσει στα όρια μου και περνάμε στο κρεββάτι. Doggie με την Gyuzel και ταυτόχρονα να με πασπατεύει και να με φιλάει η Vanessa. Ιεραποστολικό την Gyuzel με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της και μετά αλλαγή προφυλακτικού αφού μεσολάβησε νέο zapping και συνέχεια με την Vanessa σε κάνα-δυό στάσεις. Νέο zapping στα στόματα των κοριτσιών και καταλήγω στο στόμα της Vanessa ενώ η Gyuzel περιποιείται τα πέριξ. Χωρίς να τιναχτούν αποσύρονται για μπάνιο μετά από λίγο.

Μετά το δικό μου μπάνιο ξαπλώνω ανάμεσα στα κορίτσια και πιάνουμε ευχάριστη κουβεντούλα ενώ χαϊδεύω τα κορμάκια τους. Η Vanessa αρχίζει να μονοπωλεί ένα θέμα συζήτησης και η Gyuzel εμφανώς παρεξηγημένη κατηφορίζει και αρχίζει μια υγρή και ρουφηχτή πίπα έτσι για να μας γαμήσει τη συζήτηση κάτι που με ευκολία καταφέρνει. Έτσι και μην έχοντας άλλη εναλλακτική κατηφορίζει και η Vanessa και πασχίζει και αυτή να μου εξηγήσει πόσο δίκιο είχε. “Σκληρός” ο ανταγωνισμός αλλά μόνο ένα εργαλείο διαθέτω. Επιθετικές και οι δύο με επίμονη πίπα και μην αφήνοντας περιθώρια “χαλάρωσης”. Εντύπωση μου έκανε ότι δούλευαν και οι δύο ταυτόχρονα. Τελικά καταλήγω στο στοματάκι της Gyuzel για να μην αφήσω αυτή παραπονεμένη. H Vanessa συνεχίζει την συζήτηση και η Gyuzel δεν φεύγει, περιμένει να ακούσει το τέλος. Μόνο τότε σηκώνεται και πηγαίνει στο μπάνιο!

Πολύ νωρίτερα την συμπλήρωση της ώρας σηκώνομαι να φύγω φοβούμενος μήπως μου ξαναεπιτεθούν. Δεν ξέρω αν θα άντεχε άλλο η καρδιά μου, θα έπρεπε να συμβουλευτώ τον γιατρό μου και είχα ένα “τεχνικό” πρόβλημα στο να του εξηγήσω την κατάσταση που βρισκόμουν. Τα κορίτσια στεναχωρήθηκαν πολύ και με αποχαιρέτησαν τρελαίνοντας με στα φιλιά!

Έφυγα με ένα πολύ γλυκό συναίσθημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, doc_lin, wired77 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού